Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 368 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sitta Bohuslav | Taneček | 5 | 176 | 176 | 35.20 | |
2 | Kadeřábek Jaroslav | Štětí | 5 | 170 | 170 | 34.00 | |
2 | Toužimský Jakub | Nové Strašecí | 4 | 170 | 170 | 42.50 | |
4 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 5 | 157 | 157 | 31.40 |
5 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 5 | 155 | 155 | 31.00 | |
6 | Šimůnek Karel | Mělník | 5 | 146 | 146 | 29.20 | |
7 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 5 | 136 | 136 | 27.20 | |
8 | Hanáček František | Brno | 3 | 127 | 127 | 42.33 | |
9 | Svatek Šimon | Nové Strašecí | 5 | 125 | 125 | 25.00 | |
10 | Kadlec Vratislav | Benátky nad Jizerou | 4 | 123 | 123 | 30.75 | |
11 | Hron Radek | Nelahozeves | 3 | 121 | 121 | 40.33 | |
12 | Pokorný Roman ml. | 3 | 119 | 119 | 39.67 | ||
13 | Hervert Jan | Kutná Hora | 3 | 117 | 117 | 39.00 | |
13 | Syrovátka Pavel | Plaňany | 3 | 117 | 117 | 39.00 | |
15 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 5 | 116 | 116 | 23.20 | |
16 | Hrdina Jiří | Niměřice | 7 | 115 | 117 | 16.71 | |
16 | Krejsa Jan | Vysoké Mýto | 3 | 115 | 115 | 38.33 | |
18 | Vyslyšel Vladimír ml. | Plzeň | 3 | 113 | 113 | 37.67 | |
19 | Flanderka Aleš | Pašinka | 4 | 103 | 103 | 25.75 | |
20 | Šrajer David | Vysoké Mýto | 3 | 101 | 101 | 33.67 | |
21 | Lev Radek | 4 | 95 | 95 | 23.75 | ||
22 | Konopásek Ladislav | Pardubice | 2 | 94 | 94 | 47.00 | |
23 | Zrůstek Martin | Česká Lípa | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
24 | Flanderka Michal | Pašinka | 2 | 90 | 90 | 45.00 | |
24 | Konopásek Josef | Polička | 2 | 90 | 90 | 45.00 | |
26 | Vavřín Václav | 2 | 87 | 87 | 43.50 | ||
26 | Černohlávek Jakub | Plaňany | 4 | 87 | 87 | 21.75 | |
28 | Richter Damon | Třebechovice pod Orebem | 2 | 85 | 85 | 42.50 | |
29 | Klásek Petr | 2 | 83 | 83 | 41.50 | ||
29 | Šik Jaroslav | Lenešice | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
31 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 5 | 81 | 81 | 16.20 |
32 | Lát Jiří | Česká Lípa | 4 | 77 | 77 | 19.25 | |
33 | Veltruský Zdeněk ml. | 2 | 74 | 74 | 37.00 | ||
34 | Górecki Kacper Lukasz | 2 | 73 | 73 | 36.50 | ||
35 | Krištof Tomáš | Třebechovice pod Orebem | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
35 | Práde Jaroslav | Hodkovice nad Mohelkou | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
37 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 4 | 69 | 69 | 17.25 |
37 | Hurdálek Pavel | 3 | 69 | 69 | 23.00 | ||
39 | Kolář Jan | Louny | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
39 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
41 | Kresl Tomáš | 4 | 66 | 66 | 16.50 | ||
42 | Chromý Radomír | 2 | 65 | 65 | 32.50 | ||
42 | Poláček Petr ml. | Příbram | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
44 | Bradna Ladislav | Kojetín | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
45 | Polívka Miroslav | Stod | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
46 | Dražan Zdeněk | Panenský Týnec | 5 | 58 | 58 | 11.60 | |
47 | Žigo Ladislav | České Budějovice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
48 | Heidenreich Jan | 2 | 53 | 53 | 26.50 | ||
48 | Kostka Jan | Jindřichův Hradec | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
48 | Krejsa Jakub | Vysoké Mýto | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
51 | Melcher Miroslav | 3 | 52 | 52 | 17.33 | ||
51 | Procházka Ota | Rudník | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
53 | Charwot Stanislav | Čáslav | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
53 | Kubík Martin | 2 | 50 | 50 | 25.00 | ||
53 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 50 | 50 | 25.00 |
56 | Foret Roman | Hustopeče | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
56 | Janda Jakub ml. | 1 | 49 | 49 | 49.00 | ||
56 | Jireček Miroslav | Hodkovice | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
56 | Novotný Petr | Krakovany | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
60 | Beneš Zdeněk | Vysoké Mýto | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
60 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
60 | Kapusta Lukáš ml. | Čelákovice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
63 | Hýbner Dušan st. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
63 | Krištof Roman ml. | Oskořínek | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
63 | Kučera Jiří | Rakovník | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
66 | Bartoš Jiří | 2 | 46 | 46 | 23.00 | ||
66 | Kuba Jiří | Kolín | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
66 | Němec Ladislav | Neratovice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
69 | Halíř Lukáš | Osek | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
69 | Petržálek Maxim | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
69 | Tošovský Jakub | Bělá pod Bezdězem | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
69 | Troskovič Štefan | Benátky nad Jizerou | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
69 | Žalud Oldřich | Zastávka | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
74 | Bláha Karel | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
74 | Němeček Nicolas | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
74 | Petráček Ota | Mníšek u Liberce | 5 | 44 | 44 | 8.80 | |
77 | Krsek Jiří | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
78 | Benda Pavel | Mělník | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
78 | Cablk Jan | Pravonín | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
78 | Mach Petr | Horní Beřkovice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
78 | Pekárek Stanislav | Louny | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
78 | Verner Roman | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
83 | Fryč Petr | 4 | 41 | 41 | 10.25 | ||
83 | Jiroušek Lukáš | Nový Bor | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
83 | Noll Vladimír st. | Křivoklát | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
83 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
83 | Valchař Jakub | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
88 | Bezega Michal | Znojmo | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
88 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
90 | Koričanský Filip | Jásenná | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
90 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
90 | Štěpnička Jan | Divišov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
93 | Cipra Matěj | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
93 | Jandourek Martin | Stará Boleslav | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
93 | Novák Jan | Choceň | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
93 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
93 | Vyslyšel Vladimír st. | Plzeň | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
98 | Potůček Viktor | Čelákovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
98 | Slavík Lukáš | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
98 | Váňa Tomáš | Zlosyň | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
101 | Dikan Robert | Příbram | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
101 | Vrba David | Pečky | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
101 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
104 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
104 | Stieber Matouš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
104 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
107 | Balvín Jaroslav | Plzeň | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
107 | Hlavatý David | 2 | 34 | 34 | 17.00 | ||
107 | Linhart Jan | Mladá Boleslav | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
107 | Onderčanin Jonáš | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
107 | Vacek Petr | Sedlčany | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
107 | Vaněček Jiří | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
113 | Dydňanský Roman | Vrbno | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
113 | Hrazdil Jiří | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
113 | Najman Martin | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
116 | Hotovec Adam | Trhový Štěpánov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
116 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
116 | Milewski Zbigniew | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
116 | Volf Luboš | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
116 | Čadek Martin | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
121 | Bartoš Jan | 2 | 31 | 31 | 15.50 | ||
121 | Hanyk Jakub | Plaňany | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
121 | Hotovec Jan | Trhový Štěpánov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
121 | Jakoubek Pavel | Nymburk | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
121 | Kruška Šimon | Čelákovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
121 | Louda Václav | Plzeň | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
121 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
128 | Jakoubek Petr | Nymburk | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
128 | Jeníček Karel | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
128 | Matej Jiří | Trávníky | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
128 | Průša Martin | Mirovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
128 | Veltruský Zdeněk | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
133 | Bednařík Dušan | 2 | 29 | 29 | 14.50 | ||
133 | Havlíček Stanislav | Mělník | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
133 | Kostka Jaroslav | Jindřichův Hradec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
133 | Koukal Michal | Hvozdečko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
133 | Kupsa Tomáš | Trhový Štěpánov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
133 | Pergreffi Luca | Pardubice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
133 | Poch Ladislav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
133 | Strniště Daniel | Plaňany | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
133 | Sudík Miloslav | Kochánky | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
133 | Čampiš Michal | Slovensko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
143 | Balvín Jan | Týniště nad Orlicí | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
143 | Douba Kamil | Trhový Štěpánov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
143 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | ČRS MO Humpolec | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
143 | Suchý Eduard | Mladá Boleslav | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
143 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
143 | Štefl Zdeněk | Všechlapy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
149 | Bárta Jakub | Přeštice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
149 | Cimburek David | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
149 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
149 | Pokorný Roman st. | Nové Strašecí | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
149 | Váňa Jindřich | Praha | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
154 | Břichnáč Vladimír | Nymburk | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
154 | Kupsa Radim | Trhový Štěpánov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
154 | Poláček Petr st. | Příbram | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
157 | Halama Tobiáš | Trhový Štěpánov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
157 | Mařák Zdeněk | Brandýs nad Labem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
157 | Maštera Vojtěch | Třebíč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
157 | Mihál Pavol | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
157 | Sedlák Miloš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
157 | Stibůrek Michal | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
157 | Toužimský Jiří | 2 | 25 | 25 | 12.50 | ||
164 | Fabík Miroslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
164 | Hašek Václav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
164 | Honc Josef | Rumburk | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
164 | Král Michal | Nymburk | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
164 | Rašek Martin | Pacov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
164 | Staněk Michal | Trhový Štěpánov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
170 | Dičko Robert | Mladá Boleslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
170 | Flament Pierre | Praha | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
170 | Pajkert Ladislav | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
170 | Poláček Marek | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
170 | Pávek Martin | Choceň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
170 | Smitka Antonín | Plaňany | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
176 | Frolík Jaroslav | 3 | 22 | 22 | 7.33 | ||
176 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
176 | Kohlert Jan | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
176 | Kubín Jiří | Praha | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
176 | Stožický Martin | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
176 | Valda Martin | Brno | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
176 | Ďurač Aleš | Brandýs nad Orlicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
183 | Böhm Aleš | Hodkovice nad Mohelkou | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
183 | Hašek Jan ml. | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
183 | Novák Marek | Rumburk | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
183 | Oudrán Stanislav | Praha | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
183 | Ulman Josef st. | Kochánky | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
183 | Vokáč Štěpán | Mladá Boleslav | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
183 | Šic Jakub | Dubějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
190 | Dědík Vladimír | Bašť | MAXIK TEAM | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
190 | Lelek Miroslav | Neratovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
190 | Pavelka Tomáš ml. | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
190 | Zíka Matyáš | Chlum | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
194 | Bartoš Michal | Chřibská | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
194 | Fiala Jan ml. | Trhový Štěpánov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
194 | Fišer Michal | Lodín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
194 | Kozlovský Radim | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
194 | Viktora Pavel ml. | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
199 | Bárta Martin | Přeštice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
199 | Křáp Petr | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
199 | Lach Karel | Rumburk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
199 | Malaník Šimon | Tehov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
199 | Pokorný Adam | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
199 | Svatek Šimon | Nové Strašeci | 5 | 18 | 18 | 3.60 | |
199 | Vorlíček František | Kostomlátky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
199 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
199 | Čampiš Marcel | 2 | 18 | 18 | 9.00 | ||
208 | Baštýř Josef | Zákupy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
208 | Havel Jiří | Vejprnice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
208 | Heřmánek Tomáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
208 | Novák Jan | Červené Pečky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
208 | Tlamicha Alex | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
208 | Vokáč Šimon | Mladá Boleslav | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
214 | Bartoš Miloslav st. | Bakov nad Jizerou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
214 | Hošek Michal | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
214 | Sedláček Bohumil | Kladruby | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
214 | Syrovátka Tomáš ml. | Příbram | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
214 | Szecsenyi Vít | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
214 | Zálešák Ivan | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
220 | Hátle Tomáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
220 | Jandourek Tomáš | Stará Boleslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
220 | Kovář Martin | Kladruby | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
220 | Nerad Vojtěch | Soutice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
220 | Svátek Vladimír | Panenský Týnec | 4 | 15 | 15 | 3.75 | |
220 | Wohland Robert | Bělá pod Bezdězem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
226 | Adamec Václav ml. | Radouňka | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
226 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
226 | Hromas Vít | Hulice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
226 | Krištof Jan | Jeníkovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
226 | Vacek Miloslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
226 | Volf Jakub ml. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
232 | Bílek Milan | Zlosyň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
232 | Hradecký Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
232 | Purkrábek Pavel | Plaňany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
232 | Růžička Martin | Hodkovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
232 | Turský David | Krchleby | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
232 | Zumr Michal ml. | Čelákovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
238 | Cimburek František ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
238 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
238 | Labeda Marcin | Wroclaw | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
238 | Martínek Milan | Sedmpány | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
238 | Nekuda Pavel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
238 | Šedivý Vojtěch ml. | Mladá Boleslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
238 | Škubal Hanuš | Sokolov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
245 | Grégr Jiří st. | Šubrtov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
245 | Kadlec Štěpán ml. | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
245 | Kemr Vladimír | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
245 | Lakoš Gustav | Kralice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
245 | Mecl Ondřej | Plaňany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
245 | Svatoš Petr | Budislav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
245 | Vocel Viktor | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
252 | Jílek Michal | Nymburk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
252 | Kadleček Jan | Vlašim | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
252 | Kocáb Jakub | Svémyslice | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
252 | Močkoř Pavel | Trhový Štěpánov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
252 | Němeček Ondřej | Božetice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
252 | Vladyka Adam | Vlašim | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
252 | Ďurfina Josef | Kladruby | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
252 | Řehák Tomáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
252 | Říha Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
252 | Šumpík Marek | Stará Lysá | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
252 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
263 | Hanyk René | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
263 | Hnátek Štěpán | Svojšice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
263 | Knotek Lukáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
263 | Krym Petr | Kladruby | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
263 | Pietrzyk Piotr | Brandýs nad Labem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
263 | Polívka Zdeněk | Stod | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
263 | Stehlík Lubomír st. | Bakov nad Jizerou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
263 | Syrovátka Vladimír | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
263 | Červenka Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
263 | Šplíchal Petr | Prostějov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
273 | Darebník Roman | Rousínov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
273 | Jílek Denis | Nymburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
273 | Prokop Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
273 | Seidl Jan | Zbiroh | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
273 | Vraný Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
278 | Böhm František st. | Chrastava | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
278 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
278 | Hozák Václav | Mnichovo Hradiště | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
278 | Kronus Martin | Kladruby | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
278 | Král Adam | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
278 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
278 | Počarovský Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
278 | Turek Michal | Štětí | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
278 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
287 | Hromas Mikuláš | Hulice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
287 | Jecha Michal | 2 | 6 | 6 | 3.00 | ||
287 | Jurkovič Jan ml. | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
287 | Kolínek Miroslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
287 | Kroupa Adam | Dalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
287 | Michna Štěpán | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
287 | Nass Adam | Pňovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
287 | Stanczyk Adam | Warszawa | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
287 | Sudek Petr | Vlašim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
287 | Řehulka Patrik | Hranice na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
287 | Šípek David | Vlašim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
298 | Danda Jan ml. | Dneboh | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
298 | Dvořáček Martin | Radim | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
298 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
298 | Kocián Martin | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
298 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
298 | Nass Ondřej | Pňovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
298 | Tlustý Luboš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
298 | Červinka Lubomír | Kladruby | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
306 | Bláha Tomáš ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
306 | Fidrant Miroslav | Mladá Boleslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
306 | Kladrubský Michal | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
306 | Knotek Tomáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
306 | Kulhavý Pavel | Pěčice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
306 | Kysilka Ondřej | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
306 | Mádle Karel | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
306 | Pokorný Martin | Štětí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
306 | Steinbach Adam | Nymburk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
315 | Ambros Josef | Mělník | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
315 | Ernst Tadeáš | České Velenice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
315 | Fuss Eduard | Nymburk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
315 | Horký Vojtěch | Zábřeh na Moravě | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
315 | Hájek Kryštof | Malá Skála | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
315 | Kaniščev Roman | Loštice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
315 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
315 | Nohýnek Tomáš ml. | Mnichovo Hradiště | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
315 | Omamik Ján | Plzeň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
315 | Strniště Šimon | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
325 | Hamouz Marek | Česká Lípa | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
325 | Kocián Ondřej | Lenešice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
325 | Michna Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
325 | Slezák Pavel | Třebechovice pod Orebem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
325 | Čeněk | Louny | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
325 | Šimáček Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
331 | Adámek Jan | Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
331 | Arazim Vlastimil | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
331 | Bartoš Miloslav ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
331 | Bezděk Petr | Předměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
331 | Bohuslav Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
331 | Daňhel Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
331 | Doležal Tomáš ml. | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
331 | Hanč Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
331 | Havlík Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
331 | Kadlec Krištof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
331 | Karlík Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
331 | Kolář Šimon | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
331 | Korbel Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
331 | Krumpolc Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
331 | Král Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
331 | Lamač František | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
331 | Michna Jiří ml. | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
331 | Michna Jiří st. | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
331 | Mádle Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
331 | Novák Josef | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
331 | Němeček David | Hořátev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
331 | Onderčanin Matouš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
331 | Poch Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
331 | Poláček Dominik | Černožice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
331 | Poláček Ivan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
331 | Sedmihradský Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
331 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
331 | Suchan Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
331 | Toman Jaroslav | Štěpánovská Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
331 | Ulman Josef ml. | Kochánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
331 | Venclák Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
331 | Vlach Jan | Lysice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
331 | Váňa Petr | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
331 | Wollman Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
331 | Čadek Vítězslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
331 | Šimonovský Adam | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
331 | Šimonovský Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
331 | Šťastný Matěj | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |