Žebříček - Kraj Jihomoravský - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 26 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavka Martin | Znojmo | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2 | Valda Martin | Brno | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
3 | Lakoš Gustav | Kralice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
4 | Žalud Oldřich | Zastávka | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
5 | Řehulka Patrik | Hranice na Moravě | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
6 | Průša Vladimír | Želetava | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
7 | Heidenreich Jan | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
8 | Bartes Petr | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
9 | Vik Marek | Olomouc | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
10 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
11 | Koukal Michal | Hvozdečko | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
12 | Pykal Aleš | Znojmo | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
13 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
14 | Mais Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
15 | Jura Martin | Slovensko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
16 | Tomeček Michal | Třebíč | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
17 | Kazatel Petr | Znojmo | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
18 | Pospíšil Radek | Brno | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
19 | Reim Martin | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
20 | Olšán Jakub | Brněnec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
21 | Voda Radek | Brno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
22 | Jakubčík Roman | Brno | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
23 | Haflant Zdeněk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
24 | Plch Milan | Brno | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
25 | Ambros Josef | Rosice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
26 | Kopřiva Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 |