Žebříček - Celostátní - 01.01.2014 - 31.12.2014 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 151 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 7 | 192 | 192 | 27.43 |
2 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 6 | 158 | 158 | 26.33 |
3 | Brodský Michal | Hradec Králové | 5 | 139 | 139 | 27.80 | |
4 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 5 | 138 | 138 | 27.60 | |
5 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 4 | 113 | 113 | 28.25 | |
6 | Machatý David | Jaroměř | 4 | 111 | 111 | 27.75 | |
7 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 4 | 102 | 102 | 25.50 | |
8 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
9 | Hamáček Vladimír | Hradec Králové | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
9 | Zeman Luboš | Semily | 3 | 97 | 97 | 32.33 | |
9 | Zeman Martin | Semily | 3 | 97 | 97 | 32.33 | |
12 | Staněk Václav | Hradec Králové | Rybářské žebříčky | 4 | 90 | 90 | 22.50 |
13 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
14 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
15 | Izaiasz Petr | Holice | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
16 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
17 | Dvořák Oldřich | Mělčany | 4 | 74 | 74 | 18.50 | |
18 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
19 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 65 | 65 | 32.50 |
20 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
21 | Hladík Tomáš | Dobruška | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
22 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
23 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
24 | Novotný Petr | Zámrsk | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
24 | Turnovský Radek | Hradec Králové | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
26 | Novotný Jiří | Zámrsk | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
27 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
28 | Pásler Vlastimil | Spyta | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
28 | Slavík Pavel | Hrochův Týnec | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
30 | Pišl Jan | Třesovice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
31 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov | 3 | 47 | 47 | 15.67 |
32 | Kalus Jiří | Týniště nad Orlicí | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
33 | Macháně Radek | Krčín | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
34 | Bednář Miloš | Letohrad | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
34 | Chalupa Miloslav | Hradec Králové | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
36 | Hájek Vladimír | Dobříkov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
37 | Jirásek Petr | Chotěboř | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
37 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
39 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
40 | Kopecký Jan | Pardubice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
40 | Zounar David | Skuhrov nad Bělou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
40 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
43 | Doležal Miroslav | Pardubice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
44 | Ludvík Jiří | Kutná Hora | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
44 | Čížek Josef | Sendražice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
46 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
46 | Skořepa Matěj | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
48 | Doležalová Monika | Pardubice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
48 | Mražák Ladislav | Meziměstí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
48 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
48 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
52 | Dušek Jan | Kutná Hora | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
52 | Kaválek Michal | Letohrad | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
52 | Košina Pavel | Domanín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
52 | Olšán Jakub | Brněnec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
52 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
52 | Říčař David | Zdelov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
58 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
58 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
60 | Gančarčík Karel | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
60 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
60 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
60 | Svašek Václav | Chlístovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
64 | Douda Jan | Chrast u Chrudimi | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
64 | Funda Petr st. | Kutná Hora | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
64 | Hlásenský Miroslav | Polička | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
64 | Kopecký Jakub | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
64 | Mikeš Jaroslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
64 | Němec Tomáš | Kolín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
70 | Jungwirt Vojtěch | Strakonice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
70 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
70 | Kosina Jaroslav | Běstvina | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
73 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
73 | Jíra Jan | Kunčice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
73 | Kopecký Karel | Polička | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
73 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
73 | Novák Jan | Červené Pečky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
78 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
78 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
78 | Kadlec František | Zlíč | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
78 | Pešek Jan | Chrudim | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
78 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
78 | Řeháček Petr | Zachrašťany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
84 | Kejst Martin | Lodhéřov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
84 | Netolický Pavel | Kutná Hora | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
84 | Červený Ondřej | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
87 | Kudry Marek | Cerhenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
87 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
87 | Matějka Václav | Nové Hrady | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
87 | Simon Jaroslav | Moravská Třebová | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
87 | Zeman Miroslav | Semily | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
92 | Bryška Jiří ml. | Lanškroun | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
92 | Fořtík Petr | Čakovec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
92 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
92 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
96 | Bryška Jiří st. | Svitavy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
97 | Blažek Josef | Svitavy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
97 | Jíra Vladimír | Kunčice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
97 | Lacina Milan | Nový Bydžov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
97 | Neumann Zdeněk | Domanín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
97 | Nový Josef | Onomyšl | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
97 | Růžička Jaroslav | Brno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
97 | Tichý Jan | Veltruby | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
104 | Velfl Vladimír | Svitavy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
104 | Vlček Jaroslav ml. | Strakonice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
106 | Carda Radek | Opočno | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
106 | Jožák Radek | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
106 | Měšťan Petr | Brno | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
106 | Vybíral Karel | Semily | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
110 | Bareš Vladimír | Slepotice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
110 | Kubeš Michal | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
110 | Veselý Pavel | Uhlířské Janovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
113 | Fabiánek Pavel | Semily | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
113 | Kuba Jiří | Kolín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
113 | Lebeda René | Brno | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
113 | Vlček Jaroslav st. | Strakonice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
117 | Appl Jaroslav | Žamberk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
117 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
117 | Matal Karel | Černá Hora | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
117 | Neumann Ladislav st. | Domanín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
117 | Wittvar Zdeněk ml. | Vrdy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
122 | Ficek Petr | Svitavy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
122 | Kovanda Karel | Bolinka | Volejovky | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
122 | Pomahač Jan | Pardubice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
125 | Fajt Michal st. | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
125 | Havlíček Petr | Kutná Hora | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
125 | Hynek Petr | Svitavy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
125 | Kulhánek Kamil | Dohalice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
125 | Pavel Radek | Solnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
125 | Pokorný Pavel | Skromnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
125 | Rosický Libor | Kostelec nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
125 | Turský David | Krchleby | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
133 | Drmola Robert | Svitavy | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
133 | Hanzlík Pavel | Volenice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
133 | Horák František | Pardubice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
133 | Valeš Martin | Hradec Králové | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
133 | Šrámek Petr | Opočínek | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
138 | Bryška Jaroslav | Litomyšl | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
138 | Doležal Áda | Pardubice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
138 | Jungwirt Milan | Strakonice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
138 | Poskočil Vladimír | Vrdy | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
142 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
142 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
142 | Šplíchal Jaroslav | Moravská Třebová | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
145 | Bubník Josef | Svitavy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
145 | Fazekaš Radek | Mnichov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
147 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
147 | Kyselý František | Svitavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
147 | Pirkl Martin | Stárkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
147 | Veselý Josef | Lošany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
147 | Žížala Josef | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 |