Žebříček - Kraj Jihomoravský - 01.01.2018 - 31.12.2018
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 58 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavka Martin | Znojmo | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
2 | Průša Vladimír | Želetava | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
3 | Pospíšil Radek | Brno | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
4 | Kazatel Petr | Znojmo | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
5 | Heidenreich Jan | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
6 | Borovička Pavel | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
7 | Lange Janusz | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
7 | Voda Radek | Brno | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
9 | Kyselovský Tomáš | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
10 | Kobliha Martin | Přerov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
11 | Kochan Pavel | Karviná | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
11 | Olšán Jakub | Brněnec | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
13 | Tkadlec Roman | Prosiměřice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
14 | Tőkőly Martin st. | Havířov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
15 | Mais Jan | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
16 | Kozlovský Radim | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
17 | Pykal Aleš | Znojmo | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
18 | Hrazdil Jiří | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
19 | Lakoš Gustav | Kralice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
20 | Vytřas Radim | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
21 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
22 | Sobotka Petr | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
23 | Hruzík David | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
24 | Burda David | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
25 | Dořičák Lukáš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
25 | Samlík Libor | Oslavany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
27 | Havlíček Jaroslav | Ostrava | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
27 | Kouřil Petr | 2 | 19 | 19 | 9.50 | ||
29 | Stanczyk Marcin | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
29 | Valda Martin | Brno | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
31 | Maštera Václav ml. | Loštice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
32 | Horký Vojtěch | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
32 | Šlechtová Josefína | Brno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
34 | Havlíček Petr | Ostrava | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
34 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
36 | Chromý Radomír | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
36 | Darebník Roman | Rousínov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
38 | Pokorný Alois | Ostrava | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
39 | Janů Michal | Zábřeh na Moravě | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
39 | Sácký Miroslav | Rousínov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
41 | Rovnaník Zdeněk st. | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
42 | Hlisnikovský Martin | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
43 | Michalovič Tomáš | Mohelnice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
43 | Vískot Zdeněk st. | Moravské Budějovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
45 | Chlebek Jakub | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
45 | Haflant Zdeněk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
47 | Kaluzny Krzystof | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
47 | Častulík Luděk | Moravská Třebová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
49 | Drewny Patryk | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
49 | Plch Milan | Brno | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
51 | Novák Tomáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
51 | Papoušek Ivan | Hostim | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
53 | Kotlář Jindřich | Ostrava | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
53 | Tůma Jakub | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
55 | Mádle Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
55 | Skura Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
57 | Jura Martin | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
57 | Steidl Petr | Mohelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |