Žebříček - Kraj Liberecký - 01.01.2016 - 31.12.2016
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 49 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Flanderka Aleš | Pašinka | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
2 | Svoboda Jiří | Pašinka | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
3 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 47 | 47 | 47.00 |
4 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
5 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
6 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
7 | Křikava Jaroslav | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
8 | Bárta Filip | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
9 | Flanderka Michal | Pašinka | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
10 | Přáda Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
11 | Lukáš Adam | Jablonec nad Nisou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
12 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
12 | Kudry Marek | Cerhenice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
12 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
12 | Sychra Václav | Jeníšovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
12 | Čeretický Václav | Mníšek | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
12 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
18 | Dydňanský Roman | Vrbno | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
18 | Fejgl Radko | Dlouhý Most | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
18 | Louda Jaroslav | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
18 | Maruškovič | Liberec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
18 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
23 | Benda Pavel | Mělník | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
23 | Havelka Luboš | Příbram | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
23 | Havlíček Stanislav | Mělník | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
23 | Hoppan Martin | Chrastava | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
23 | Houser Otakar | Všechlapy | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
23 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
23 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
23 | Lepič Jan | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
23 | Musil Milan | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
23 | Sysel David | Jeníšovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
23 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
23 | Weinberger | Liberec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
35 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
35 | Kodet Michal | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
35 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
35 | Kysela Zdeněk st. | Dlouhý Most u Liberce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
35 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
35 | Růžička Zdeněk ml. | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
35 | Růžička Zdeněk st. | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
35 | Růžičková | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
35 | Sadílek | Odenovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
35 | Sysel Václav | Jeníšovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
35 | Sýkora Jiří ml. | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
35 | Sýkora Jiří st. | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
35 | Zeman Ladislav | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
35 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
35 | Čechlovský Jiří | Jeníšovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |