Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Zavody týmů
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
Hodnotíme jednotlivce, kteří se zúčastnili týmových závodů. Nelze hodnotit pod názvy týmů jako celku, protože kromě ligových soutěží ČRS a MRS neexistují stálé soupisky a závodník se může účastnit týmových závodů pod různými názvy týmů.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 26 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 5 | 107 | 107 | 21.40 |
1 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 5 | 107 | 107 | 21.40 |
1 | Vlček Petr | Častolovice | 5 | 107 | 107 | 21.40 | |
4 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 4 | 91 | 91 | 22.75 |
5 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 88 | 88 | 22.00 |
6 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 4 | 82 | 82 | 20.50 |
7 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 79 | 79 | 19.75 |
7 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 79 | 79 | 19.75 |
9 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 4 | 76 | 76 | 19.00 |
9 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 4 | 76 | 76 | 19.00 |
11 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 4 | 52 | 52 | 13.00 |
11 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 4 | 52 | 52 | 13.00 |
13 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
14 | Pětík Marek | Libišany | J.D.J. Fish Team | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
15 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 3 | 39 | 39 | 13.00 |
16 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
16 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
18 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 32 | 32 | 16.00 |
19 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
19 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
19 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
22 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
22 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
22 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
25 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
26 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 13 | 13 | 13.00 |