Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 109 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Charwot Stanislav | Čáslav | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
2 | Janda Jakub ml. | 1 | 49 | 49 | 49.00 | ||
3 | Kapusta Lukáš ml. | Čelákovice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
4 | Krištof Roman ml. | Oskořínek | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
5 | Miková Adéla | Břežany | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
6 | Petržálek Maxim | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
7 | Němeček Nicolas | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
8 | Krsek Jiří | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
9 | Verner Roman | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
10 | Kecová Eliška | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
11 | Poláček Petr ml. | Příbram | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
12 | Štěpnička Jan | Divišov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
13 | Cipra Matěj | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
14 | Potůček Viktor | Čelákovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
15 | Dikan Robert | Příbram | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
16 | Stieber Matouš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
17 | Onderčanin Jonáš | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
17 | Vaněček Jiří | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
19 | Hotovec Adam | Trhový Štěpánov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
19 | Čadek Martin | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
21 | Hotovec Jan | Trhový Štěpánov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
21 | Kruška Šimon | Čelákovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
23 | Jeníček Karel | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
23 | Mendová Kristýna | Trhový Štěpánov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
25 | Kupsa Tomáš | Trhový Štěpánov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
25 | Poch Ladislav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
25 | Vodičková Kateřina | Příbram | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
28 | Douba Kamil | Trhový Štěpánov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
29 | Cimburek David | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
29 | Mastíková Markéta | Trhový Štěpánov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
31 | Kupsa Radim | Trhový Štěpánov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
31 | Šourková Karolína | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
33 | Halama Tobiáš | Trhový Štěpánov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
33 | Stibůrek Michal | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
35 | Hašek Václav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
35 | Staněk Michal | Trhový Štěpánov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
37 | Kopecká Bára | Trhový Štěpánov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
37 | Pajkert Ladislav | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
39 | Setničková Adéla | Trhový Štěpánov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
39 | Stožický Martin | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
41 | Hašek Jan ml. | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
41 | Šic Jakub | Dubějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
43 | Pavelka Tomáš ml. | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
43 | Zíka Matyáš | Chlum | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
45 | Fiala Jan ml. | Trhový Štěpánov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
45 | Viktora Pavel ml. | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
47 | Malaník Šimon | Tehov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
47 | Pokorný Adam | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
49 | Tlamicha Alex | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
49 | Šicová Aneta | Dubějovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
51 | Syrovátka Tomáš ml. | Příbram | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
51 | Ziková Iveta | Chlum | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
53 | Hátle Tomáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
53 | Nerad Vojtěch | Soutice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
55 | Hromas Vít | Hulice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
55 | Volf Jakub ml. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
57 | Chvojková Eliška | Trhový Štěpánov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
57 | Zumr Michal ml. | Čelákovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
59 | Cimburek František ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
59 | Martínek Milan | Sedmpány | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
61 | Kadlec Štěpán ml. | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
61 | Setničková Jolana | Trhový Štěpánov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
63 | Kadleček Jan | Vlašim | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
63 | Močkoř Pavel | Trhový Štěpánov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
63 | Němeček Ondřej | Božetice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
63 | Vladyka Adam | Vlašim | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
63 | Šumpík Marek | Stará Lysá | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
68 | Knotek Lukáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
68 | Vrba David | Pečky | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
70 | Kocáb Jakub | Svémyslice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
70 | Vraný Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
72 | Fialová Eliška | Trhový Štěpánov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
72 | Král Adam | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
72 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
75 | Chvojková Tereza | Trhový Štěpánov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
75 | Hromas Mikuláš | Hulice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
75 | Kroupa Adam | Dalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
75 | Michna Štěpán | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
75 | Nass Adam | Pňovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
75 | Sudek Petr | Vlašim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
75 | Šípek David | Vlašim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
82 | Jecha Michal | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
82 | Nass Ondřej | Pňovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
84 | Knotek Tomáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
84 | Kysilka Ondřej | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
86 | Hájek Kryštof | Malá Skála | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
87 | Michna Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
88 | Adámek Jan | Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
88 | Bohuslav Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
88 | Doležal Tomáš ml. | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
88 | Hanč Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
88 | Havlík Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
88 | Kadlec Krištof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
88 | Karlík Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
88 | Kolář Šimon | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
88 | Krumpolc Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
88 | Král Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
88 | Onderčanin Matouš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
88 | Poch Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
88 | Potůčková Natálie | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
88 | Sedmihradský Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
88 | Suchan Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
88 | Toman Jaroslav | Štěpánovská Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
88 | Vlach Jan | Lysice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
88 | Čadek Vítězslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
88 | Šimonovský Adam | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
88 | Šimonovský Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
88 | Švarcová Ivana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
88 | Šťastný Matěj | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |