Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 29 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 1 | 47 | 47 | 47.00 |
2 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | Krmiči | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
3 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
4 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
5 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
5 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
7 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 2 | 21 | 21 | 10.50 |
7 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
9 | Říčař David | Zdelov | Black Fish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
9 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
11 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
12 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 17 | 17 | 8.50 |
13 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
14 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | Krmiči | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
15 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
16 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
16 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team | 2 | 12 | 12 | 6.00 |
18 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 11 | 11 | 5.50 |
19 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
20 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
21 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
22 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 2 | 5 | 5 | 2.50 |
23 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
24 | Slavík Alexej | Vilémov | Krmiči | 1 | 3 | 3 | 3.00 |
25 | Taichner Radek | Mikulovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
26 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
26 | Kadlec František | Zlíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
26 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
26 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |