Žebříček - Kraj Karlovarský - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 29 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beňo Jindřich | Nové Spořice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
2 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
3 | Vrbas Miroslav | 2 | 20 | 20 | 10.00 | ||
3 | Čáp Jiří | Klášterec nad Ohří | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
5 | Krupka Jiří | Telce | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
6 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
7 | Pavlík Petr | Sokolov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
8 | Pavlík Pavel st. | Sokolov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
9 | Motl František | Bečov | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
10 | Sobotka Josef | Perštejn | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
11 | Oškrobany Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
11 | Perout Josef | Perštejn | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
13 | Myslík František | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
13 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
15 | Horváth Ernest | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
15 | Mackura Zdeněk | Pernink | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
17 | Hlaváček Tomáš | Loučky | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
17 | Skřivánek Milan | Plesná | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
19 | Kopčo Jan | Nové Sedlo | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
19 | Makarský Michal | Karlovy Vary | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
21 | Hochman Jiří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
22 | Klement Antonín | Chranišov | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
23 | Zaidl Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
24 | Baďura Václav | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
24 | Lipka Jiří | Perštejn | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
24 | Michálek Jan | Otovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
24 | Pavlík Pavel ml. | Sokolov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
24 | Volf Jakub | Žďár | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
24 | Vrbas Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 |