Výsledek závodu
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Zámrsk | 1160 | 0.000 | 47 | |
2 | Třesovice | 1130 | 0.000 | 46 | |
3 | Slatiňany | 1070 | 0.000 | 45 | |
4 | Žďár nad Sázavou | 1050 | 0.000 | 44 | |
5 | Lukavice | 860 | 0.000 | 43 | |
6 | Pardubice | 850 | 0.000 | 42 | |
7 | Moravičany | 760 | 0.000 | 41 | |
8 | Sezemice | 740 | 0.000 | 40 | |
9 | Vysoké Mýto | 720 | 0.000 | 39 | |
10 | Opočno | 650 | 0.000 | 38 | |
11 | Sezemice | 520 | 0.000 | 37 | |
12 | Dražkovice | 500 | 0.000 | 36 | |
13 | Dřenice | 460 | 0.000 | 35 | |
14 | Svídnice | 430 | 0.000 | 34 | |
15 | Kaňk | 400 | 0.000 | 33 | |
15 | Mezihoří | 400 | 0.000 | 33 | |
17 | Dřenice | 390 | 0.000 | 31 | |
18 | Svítkov | 330 | 0.000 | 30 | |
19 | Třesovice | 310 | 0.000 | 29 | |
20 | Slatiňany | 300 | 0.000 | 28 | |
20 | Slatiňany | 300 | 0.000 | 28 | |
22 | Hamry nad Sázavou | 280 | 0.000 | 26 | |
23 | Jaroměř | 230 | 0.000 | 25 | |
24 | Onomyšl | 200 | 0.000 | 24 | |
25 | Sezemice | 190 | 0.000 | 23 | |
25 | Zámrsk | 190 | 0.000 | 23 | |
25 | Pardubice | 190 | 0.000 | 23 | |
28 | Kolešov | 180 | 0.000 | 20 | |
29 | Uhlířské Janovice | 160 | 0.000 | 19 | |
30 | Holice | 130 | 0.000 | 18 | |
31 | Jaroměř | 110 | 0.000 | 17 | |
32 | Dřenice | 100 | 0.000 | 16 | |
32 | Třemošnice | 100 | 0.000 | 16 | |
32 | Slatiňany | 100 | 0.000 | 16 | |
32 | Hamry nad Sázavou | 100 | 0.000 | 16 | |
36 | Police nad Metují | 60 | 0.000 | 12 | |
37 | 10 | 0.000 | 11 | ||
37 | 10 | 0.000 | 11 | ||
39 | Tetov | 0 | 0.000 | 8 | |
39 | 0 | 0.000 | 8 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 08.09.2019 | ||||||
Místo konání závodu | Slatiňany - Kunčí | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | Podzimní rybářské závody | ||||||
Název vodní plochy | rybník Návesní Kunčí | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 34 závodníků Hrubeš František - Dřenice Vašíček Zdeněk - Opočno Koudelková Jitka - Nasavrky Řípa Aleš - Heřmanův Městec Šikl Miroslav st. - Včelákov Hájek Lubomír - Lanškroun Vávra Luboš - Lanškroun Šrámek Petr - Opočínek Porazík Václav - Kolešov Minařík Jaroslav - Třemošnice Tatíček Jiří - Lukavice Novotná Pavlína - Zámrsk Novotný Jiří - Zámrsk Fryč Radek Tetov Pavlíček Jaroslav - Žďár nad Sázavou Smítka Josef ml. - Kutná Hora Pišl Jan - Třesovice Trnka Aleš - Třesovice Kopa Stanislav - Moravičany Vágenknecht Jiří - Pardubice Havrila Michal st. - Jaroměř Havrila Michal ml. - Jaroměř Chválová Lubica - Sezemice Chvála Petr - Sezemice Chvála Jan - Sezemice Žemlička Radek - Slatiňany Klapka Daniel - Chrudim Syrůček Stanislav - Dražkovice Provazník Michal - Dřenice Provazník Jiří - Dřenice Hencel Jiří - Police nad Metují Vrba Tomáš - Svítkov Gančarčík Karel - Pardubice Taichner Radek - Mikulovice | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Povolené nástrahy |
Dle rybářského řádu. |
||||||
Zakázané nástrahy |
Patentky, ryby a části ryb jako návnada i nástraha. |
||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb |
kapr, amur, lín, štika, candát, jeseter, bílá ryba |
||||||
Bodování |
kapr, amur, lín, štika, candát, jeseter – 100 bodů, ostatní – 10 bodů |
||||||
Ocenění pro vítěze |
1. – 3. místo poháry, atraktivní ceny |
||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) |
vybavení dle rybářského řádu, občerstvení zajištěno |
||||||
Pořadatel |
Název: MO ČR Slatiňany WWW: http://rybarislatinany.cz/ Email: zemlicka.Radek@seznam.cz Telefon: 724 236 489 |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.