Výsledek závodu
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Třesovice | 1210 | 0.000 | 57 | |
2 | Žďár nad Sázavou | 1030 | 0.000 | 56 | |
3 | Chotěboř | 980 | 0.000 | 55 | |
4 | Kaňk | 910 | 0.000 | 54 | |
5 | Pardubice | 820 | 0.000 | 53 | |
6 | Lanškroun | 810 | 8.000 | 52 | |
7 | Hradec Králové | 810 | 0.000 | 51 | |
8 | Třesovice | 720 | 0.000 | 50 | |
9 | Čejov | 700 | 7.000 | 49 | |
10 | Mikulovice | 700 | 1.000 | 48 | |
11 | Zámrsk | 690 | 0.000 | 47 | |
12 | Dřenice | 680 | 0.000 | 46 | |
13 | Zámrsk | 670 | 0.000 | 45 | |
14 | Vysoké Mýto | 640 | 0.000 | 44 | |
15 | Jaroměř | 620 | 6.000 | 43 | |
16 | Žďár nad Sázavou | 620 | 5.000 | 42 | |
17 | Choceň | 620 | 0.000 | 41 | |
17 | Dobříkov | 620 | 0.000 | 41 | |
19 | Včelákov | 600 | 6.000 | 39 | |
19 | Pardubice | 600 | 6.000 | 39 | |
21 | Lanškroun | 570 | 0.000 | 37 | |
22 | Staré Jesenčany | 520 | 3.000 | 36 | |
23 | Dražkovice | 520 | 2.000 | 35 | |
24 | Humpolec | 500 | 0.000 | 34 | |
25 | Opočno | 450 | 0.000 | 33 | |
26 | Předměřice nad Labem | 440 | 0.000 | 32 | |
26 | Lukavice | 440 | 0.000 | 32 | |
28 | Hrádek u Nechanic | 410 | 4.000 | 30 | |
29 | Sezemice | 410 | 0.000 | 29 | |
30 | Lanškroun | 400 | 0.000 | 28 | |
31 | Sezemice | 370 | 0.000 | 27 | |
31 | Lanškroun | 370 | 0.000 | 27 | |
33 | Nemošice | 350 | 0.000 | 25 | |
34 | Chlumec nad Cidlinou | 340 | 2.000 | 24 | |
34 | Lanškroun | 340 | 2.000 | 24 | |
36 | Jaroměř | 340 | 1.000 | 22 | |
37 | Opočínek | 330 | 0.000 | 21 | |
38 | Hradec Králové | 310 | 0.000 | 20 | |
39 | Třemošnice | 300 | 0.000 | 19 | |
39 | Heřmanův Městec | 300 | 0.000 | 19 | |
41 | Slepotice | 280 | 0.000 | 17 | |
42 | Strašov | 260 | 0.000 | 16 | |
43 | Mělčany | 250 | 0.000 | 15 | |
44 | Svítkov | 240 | 0.000 | 14 | |
45 | Žďár nad Sázavou | 230 | 0.000 | 13 | |
46 | Plotiště nad Labem | 220 | 0.000 | 12 | |
47 | Staré Jesenčany | 210 | 0.000 | 11 | |
48 | Dřenice | 210 | 0.000 | 10 | |
49 | Police nad Metují | 190 | 0.000 | 9 | |
50 | Hradec Králové | 160 | 0.000 | 8 | |
51 | Dašice | 140 | 0.000 | 8 | |
52 | Hořice v Podkrkonoší | 130 | 0.000 | 8 | |
53 | Uhlířské Janovice | 130 | 0.000 | 8 | |
54 | Heřmanův Městec | 120 | 0.000 | 8 | |
55 | Chrudim | 110 | 0.000 | 8 | |
56 | Opočno | 110 | 0.000 | 8 | |
57 | Třemošnice | 110 | 0.000 | 8 | |
58 | Úhřetice | 110 | 0.000 | 8 | |
59 | Kejžlice | 100 | 0.000 | 8 | |
60 | Humpolec | 100 | 0.000 | 8 | |
61 | Chlum | 100 | 0.000 | 8 | |
62 | Sulovice | 100 | 0.000 | 8 | |
63 | Trhová Kamenice | 100 | 0.000 | 8 | |
64 | Onomyšl | 80 | 0.000 | 8 | |
65 | Přibyslav | 50 | 0.000 | 8 | |
66 | Najdek | 40 | 0.000 | 8 | |
67 | Slatiňany | 30 | 0.000 | 8 | |
68 | Zlíč | 30 | 0.000 | 8 | |
69 | Jaroměř | 10 | 0.000 | 8 | |
70 | Pardubice | 10 | 0.000 | 8 | |
71 | Česká Skalice | 10 | 0.000 | 8 | |
72 | Onomyšl | 0 | 0.000 | 8 | |
73 | Slatiňany | 0 | 0.000 | 8 | |
74 | Slatiňany | 0 | 0.000 | 8 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze obsahuje 1 příspěvek
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (5) |
Losování | (5) |
Revír | (4) |
Občerstvení | (5) |
Vyhlášení a ceny | (4) |
Celkové hodnocení | (4.6) |
Dosud hodnotil 1 uživatel.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 19.05.2019 | ||||||
Místo konání závodu | Slatiňany - Kunčí | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | Rybářské závody o Pohár starosty města Slatiňany - | ||||||
Minulé závody | 21.05.2017 - Slatiňany - Kunčí - OBSAZENO - Rybářské závody "O Pohár starosty města Slatiňany" 22.05.2016 - Slatiňany - Kunčí - Rybářské závody "O Pohár starosty Města Slatiňany" | ||||||
Název vodní plochy | rybník Návesní | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 78 závodníků Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Bartoněk Martin - Hradec Králové John Richard Kupka Tomáš - Hradec Králové Podhradský Jan - Sulovice Čerňanská Pavlína - Zámrsk Kadlec František - Zlíč Nový Josef - Onomyšl Navrátil Jiří - Chrudim Sedlmajer Radek - Třemošnice Polívka Martin - Ždírec nad Doubravou Šrámek Petr - Opočínek Vosáhlo Pavel - Strašov Pšeničný Pavel - Opočno Machatý David - Jaroměř Dvořák Oldřich - Mělčany Melichar Tomáš - Žďár nad Sázavou Blaščík Petr - Staré Jesenčany Klečák Miloslav - Onomyšl Mokrý Jan - Uhlířské Janovice Ondráček Kamil - Žďár nad Sázavou Hájek Vladimír - Dobříkov Sobotka Miroslav - Žďár nad Sázavou Lánský Petr - Česká Skalice Mokrá Jana - Najdek Malina Jaroslav ml. - Slatiňany Smítka Josef ml. - Kutná Hora Novotná Pavlína - Zámrsk Novotný Jiří - Zámrsk Mergl Jakub - Heřmanův Městec Bareš Vladimír - Slepotice Hrubeš František - Dřenice Tatíček Jiří - Lukavice Vrba Tomáš - Svítkov Gančarčík Karel - Pardubice Jukl Ivan - Nemošice Pryl Stanislav - Pardubice Šikl Miroslav st. - Včelákov Novák Zdeněk - Slatiňany Pišl Jan - Třesovice Trnka Aleš - Třesovice Řípa Aleš - Heřmanův Městec Vávra Luboš - Lanškroun Hájek Lubomír - Lanškroun Ficner Lukáš - Lanškroun Ficner Jiří - Lanškroun Ducháček Miloš - Trhová Kamenice Růžička Pavel - Dašice Šprinc Ota - Hrádek u Nechanic Jirásek Petr - Chotěboř Vágenknecht Jiří - Pardubice Bartoněk Lukáš - Předměřice nad Labem Aleksandrová Alena - Hradec Králové Hanuška Jaroslav - Třemošnice Havrila Michal st. - Jaroměř Havrila Michal ml. - Jaroměř Hencel Jiří - Police nad Metují Vašíček Zdeněk - Opočno Komenda Martin - Chlumec nad Cidlinou Provazník Jiří - Dřenice Taichner Radek - Mikulovice Prchal Jan - Lučice Šrytr Michal - Police nad Metují Štarman Jiří - Staré Jesenčany Syrůček Stanislav - Dražkovice Klapka Daniel - Chrudim Žemlička Radek - Slatiňany Kubec Tomáš - Lanškroun Jiříček Jaroslav - Vysoké Mýto Synek Martin - Choceň Havránek Radek - Čejov Svoboda Antonín - Humpolec Svoboda Stanislav st. - Čejov Ščepka František - Humpolec Hlaváček Karel - Humpolec Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší Chvála Jan - Sezemice Chvála Petr - Sezemice | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Povolené nástrahy | dle rybářského řádu | ||||||
Zakázané nástrahy | patentka, ryby a jejich části jako návnada i nástraha | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | kapr, amur, lín, štika, candát, jeseter, bílá ryba | ||||||
Bodování | kapr, amur, lín, štika, candát, jeseter – 100 bodů, ostatní – 10 bodů | ||||||
Ocenění pro vítěze | 1. – 3. místo poháry, atraktivní ceny | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | vybavení dle rybářského řádu, občerstvení zajištěno | ||||||
Pořadatel |
Název: MO ČR Slatiňany WWW: www.rybarislatinany.cz Email: zemlicka.Radek@seznam.cz Telefon: 724 236 489 |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.