Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Havlíčkův Brod | 558 | 0.000 | 35 | |
2 | Lažany | 277 | 0.000 | 34 | |
3 | Kozlov | 240 | 0.000 | 33 | |
4 | Vilémov | 173 | 0.000 | 32 | |
5 | Havlíčkův Brod | 142 | 0.000 | 31 | |
6 | Žďár nad Sázavou | 131 | 0.000 | 30 | |
7 | Rebešovice | 126 | 0.000 | 29 | |
8 | Žďár nad Sázavou | 106 | 0.000 | 28 | |
9 | Želetava | 105 | 0.000 | 27 | |
10 | Olomouc | 85 | 0.000 | 26 | |
11 | Žďár nad Sázavou | 78 | 0.000 | 25 | |
12 | Telč | 46 | 0.000 | 24 | |
13 | Kostelní Vydří | 39 | 0.000 | 23 | |
14 | Ledeč nad Sázavou | 31 | 0.000 | 22 | |
15 | Sobětuchy | 10 | 0.000 | 21 | |
16 | Žďár nad Sázavou | 5 | 0.000 | 20 | |
16 | Havlíčkův Brod | 5 | 0.000 | 20 | |
18 | Humpolec | 0 | 0.000 | 1 | |
18 | Najdek | 0 | 0.000 | 1 | |
18 | Olomouc | 0 | 0.000 | 1 | |
18 | Jihlava | 0 | 0.000 | 1 | |
18 | Polná | 0 | 0.000 | 1 | |
18 | Bohdalov | 0 | 0.000 | 1 | |
18 | Ostrov nad Oslavou | 0 | 0.000 | 1 | |
18 | Tábor | 0 | 0.000 | 1 | |
18 | Žďár nad Sázavou | 0 | 0.000 | 1 | |
18 | Kamenice u Jihlavy | 0 | 0.000 | 1 | |
18 | Třešť | 0 | 0.000 | 1 | |
18 | Třešť | 0 | 0.000 | 1 | |
18 | Ostrov nad Oslavou | 0 | 0.000 | 1 | |
18 | Tábor | 0 | 0.000 | 1 | |
18 | Dobronín | 0 | 0.000 | 1 | |
18 | Jihlava | 0 | 0.000 | 1 | |
18 | Hruškovy Dvory | 0 | 0.000 | 1 | |
18 | Otín | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (5) |
Losování | (5) |
Revír | (4.666665) |
Občerstvení | (4.666665) |
Vyhlášení a ceny | (3.333335) |
Celkové hodnocení | (4.533333) |
Dosud hodnotili 3 uživatelé.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 05.09.2020 | ||||||||
Místo konání závodu | Ždírec okr.Jihlava | ||||||||
Kraj | Vysočina | ||||||||
Název závodu | Ždírecký kapřík | ||||||||
Název vodní plochy | Nový rybník | ||||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||||
|
|||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 38 závodníků Homolka Ludvík - Ostrov nad Oslavou Skryja Matěj - Ostrov nad Oslavou Rambousek Stanislav - Třebíč Hos Martin - Otín Svoboda Josef - Dobronín Kosztyo Alexander - Poděbrady Buzek Jří - Tábor Tecl Petr - Tábor Perfek Karel - Kostelní Vydří Průša Vladimír - Želetava Koutný Martin - Lažany Wastl Filip - Dobronín Káťa Šimunková - Bohdalov Prchal Jan - Lučice Pavlíček Václav - Polná Zemen Petr - Žďár nad Sázavou Mendl Radek - Telč Bureš Michal - Jihlava Kráčmar Jří - Olomouc Kráčmar Lukáš - Olomouc Ištván Eduard - Hruškovy Dvory Štěpánek Jiří - Jihlava Icha Zdeněk - Havlíčkův Brod Ďásek František - Havlíčkův Brod Vacík Zdeněk - Havlíčkův Brod Komárek Martin - Havlíčkův Brod Slavík Alexej - Vilémov Sobotka Jiří st. - Žďár nad Sázavou Unzeitig Bohuslav - Žďár nad Sázavou Raniak Milan - Třešť Raniak Martin - Třešť Mokrá Jana - Najdek Sobotka Miroslav - Žďár nad Sázavou Hanzal Ondřej - Želetava Dobeš Jiří - Rebešovice Hlaváč Filip - Heroltice Coufal Zdeněk - Jihlava Janíček Jan - Kamenice u Jihlavy | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Způsob losování závodních míst | losování při prezenci pro obě kola najednou | ||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Povolené nástrahy | dle rybářského řádu | ||||||||
Zakázané nástrahy | malá i velká patentka | ||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb | kapr,amur,bílá ryba | ||||||||
Bodování | kapr,amur-1cm-bod bílá ryba 5bodů/ks ryba se dává do vezírku počítá se ke konci kola,pořadatel může kdykoliv nahlédnout do vezírku | ||||||||
Ocenění pro vítěze | první tři místa trofej+ cena trofej za nejdelší ulovenou rybu | ||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | podběrák,pean,vezírek atd občerstvení zajištěno při nepřízni počasí si pořadatel vyhrazuje právo předčasně ukončit závod |