Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Roudnice nad Labem | 315 | 0.000 | 40 | |
2 | Černčice | 209 | 0.000 | 39 | |
3 | Nové Sedlo | 207 | 0.000 | 38 | |
4 | Praha | 192 | 0.000 | 37 | |
5 | Vepřek | 185 | 0.000 | 36 | |
6 | Lubná | 157 | 0.000 | 35 | |
7 | Perštejn | 141 | 0.000 | 34 | |
8 | Třemošná | 139 | 0.000 | 33 | |
9 | Libčice | 137 | 0.000 | 32 | |
10 | Roudnice nad Labem | 135 | 0.000 | 31 | |
11 | Bžany | 134 | 0.000 | 30 | |
12 | Litoměřice | 130 | 0.000 | 29 | |
13 | Úvaly | 121 | 0.000 | 28 | |
14 | Rumburk | 118 | 0.000 | 27 | |
15 | Rebešovice | 112 | 0.000 | 26 | |
16 | Karlovy Vary | 103 | 0.000 | 25 | |
17 | Kněževes | 101 | 0.000 | 24 | |
17 | Třemošná | 101 | 0.000 | 24 | |
19 | Rakovník | 90 | 0.000 | 22 | |
20 | Praha | 88 | 0.000 | 21 | |
21 | Rakovník | 86 | 0.000 | 20 | |
22 | Kamenice | 76 | 0.000 | 19 | |
23 | Praha | 70 | 0.000 | 18 | |
23 | Zbiroh | 70 | 0.000 | 18 | |
25 | Řeřichy | 61 | 0.000 | 16 | |
26 | Teplice | 56 | 0.000 | 15 | |
27 | Praha | 55 | 0.000 | 14 | |
28 | Líbeznice | 52 | 0.000 | 13 | |
29 | Praha | 51 | 0.000 | 12 | |
29 | Otovice | 51 | 0.000 | 12 | |
31 | Nová Farma | 50 | 0.000 | 10 | |
31 | Kroučov | 50 | 0.000 | 10 | |
32 | Rakovník | 50 | 0.000 | 8 | |
33 | Litoměřice | 50 | 0.000 | 7 | |
35 | Rakovník | 49 | 0.000 | 6 | |
35 | 49 | 0.000 | 6 | ||
37 | Kralupy nad Vltavou | 47 | 0.000 | 4 | |
38 | Rakovník | 45 | 0.000 | 3 | |
39 | Perštejn | 43 | 0.000 | 2 | |
40 | Praha | 35 | 0.000 | 1 | |
41 | Česká Kamenice | 30 | 0.000 | 1 | |
42 | Karlovy Vary | 20 | 0.000 | 1 | |
42 | Zbiroh | 20 | 0.000 | 1 | |
44 | Petrovice | 15 | 0.000 | 1 | |
44 | Řeřichy | 15 | 0.000 | 1 | |
44 | Praha | 15 | 0.000 | 1 | |
47 | Chranišov | 10 | 0.000 | 1 | |
47 | Rumburk | 10 | 0.000 | 1 | |
47 | Třemošná | 10 | 0.000 | 1 | |
47 | Otovice | 10 | 0.000 | 1 | |
51 | Staré Ouholice | 5 | 0.000 | 1 | |
51 | Rumburk | 5 | 0.000 | 1 | |
51 | Karlovy Vary | 5 | 0.000 | 1 | |
51 | Rakovník | 5 | 0.000 | 1 | |
51 | 5 | 0.000 | 1 | ||
56 | Veltrusy | 0 | 0.000 | 1 | |
56 | Hostín | 0 | 0.000 | 1 | |
56 | Kralupy nad Vltavou | 0 | 0.000 | 1 | |
56 | 0 | 0.000 | 1 | ||
56 | Senomaty | 0 | 0.000 | 1 | |
56 | Nový Knín | 0 | 0.000 | 1 | |
56 | Praha | 0 | 0.000 | 1 | |
56 | Senomaty | 0 | 0.000 | 1 | |
56 | Rakovník | 0 | 0.000 | 1 | |
56 | Praha | 0 | 0.000 | 1 | |
56 | Libčice | 0 | 0.000 | 1 | |
56 | 0 | 0.000 | 1 | ||
56 | Hostivice | 0 | 0.000 | 1 | |
56 | Kralupy nad Vltavou | 0 | 0.000 | 1 | |
56 | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 22.04.2023 | ||||||
Místo konání závodu | Zeměchy u Kralup n./Vlt | ||||||
Kraj | Středočeský | ||||||
Název závodu | Kralupský kapr 2023 | ||||||
Název vodní plochy | 411 142 VLTAVA 2 M | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 73 závodníků Krejčí Petr – Kněževes Černohorský Pavel – Senomaty David Martin – Rakovník Reinart Jan - Teplice Michálková Tereza – Otovice Pudil Václav – Libčice Němeček Pavel - Praha Borový Luděk - Libčice Plzák Kevin - Kralupy nad Vltavou Hrabák Michal – Zbiroh Seidl Jan - Zbiroh Heimrath David – Veltrusy Dobeš Jiří – Rebešovice Smělý Zdeněk - Nový Knín Szabo Miloslav - Odolena Voda Znacenko Sergej - Kralupy Pišna Celestín - Kamenice Honc Josef - Rumburk Vlk Petr - Rumburk Novák Marek - Rumburk Eichler Miroslav - Česká Kamenice Lebeda Jiří - Rakovník Jonák Martin - Hořešovice Šilhavý Stanislav - Třemošná Rozum Pavel - Třemošná Kabát Miroslav - Třemošná Voznyak Volodymyr - Hostín Lacek Václav - Praha Víšek Michal - Líbeznice Čokina Jan - Krásná u Aše Dupal Petr - Úvaly Shershen Volodymyr - Praha Burak Sergej - Praha Burak Oleg - Praha Michálek Jan - Otovice Kovanda Daniel - Litoměřice Ptáček Radek - Rakovník Klusáček Jan – Praha Klusáček Antonín – Praha Němeček Patrik - Praha Šmíd Jan - Kolešov Sýkora David - Rakovník Šmídl Jan - Roztoky u Prahy Konopásek Marek - Rakovník Černý Josef - Rakovník Würz Dalibor - Hořesedly Pešek Michal ml. - Řeřichy Pešek Jiří - Řeřichy Miklian Roman - Petrovice Vrzák Jaroslav - Hostivice Vnouček Stanislav - Praha - Sobín Vnouček Petr ml. - Praha Šlesinger Martin - Rakovník Polák Martin - Rakovník Polák Lukáš - Senomaty Bydžovský Jan - Rakovník Bydžovský Josef - Řeřichy Kühn Vítězslav - Rakovník Zlechovec Stanislav st. - Rakovník Liščák Jan - Lubná Váňa Michal - Vepřek Váňa Jindřich - Praha Záhora Petr - Bžany Charvát Lukáš - Černčice Klein Jiří - Karlovy Vary Bauer František - Karlovy Vary Povolný Zdeněk - Karlovy Vary Varadi Miroslav - Nová Farma Klement Antonín - Chranišov Mackura Zdeněk - Pernink Sobotka Josef - Perštejn Münzer Josef - Nové Sedlo Perout Josef - Perštejn | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | Závodník si místo vybere při rezervaci/ přihlášení do závodu dle svého uvážení. Místa se během závodu nemění | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Povolené nástrahy | Dle RŘ. | ||||||
Zakázané nástrahy | Dle RŘ. | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | Běžná rybniční obsádka. | ||||||
Bodování | Kapr 1 cm = 1 bod, ostatní ryby 1 kus = 5 bodů. | ||||||
Ocenění pro vítěze | Bude doplněno. | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Opilost,nedodržení propozic a pokynů pořadatelů bude mít za následek vyloučení ze závodů bez nároku na vrácení startovného. Parkování – dbejte pokynů pořadatelů ! Občerstvení je zajištěno po celou dobu závodů včetně roznášky. Sporné věci řeší na místě ředitel závodů – jeho verdikt je konečný a nelze se proti němu odvolat. | ||||||
Pořadatel |
Název: MO ČRS Kralupy n./Vlt. WWW: https://kralupy-rybari.estranky.cz/ |