Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Pardubice | 865 | 0.000 | 45 | |
2 | Chlum | 700 | 0.000 | 44 | |
3 | Dašice | 550 | 0.000 | 43 | |
4 | Opočno | 520 | 0.000 | 42 | |
5 | Semily | 485 | 0.000 | 41 | |
6 | Heřmanův Městec | 410 | 0.000 | 40 | |
7 | Platenice | 405 | 0.000 | 39 | |
8 | Choceň | 400 | 0.000 | 38 | |
9 | Všechlapy | 395 | 1.000 | 37 | |
10 | Třesovice | 395 | 0.000 | 36 | |
11 | Třebechovice pod Orebem | 380 | 0.000 | 35 | |
12 | Hořice v Podkrkonoší | 365 | 0.000 | 34 | |
13 | Mlázovice | 315 | 3.000 | 33 | |
14 | Dražkovice | 315 | 1.000 | 32 | |
15 | Žďár nad Sázavou | 310 | 0.000 | 31 | |
16 | Kaňk | 300 | 3.000 | 30 | |
16 | Kaňk | 300 | 3.000 | 30 | |
16 | Slatiňany | 300 | 3.000 | 30 | |
19 | Slatiňany | 280 | 1.000 | 27 | |
19 | Chotěboř | 280 | 1.000 | 27 | |
21 | Hradec Králové | 275 | 1.000 | 25 | |
21 | Vysoké Mýto | 275 | 0.000 | 25 | |
23 | Hradec Králové | 270 | 0.000 | 23 | |
24 | Vrbno | 255 | 0.000 | 22 | |
25 | Mikulovice | 240 | 0.000 | 21 | |
26 | Slepotice | 235 | 0.000 | 20 | |
27 | Pardubice | 225 | 2.000 | 19 | |
27 | Třesovice | 225 | 1.000 | 19 | |
29 | Brloh | 215 | 0.000 | 17 | |
30 | Chrudim | 205 | 0.000 | 16 | |
31 | Břehy u Přelouče | 200 | 0.000 | 15 | |
32 | Dřenice | 160 | 0.000 | 14 | |
33 | Hradec Králové | 140 | 0.000 | 13 | |
34 | Vilémov | 135 | 0.000 | 12 | |
35 | Onomyšl | 125 | 0.000 | 11 | |
36 | Dřenice | 120 | 0.000 | 10 | |
36 | Němčice | 120 | 0.000 | 10 | |
38 | Přelouč | 115 | 0.000 | 8 | |
38 | Přelouč | 115 | 0.000 | 8 | |
40 | Hradec Králové | 100 | 0.000 | 6 | |
40 | Hradec Králové | 100 | 0.000 | 6 | |
42 | Grunta | 70 | 0.000 | 6 | |
43 | Jaroměř | 65 | 0.000 | 6 | |
44 | Vysoké Mýto | 55 | 0.000 | 6 | |
45 | Nové Město nad Metují | 45 | 0.000 | 6 | |
46 | Zámrsk | 40 | 0.000 | 6 | |
47 | Pelechov | 35 | 0.000 | 6 | |
48 | Zámrsk | 30 | 0.000 | 6 | |
49 | Jaroměř | 10 | 0.000 | 6 | |
50 | Slatiňany | 0 | 0.000 | 6 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (4) |
Losování | (5) |
Revír | (3) |
Občerstvení | (4) |
Vyhlášení a ceny | (3) |
Celkové hodnocení | (3.8) |
Dosud hodnotil 1 uživatel.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 15.05.2022 | ||||||
Místo konání závodu | Slatiňany - Kunčí | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | Rybářské závody o Pohár starosty Města Slatiňany | ||||||
Název vodní plochy | rybník Návesní | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 56 závodníků Doležán Nikola - Chotěboř Staněk Václav - Hradec Králové Jelínek Miroslav - Vysoké Mýto Bumbálek Ctirad - Chrudim Tichý Petr - Slatiňany Jirásek Petr - Chotěboř Zeman Luboš - Semily Zahradník Michal - Platenice Zahradník Roman - Pelechov Hubička Tomáš - Brloh Cuhorka Jiří - Přelouč Cuhorka Aleš - Přelouč Hrubeš František - Dřenice Hruška Jiří - Hradec Králové Dydňanský Roman - Vrbno Aleksandrová Alena - Hradec Králové Rybenský Roman - Němčice Černý Jan - Pardubice Mokrý Jan - Uhlířské Janovice Klečák Miloslav - Onomyšl Karvánek Jiří - Nové Město nad Metují Svoboda Jaroslav - Břehy u Přelouče Hlavko Jaroslav - Opočno Kratochvíl Jan - Třebechovice pod Orebem Malina Jaroslav ml. - Slatiňany Zelenka Pavel - Kutná Hora Smítka Josef ml. - Kutná Hora Hudec Jan - Dražkovice Růžička Pavel - Dašice Kučera Lukáš - Dašice Bareš Vladimír - Slepotice Havrila Michal st. - Jaroměř Havrila Michal ml. - Jaroměř Vašíček Zdeněk - Opočno Novotná Pavlína - Zámrsk Novotný Jiří - Zámrsk Janouch Miroslav - Všechlapy Synek Martin - Choceň Drápal Vlastimil - Jindřichův Hradec Prchal Jan - Lučice Pišl Jan - Třesovice Trnka Aleš - Třesovice Vojtěch Václav - Mlázovice Jón Richard - Chlum Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší Miková Simona - Přišimasy Mika Jaroslav - Přišimasy Taichner Radek - Mikulovice Vágenknecht Jiří - Pardubice Blaščík Petr - Staré Jesenčany Žemlička Radek - Slatiňany Klapka Daniel - Chrudim Štarman Jiří - Staré Jesenčany Zahradník Vlastimil - Pardubice Syrůček Stanislav - Dražkovice Provazník Jiří - Dřenice | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy | patentky, ryby a jejich části jako návnada i nástraha | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | kapr, amur, jeseter, candát, štika, úhoř, lín, bílá ryba | ||||||
Bodování | 100 bodů - kapr, amur, jeseter, candát, štika, úhoř, lín 5 bodů - ostatní | ||||||
Ocenění pro vítěze | 1. - 3. místo poháry, hodnotné ceny | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | občerstvení s donáškou, vybavení dle rybářského řádu | ||||||
Pořadatel |
Název: MO ČRS Slatiňany WWW: rybarislatinany.cz Email: zemlicka.Radek@seznam.cz Telefon: 601380843 |