Závody
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 26.06.2021 | ||||||||
Místo konání závodu | Uhlířská Lhota- Obsazeno | ||||||||
Kraj | Středočeský | ||||||||
Název závodu | 2. Rybářské závody Uhlířská Lhota | ||||||||
Název vodní plochy | Vodní nádrž Uhlířská Lhota | ||||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||||
|
|||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 50 závodníků Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Kárník Petr - Bílé Vchýnice Horák Pavel - Žiželice Machatý David - Jaroměř Mareš Vladimír - Praha Mareš Ladislav - Praha Mareš Jan - Praha Syrůček Stanislav - Dražkovice Zahradník Vlastimil - Pardubice Taichner Radek - Mikulovice Vágenknecht Jiří - Pardubice Trnka Aleš - Třesovice Mokrý Jan - Uhlířské Janovice Klečák Miloslav - Onomyšl Soukup Ivo - Třebíč Přibyl David - Vlčice Vorlíček František - Kostomlátky Zeman Luboš - Semily Roušal Luděk - Neratovice Janouch Miroslav - Všechlapy Bareš Vladimír - Slepotice Vojtěch Václav - Mlázovice Jón Richard - Chlum Babka Pavel - Chloumek Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší Havrila Michal ml. - Jaroměř Franěk Robert - Trutnov Chválová Lubica - Sezemice Chvála Jan - Sezemice Chvála Petr - Sezemice Blaščík Petr - Staré Jesenčany Yevhenii Chumash - Praha-Uhříněves Baláž Ladislav - Přepichy Levinský Jiří - Řečany nad Labem Vondráček Jiří - Měšice Jiřík Miroslav - Praha 9 Kvasnička Zdeněk - Hradec Králové Malý Roman - Plaňany Hovorka Antonín - Žabonosy Kvasnička Martin st. - Kolín Kvasnička Martin ml. - Kolín Hakl Petr-Předonín Novák Jaroslav - Pardubice Rybenský Roman - Němčice Kaňák Petr - Bohouňovice Kovačka Josef - Ratboř Techlovský Jiří - Sloveč Bína Lukáš - Dlouhý Most Bína Libor - Dlouhý Most Sixta Tomáš - Krakovany | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Způsob losování závodních míst | Rulička se dvěma místy tak aby každý rybář změnil místo.Při platbě startovného losování na oba dva poločasy. | ||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Povolené nástrahy | Neomezeno | ||||||||
Zakázané nástrahy | Živá a mrtvá rybička | ||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb | Kapr,Amur,Jeseter,Bílá ryba,Uhoř,Štika,Candát,Sumeček americky | ||||||||
Bodování | Kapr,Amur 1cm=1bod, Jeseter 1ks=50bodu ,Bílá ryba 1ks=2body, Sumeček americky 1ks=5bodu,Uhoř 1ks=10Bodů,Štika a Candát 1cm=1bod. Vyhrává závodník s největším počtem bodů za oba dva poločasy. | ||||||||
Ocenění pro vítěze | Věcné ceny pro prvních 10.+poháry pro první tři.Pohár za největší rybu. | ||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Občerstvení zajištěno po celou dobu na hrázi rybníka.Prosíme o šetrné zacházení s ulovenou rybou.Podložka pod kapra,amura a jesetera nutná.Kdo ji nebude mít tak bude k dispozici u rozhodčího. | ||||||||
Pořadatel |
Název: Vodní nádrž Uhlířská Lhota |