Žebříček - Celostátní - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 120 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rejnart Jan | Teplice | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
2 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
3 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
4 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
5 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
6 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
7 | Karásek Pavel | Klášterec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
7 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
9 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
10 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
10 | Mádle Radek | Chlum | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
12 | Procházka Ota | Rudník | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
13 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
13 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
15 | Pišna Celestýn | Kamenice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
15 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
17 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
17 | Polák Martin | Rakovník | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
19 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
19 | Koštálek Jiří | Oplany | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
19 | Pánek Petr | Rakovník | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
22 | Brückner Martin | Velké Meziříčí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
22 | Drabík Martin | Kocléřov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
22 | Liščák Jan | Lubná | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
25 | Bolfík Kristián | Ostrava - Hrabová | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
25 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
25 | Čori Petr | Chodová Planá | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
28 | Baštář Filip | Mladoňovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
28 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
28 | Výborný Jiří | Teplá | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
31 | Bleho Pavel | Liberec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
31 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
31 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
31 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
35 | Cibor Lukáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
35 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
37 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
37 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
37 | Tomšík Jan | Křižanov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
40 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
40 | Tauber Pavel | Němčičky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
40 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
43 | Hložek František | Bílina | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
43 | Macho Bohuslav | Vrchlabí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
43 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
46 | Jílek Vojtěch | Sulkovec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
46 | Kabát Miroslav | Třemošná | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
46 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
49 | Adamczuk Janusz | Hostokryje | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
49 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
49 | Kounovský Jan | Rakovník | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
52 | Beneš Roman | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
52 | Poláček Petr st. | Příbram | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
52 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
55 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
55 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
55 | Würz Dalibor | Hořesedly | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
58 | Erban Jiří | Hostinné | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
58 | Rybka Jan | Pustověty | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
60 | Malý David | Mohelno | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
60 | Pavlíček Michal | Lužná | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
60 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
63 | Beneš Karel | Bílina | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
63 | Macháně Radek | Krčín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
63 | Toman Lukáš | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
66 | Bartoš František | Chotěšov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
66 | Marek Daniel | Počernice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
66 | Rožnovský Josef | Vrchlabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
69 | Janický Kamil | Mladá Boleslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
69 | Mudřík Denis | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
69 | Pátek David | Králův Dvůr | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
69 | Staněk Petr | Smečno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
69 | Šimon Martin | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
74 | Erben Ladislav st. | Vrchlabí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
74 | Schingler Karel | Lovosice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
76 | Košťál Miloslav | Trutnov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
76 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
78 | Frič Michal | Koválovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
78 | Furthner Jan | Bečváry | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
78 | Grepl Lukáš | Olomouc | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
78 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
78 | Horník Milan | Senec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
78 | Hrubý Stanislav st. | Králův Dvůr | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
78 | Konečný Lubomír | Olomouc | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
78 | Tekeli Ondřej | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
78 | Šašek Jaroslav | Stránecká Zhoř | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
87 | Babka Pavel | Chloumek | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
87 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
89 | Kolbe Libor | Trutnov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
89 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
91 | Pochop Václav | Mrklov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
91 | Polák Lukáš | Senomaty | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
93 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
93 | Vidman Václav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
95 | Bříza Petr | Hostinné | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
95 | Hovorka Jan | Teplá | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
97 | Mendel Milan | Pšovky | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
97 | Polák Filip | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
99 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
99 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
99 | Samková Dagmar | Hostinné | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
99 | Svoboda Josef | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
99 | Říčař Zdeněk | Vítězná | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
99 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
99 | Šlesinger Martin | Rakovník | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
99 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
107 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
108 | Poláček Oldřich | Hole | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
109 | Rozum Pavel | Třemošná | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
110 | Zelenka Daniel | Senec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
111 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
111 | Bindač Lumír | Ostrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
111 | Daňo Lumír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
111 | Hora František st. | Václavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
111 | Kratochvíl Jiří | Slabce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
111 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
111 | Macek Lukáš | Modrá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
111 | Miklian Roman | Petrovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
111 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
111 | Šváb Hubert | 1 | 1 | 1 | 1.00 |