Žebříček - Kraj Vysočina - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 32 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brückner Martin | Velké Meziříčí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
2 | Bolfík Kristián | Ostrava - Hrabová | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
3 | Baštář Filip | Mladoňovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
4 | Bleho Pavel | Liberec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
5 | Cibor Lukáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
6 | Tomšík Jan | Křižanov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
7 | Tauber Pavel | Němčičky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
8 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
9 | Jílek Vojtěch | Sulkovec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
10 | Adamczuk Janusz | Hostokryje | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
11 | Beneš Roman | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
12 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
13 | Rybka Jan | Pustověty | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
14 | Malý David | Mohelno | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
15 | Toman Lukáš | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
16 | Marek Daniel | Počernice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
17 | Janický Kamil | Mladá Boleslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
17 | Mudřík Denis | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
17 | Pátek David | Králův Dvůr | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
20 | Frič Michal | Koválovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
20 | Furthner Jan | Bečváry | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
20 | Grepl Lukáš | Olomouc | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
20 | Hrubý Stanislav st. | Králův Dvůr | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
20 | Konečný Lubomír | Olomouc | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
20 | Koštálek Jiří | Oplany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
20 | Tekeli Ondřej | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
20 | Šašek Jaroslav | Stránecká Zhoř | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
28 | Bindač Lumír | Ostrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
28 | Daňo Lumír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
28 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
28 | Macek Lukáš | Modrá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
28 | Šváb Hubert | 1 | 1 | 1 | 1.00 |