Žebříček - Celostátní - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 141 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matej Jiří | Trávníky | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
2 | Li Ang | Praha | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
3 | Marek Pavel | Přerov | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
4 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
5 | Brzobohatý Michal | Šestajovice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
6 | Bína Libor | Dlouhý Most | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
6 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
8 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
9 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
10 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
10 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
12 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
12 | Žuková Marie | Opočno | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
14 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
14 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
16 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
16 | Hakl Petr | Předonín | Rebels team | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
16 | Hyroš Radek | Rakovník | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
19 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
19 | Pánek Petr | Rakovník | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
21 | Kabát Miroslav | Třemošná | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
21 | Mádle Radek | Chlum | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
23 | Würz Dalibor | Hořesedly | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
23 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
25 | Koštálek Jiří | Oplany | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
25 | Procházka Ota | Rudník | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
25 | Roušal Luděk | Neratovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
28 | Frič Michal | Koválovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
28 | Miklian Roman | Petrovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
28 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
31 | Landvojtovič Jan | Smečno | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
31 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
33 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
33 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
33 | Oliva Vladimír | Třebíč | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
36 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
36 | Seidl Jan | Zbiroh | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
36 | Tomšík Jan | Křižanov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
39 | Kovář Jiří | Jenišovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
39 | Pavlíček Michal | Lužná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
39 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
39 | Šmůla David | Dobřany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
43 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
44 | Bleho Pavel | Liberec | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
44 | Filák František | Lužná | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
44 | Mareš Vladimír | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
44 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
48 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
48 | Košulič Jan | Mutějovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
48 | Pechalová Andrea | Hrušovany nad Jevišovkou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
51 | Havlíček Lukáš | Mělník | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
51 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
53 | Adamčík Jan | Brandýs nad Labem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
53 | Babka Pavel | Chloumek | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
53 | Grepl Lukáš | Olomouc | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
53 | Hervert Jan | Kutná Hora | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
57 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
57 | Staněk Karel | Smečno | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
59 | Furthner Jan | Bečváry | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
59 | Janečka Martin | Velký Týnec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
59 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
59 | Pýcha Hynek | Skryje | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
59 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
64 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
65 | Jaroš Marek | Hostinné | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
65 | Stárek Jan | Hamry nad Sázavou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
65 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
68 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
68 | Mendel Milan | Pšovky | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
70 | Hrubý Stanislav st. | Králův Dvůr | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
70 | Macháně Radek | Krčín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
70 | Picek Miroslav st. | Rakovník | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
70 | Toman Lukáš | Praha | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
74 | Konopásek Josef | Polička | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
74 | Sýkora David | Rakovník | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
74 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
77 | Baštář Filip | Mladoňovice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
77 | Macek Lukáš | Modrá | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
77 | Mastník Luděk | Nelahozeves | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
77 | Pech Jiří | Rakovník | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
77 | Pětík Marek | Libišany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
82 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
82 | Koucký Miloslav | Žabice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
82 | Peťovský Ivan | Želetava | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
82 | Picek Jaroslav ml. | Rakovník | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
86 | Hříbal Jiří | Stráž nad Nisou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
86 | Jánský Jan | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
86 | Vašina Josef | Kvítkovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
89 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
89 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
91 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
91 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
91 | Šťovčík Viktor | Brno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
94 | Brückner Martin | Velké Meziříčí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
94 | Kosař Jiří st. | Opočno | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
94 | Marek Daniel | Počernice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
94 | Ondráček Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
94 | Růžička Filip | Brandlín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
94 | Staněk Petr | Smečno | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
100 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
100 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
102 | Faktor Martin | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
102 | Jánský Lukáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
104 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
104 | Pudil Václav | Libčice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
106 | Beránek David | Pacov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
106 | Bolfík Kristián | Ostrava - Hrabová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
106 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
106 | Prokeš Jan | Velká Bíteš | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
106 | Rác Jaroslav | Mutějovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
111 | Fyrbach Tomáš | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
111 | Nauš Vladislav | Blížejov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
111 | Rybenský Roman | Němčice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
111 | Šebesta Patrik | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
111 | Šesták Jindřich | Tábor | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
116 | Lánský Petr | Česká Skalice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
116 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
116 | Rouček Martin | Dřevohostice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
116 | Vidman Václav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
116 | Žák Patrik | Trutnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
121 | Suchý David | Dobrá Voda | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
122 | Čermák Lukáš | Libčice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
123 | Jánský Václav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
124 | Kratochvíl Jiří | Skuteč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
125 | Bindač Lumír | Ostrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
125 | Fišer Jiří | Hořesedly | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
125 | Frelich Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
125 | Hanus Robin ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
125 | Horník Milan | Senec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
125 | Jacko Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
125 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
125 | Kloupar Jaroslav | Pohořelice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
125 | Kloupar Lubomír | Pohořelice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
125 | Košťál Jakub ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
125 | Liščák Jan | Lubná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
125 | Mareš Pavel | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
125 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
125 | Picek Jaroslav st. | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
125 | Případa Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
125 | Staněk Karel ml. | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
125 | Suchý Denis ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 |