Žebříček - Celostátní - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 143 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlovič Marek | Chlum u Třeboně | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
2 | Šmitmajer Marek | Křečice | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
3 | Svoboda Jiří | České Budějovice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
4 | Pužej Štěpán | Netolice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
4 | Závodský Petr | Dačice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
6 | Macků Ondřej | Dačice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
7 | Bejsta Tomáš | České Budějovice | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
7 | Tikal Jan | Soběslav | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
7 | Šiška Petr | Rakovník | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
10 | Hakl Petr | Předonín | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
11 | Würz Dalibor | Hořesedly | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
11 | Černý Tomáš ml. | Přišimasy | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
11 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
14 | Košina Pavel | Domanín | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
14 | Pánek Petr | Rakovník | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
16 | Doležal Jaroslav | Vodňany | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
16 | Man Lukáš | Vodňany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
16 | Pešek Emil | Tábor | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
16 | Šikovný Roman | Rakovník | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
20 | Poláček Petr st. | Příbram | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
20 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
22 | Rozum Pavel | Třemošná | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
22 | Surgota Juraj | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
24 | Kalčík Matěj | Plzeň | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
24 | Staněk Petr | Smečno | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
26 | Dvořák Dominik | Tábor | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
26 | Lédl Pavel | Mirovice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
26 | Pešek Matěj | Zdeslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
29 | Kunst Antonín | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
29 | Šindler Petr | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
31 | Křenek Radek | Vodňany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
31 | Výborný Jiří | Teplá | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
33 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
33 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
33 | Sýkora David | Rakovník | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
36 | Chadraba Petr | Ždánice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
36 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
36 | Svoboda Přemysl | Praha | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
39 | Kováč Jan | Třebíč | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
39 | Krejčí Petr | Kněževes | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
41 | Němec Jan | České Budějovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
41 | Zlechovec Stanislav ml. | Rakovník | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
41 | Čaněk Antonín | Třebíč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
44 | Hanáček Jonáš | Brno | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
44 | Materna Jan | Písek | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
44 | Pavlovičová Barbora | Třeboň | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
44 | Sochor Michal | Petrohrad | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
48 | Beneš Karel | Bílina | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
49 | Mlčák Luboš | Domanín | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
49 | Picek Jaroslav ml. | Rakovník | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
51 | Horník Milan | Senec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
51 | Lédl David | Mirovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
51 | Peťovský Ivan | Želetava | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
51 | Schmid David | Dačice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
55 | Mastník Luděk | Nelahozeves | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
55 | Stejskal Miroslav | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
55 | Černý Tomáš st. | Přišimasy | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
55 | Řádek Jaroslav | Kaplice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
59 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
59 | Král Vítězslav ml. | Hovorčovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
61 | Hložek František | Bílina | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
62 | Mikeš Pavel | Nadějkov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
62 | Pechalová Andrea | Hrušovany nad Jevišovkou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
62 | Sochor Rudolf ml. | Petrohrad | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
65 | Kvapil Daniel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
65 | Soukup Michal | Plzeň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
65 | Černý Radek | Třebíč | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
65 | Čížek Michal | Příbram | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
69 | Míchal Jiří | České Budějovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
69 | Pospíšil Pavel | Nová Farma | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
69 | Tomšík Jan | Křižanov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
72 | Kounovský Jan | Rakovník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
72 | Navrkal Lukáš | Plešice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
72 | Žáková Marie | Jindřichův Hradec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
75 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
75 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
75 | Vančata Vladimír | Milevsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
75 | Čaněk Tomáš | Třebíč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
79 | Stárek Jan | Hamry nad Sázavou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
79 | Tvarůžek Miroslav | Brandýsek | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
79 | Veselý David | Příbram | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
79 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
83 | Borovka Luboš | Vodňany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
83 | Králová Nella | Hovorčovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
83 | Rác Jaroslav | Mutějovice | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
83 | Sklenička Petr | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
83 | Řezáč Jan ml. | Brandýs nad Labem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
88 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
88 | Vrtěl Petr | Přerov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
90 | Bartrop David | České Budějovice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
90 | Beneš Milan | Tušť | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
90 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
90 | Sochor Václav | Přeštice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
90 | Šudoma Radek | Dolní Loučky | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
95 | Krakowitzer Jiří | Třeboň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
95 | Raniak Martin | Třešť | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
97 | Freilach Daniel | Příbram | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
97 | Král Vítězslav st. | Hovorčovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
97 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
100 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
100 | Palíšek Ondřej | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
100 | Pospíšil Jan | Jevíčko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
100 | Slepička Jaroslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
104 | Duda Michal | Rakovník | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
104 | Matějka Lukáš | Nové Hrady | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
104 | Ondráček Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
107 | Fiala Michal | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
107 | Kazda Jan | Nýrsko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
107 | Matějka Václav | Nové Hrady | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
107 | Topinka Miroslav | Senomaty | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
107 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
112 | Douša Jan | Neratovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
112 | Vlasák Martin | Nové Syrovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
114 | Bartrop Jiří | České Budějovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
114 | Denemarek Jiří | Hrotovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
114 | Mašek Karel | Krašovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
114 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
114 | Sochor Jaroslav st. | Hluboká nad Vltavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
119 | Beneš Vladimír | Hadačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
119 | Doležal David | Vodňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
119 | Frelich Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
119 | Freylach Daniel | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
119 | Hampl Zdeněk ml. | Hadačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
119 | Kabát Miroslav | Třemošná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
119 | Klich Václav | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
119 | Laitner František | Kněževes | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
119 | Lovětínský Petr | Dačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
119 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
119 | Nimko Marian | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
119 | Picek Miroslav st. | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
119 | Přibyl Milan | Chrášťany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
119 | Slepička Lukáš | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
119 | Sochor Martin ml. | Petrohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
119 | Svědínek Zdeněk | Teplice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
119 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
119 | Vodičková Kateřina | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
119 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
119 | Zaňka Matěj | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
119 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | Rebels team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
119 | Íbl Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
119 | Íbl Radek ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
119 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
119 | Švejda Milan | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 |