Žebříček - Celostátní - 01.01.2016 - 31.12.2016
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 112 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dědík Vladimír | Bašť | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
2 | Halík Jan | Sázava | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
3 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
4 | Moravec Miroslav | Praha | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
5 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
5 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
7 | Mareček Stanislav | Chotěboř | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
8 | Kučera Václav | Sázava | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
8 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
10 | Matas Miroslav | Plzeň | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
10 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
12 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
12 | Černý Tomáš ml. | Přišimasy | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
14 | Franěk Robert | Trutnov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
14 | Šuliman Vít | Bolehošť | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
16 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
16 | Trager Martin | Praha | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
18 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
19 | Pirkl Martin | Stárkov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
19 | Zavřel Jan | Pomezí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
21 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
21 | Prepsl Jan | Praha | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
23 | Procházka Ota | Rudník | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
23 | Vitásek Jiří | Červená Lhota | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
25 | Shershen Volodymyr | Praha | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
26 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
26 | Řezáč Jan ml. | Brandýs nad Labem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
28 | Kadlec František | Zlíč | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
28 | Würz Dalibor | Hořesedly | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
30 | Funda Petr st. | Kutná Hora | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
30 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
32 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
32 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
34 | Fejt Petr st. | Polička | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
34 | Šimek Pavel | Horní Brusnice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
36 | Drož Martin | Vrchlabí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
36 | Vymazal Petr | Bakov nad Jizerou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
38 | Melezínek Vlastimil | Polička | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
38 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
40 | Kučera Marcel | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
40 | Vojtěch Václav | Mlázovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
42 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
42 | Zumr Michal | Čelákovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
44 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
44 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
46 | Frýdek Jiří | Praha | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
46 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
48 | Horyna Tomáš | Broumov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
48 | Norov Vadim | Čáslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
50 | Jezbera Milan | Obora | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
50 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
52 | Holas Karel | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
52 | Vondra Martin | Němčice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
54 | Kos Jaroslav | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
54 | Vybíral Karel | Semily | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
56 | Bříza Petr | Hostinné | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
56 | Rychecký Jiří | Ledeč nad Sázavou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
58 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
58 | Špitálský Václav ml. | Čelákovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
60 | Špitálský Václav st. | Čelákovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
61 | Hrubeš Petr | Plzeň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
61 | Jón Richard | Chlum | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
63 | Macháně Radek | Krčín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
63 | Špitálská Aneta | Čelákovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
65 | Nerad Rostislav | Jílové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
65 | Rolník Jan | Chýšť | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
67 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
67 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
69 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
69 | Černý Tomáš st. | Přišimasy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
71 | Zajíček Josef | Veselice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
71 | Štenclová Pavlína | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
73 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
74 | Staněk Karel | Smečno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
74 | Šubrt Pavel | Hostinné | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
76 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
76 | Rožnovský Josef | Vrchlabí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
78 | Rezek Petr | Říčany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
78 | Svoboda Josef | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
80 | Funda Petr ml. | Kutná Hora | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
80 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov - Fanatik Fishing team | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
82 | Grofová Lenka | Kostelec nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
82 | Ježek Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
84 | Voltr Emil | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
84 | Vyroubalová Jana | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
86 | Linhart Luděk | Český Šternberk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
86 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
88 | Kalčík Petr | Hostinné | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
88 | Kubát Luboš | Český Šternberk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
90 | Bišonka Jiří | Plzeň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
91 | Baranka Vladimír | Rataje nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Beneš Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | David Pavel | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | De Brenner Jiří | Přeštice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Doubravský Přemysl | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Holas Stanislav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Hutník Jan | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Kapusta Lukáš ml. | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Kovanda Jiří | Rataje nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Krieger Roman | Chřenovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Lapšanský Marcel | Petržalka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Nimko Marian | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Rezková Martina | Říčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Schneiderová Marie | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Staněk Karel ml. | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Staněk Petr | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Staňková Marie | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Zink František | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Červinka František | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Špánek Milan | Žleby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
91 | Štěpnička Milan ml. | Český Šternberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 |