Rybářské žebříčky - Feeder

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 197 termínů závodů
V minulosti zadáno 5665 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Závody jednotlivců



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 170 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Peterka JaroslavČeská Lípa2626231.00
2Koubek FrantišekNeratovice2545427.00
3Pojar RadekTočník1494949.00
3Špánek MilanŽleby2494924.50
5Vican RomanPřeštice1484848.00
6Hájek OndřejPraha1474747.00
6Slíž VáclavPřeštice1474747.00
8Bárta JakubPřeštice1464646.00
8Řehoř MichalZákupy1464646.00
8Špitálský Václav st.Čelákovice2464623.00
11Kazda JanNýrsko1454545.00
12Soukup MichalPlzeň1444444.00
12Tichý JanVeltruby1444444.00
12Varga LadislavBrandýs nad Labem2444422.00
15Sochor VáclavPřeštice1434343.00
16Bultas PetrPřeštice1424242.00
16Herynk FrantišekÚjezd nad Lesy1424242.00
18Duchek JaromírPřeštice1414141.00
18Fejfar KamilRadčice2414120.50
18Holčák RadekBarrandov1414141.00
18Hrubeš PetrPlzeň2414120.50
18Kasl LubošPlzeň1414141.00
23Štětina PetrPraha1404040.00
24Bank JanŘečany nad Labem1393939.00
24Bárta MartinPřeštice1393939.00
26Matula PaloBratislava1383838.00
26Ungr JiříKlatovy1383838.00
28Douša JanNeratovice1373737.00
28Horálek MiroslavHabartov1373737.00
30Edl MilanPlzeň1363636.00
30Šurgota JurajSmečno1363636.00
32Kokoška PetrPřeštice1353535.00
32Shershen VolodimirPraha1353535.00
34Fejt Petr st.Polička1343434.00
34Kalčík Matěj PlzeňFeedershop Plzeň1343434.00
34Poskočil PetrDolní Bučice1343434.00
34Vojta JanProtivín2343417.00
38Tvarůžek MiroslavBrandýsek1333333.00
38Černý VáclavPlzeň1333333.00
38Šťastný OndřejTelecí1333333.00
41Košina PavelDomanín2323216.00
41Malý Jiří st.Korouhev1323232.00
41Plíšek RadoslavKlatovy1323232.00
41Vitásek JiříČervená Lhota1323232.00
45Břeň ZdeněkJimramov1313131.00
45Hrdlička JaroslavMariánské Lázně1313131.00
45Černý Tomáš st.Přišimasy1313131.00
48Snášel RadekČerná Hora1303030.00
48Strnad RomanMariánské Lázně1303030.00
50Miček FrantišekKřetín1292929.00
50Půta RomanPlzeň1292929.00
52Beroušek PetrPlzeň1282828.00
52Grofová LenkaKostelec nad Labem2282814.00
52Pěta JiříLazinov1282828.00
52Rada MilanPraha1282828.00
52Svoboda JiříČeské Budějovice2282814.00
57Hegr MiroslavKorouhev1272727.00
57Richter PavelPlzeň1272727.00
57Sičák PavelJaroměř1272727.00
60Matal KarelČerná Hora1262626.00
60Paulovič MarekTřeboň2262613.00
60Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team1262626.00
60Würz DaliborHořesedly1262626.00
64Šifta StanislavPřeštice1252525.00
65Bejsta TomášČeské Budějovice2242412.00
65Hladík RomanBlovice1242424.00
65Kabát PetrSmilovice1242424.00
65Kodad DanielBílina1242424.00
65Melezínek VlastimilPolička1242424.00
70Krýsl PavelLedce1232323.00
70Sobotka Jiří st.Žďár nad Sázavou1232323.00
72Hampejs DavidBílina1222222.00
72Hrabal VladimírUničov1222222.00
72Klimeš RadekPřibice1222222.00
72Lédl DavidMirovice2222211.00
72Sládek VladislavNýrsko1222222.00
72Zemen PetrŽďár nad Sázavou1222222.00
78Strnad LukášPraha1212121.00
78Velebný PavelPraha1212121.00
80Ludvík JiříKutná Hora1202020.00
80Pěta JosefLazinov1202020.00
80Stříbrský Pavel1202020.00
83Míchal JiříČeské Budějovice1191919.00
83Rambousek Stanislav TřebíčPohoda team1191919.00
83Vican MichalPřeštice1191919.00
83Vymazal PetrBakov nad Jizerou1191919.00
83Šitina Josef Velká Jesenice219199.50
88Havlíček PetrKutná Hora1181818.00
88Nerad RostislavJílové1181818.00
88Sochor RudolfPetrohrad1181818.00
88Šťastný RadekVeverská Bítýška1181818.00
92Komora MartinChlumec nad Cidlinou1171717.00
92Konopásek LadislavPardubice1171717.00
92Kutal VítJimramov1171717.00
92Mikeš PavelNadějkov217178.50
92Podskalský JiříČižice1171717.00
92Vávra Michal1171717.00
98Bárta VáclavPřeštice1161616.00
98Hos Martin OtínPohoda team1161616.00
98Kapusta Lukáš st.Čelákovice1161616.00
98Zvoníček RadimKamenice nad Lipou1161616.00
102Hanousek JiříPřelouč1151515.00
102Kabourek VáclavČeská Kamenice215157.50
102Němec JanČeské Budějovice1151515.00
102Raniak MartinTřešť1151515.00
102Vican MarekPřeštice1151515.00
107Křenek RadekVodňany214147.00
107Repšová JanaBakov nad Jizerou1141414.00
107Stach MiloslavPlzeň1141414.00
107Škorpík DanielPísečné1141414.00
111Bartoš FrantišekChotěšov1131313.00
111Leibl LuděkKamenický Šenov1131313.00
111Mlčák LubošDomanín1131313.00
111Špitálská AnetaČelákovice1131313.00
115Bulak SerhlyPraha1121212.00
115Halíř LukášOsek1121212.00
115Kohout Vladislav ml.Vlčí1121212.00
115Pešková NikolaTábor212126.00
115Prepsl JanPraha212126.00
120De Brenner JiříPraha1111111.00
120Pešek EmilTábor1111111.00
120Vatěra MiroslavSmečno1111111.00
123Srb RomanNymburk1101010.00
123Tomšík JanKřižanov1101010.00
123Vrabec JiříPlzeň1101010.00
126Novák VratislavTýn nad Vltavou1999.00
126Vyskočil MichalPlaná nad Lužnicí1999.00
126Zaoral TomášSmečno1999.00
126Šimůnek JiříKlatovy1999.00
130Lédl PavelMirovice2884.00
130Tureček JanKlatovy1888.00
132Cepák JosefČeská Kamenice1777.00
132Kohout Vladislav st.Vlčí1777.00
132Materna JanPísek1777.00
135Hofta JiříBělá pod Bezdězem1666.00
135Landvojtovič JanSmečno1666.00
135Sochor Rudolf ml.1666.00
138Brzobohatý Jan1555.00
138Kočí JaroslavPraha1555.00
138Krakowitzer Jiří1555.00
138Vicher MilanPlzeň1555.00
138Zumr MichalČelákovice1555.00
143Milo IvanNepomuk1444.00
143Švejda MilanTřebíč1444.00
145Bouzek TomášPlánice1333.00
145Zeman MartinSmečno1333.00
147Lang Radek1222.00
147Strnad JakubPraha1222.00
147Tvarůžek David1222.00
150Beneš PetrPolička1111.00
150Borovka LubošVodňany1111.00
150Břeň EmilJimramov1111.00
150Doležal JaroslavVodňany1111.00
150Homolka LudvíkOstrov nad Oslavou1111.00
150Hájek Jaroslav1111.00
150Jarušinský MichalKorouhev1111.00
150Kočí VladimírPraha1111.00
150Maťák FilipČeské Budějovice1111.00
150Musílek PetrNová Včelnice1111.00
150Pavelka Josef TřebíčPohoda team1111.00
150Peťovský IvanTřebíč1111.00
150Pluchta PetrSmečno1111.00
150Procházka PavelJimramov1111.00
150Prudil JosefKřetín1111.00
150Schwarzberger MiroslavJimramov1111.00
150Schwarzberger PavelJimramov1111.00
150Smrček VladimírBrno1111.00
150Čermák Jaromír st.Bystřice nad Pernštejnem1111.00
150Šťastný Milan st.Vitochov1111.00
150Žemlička MarekPlaná nad Lužnicí1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.