Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 30 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bína Libor | Dlouhý Most | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
1 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
3 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
4 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
5 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
5 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
7 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
7 | Hakl Petr | Předonín | Rebels team | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
9 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
10 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
11 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
12 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
12 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
14 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
15 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
16 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
17 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
18 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
19 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
20 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
21 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
22 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
23 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
24 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
25 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
25 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
27 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
28 | Rybenský Roman | Němčice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
29 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
29 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 1 | 1 | 1 | 1.00 |