Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 22 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 7 | 87 | 87 | 12.43 | |
2 | Dědík Vladimír | Bašť | MAXIK TEAM | 2 | 80 | 80 | 40.00 |
3 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
4 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
5 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
6 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
7 | Císař Martin | Plzeň | Feedershop Plzeň | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
8 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
9 | Kadlec František | Zlíč | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
10 | Macháně Radek | Krčín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
11 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
12 | Kalčík Matěj | Plzeň | Feedershop Plzeň | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
13 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
14 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
15 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
16 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
17 | Pásler Vlastimil | Spyta | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
18 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
19 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
20 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
21 | Vondra Martin | Němčice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
22 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |