Žebříček - Celostátní - 01.01.2020 - 31.12.2020
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 28 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2 | Svoboda Jiří | Pašinka | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
3 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
4 | Havlíček Lukáš | Mělník | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
5 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
6 | Roušal Luděk | Neratovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
7 | Chodúr Josef | Mělník | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
8 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
9 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
10 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
11 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
12 | Schingler Karel | Lovosice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
13 | Olbrich Petr ml. | Bechov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
14 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
15 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
16 | Olbrich Petr st. | Bechov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
17 | Vecko Oliver | Střemy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
18 | Průša Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
19 | Flanderka Miloš | Pašinka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
19 | Havlín Milan | Nebužely | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
19 | Hofta Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
19 | Hrdina Jiří | Niměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
19 | Pilbauerová Petra | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
19 | Polívka František | Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
19 | Tichý Petr | Kosmonosy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
19 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
19 | Vogel Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
19 | Čipera Josef | Uhlířské Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |