Žebříček - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 177 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Padrtka Stanislav st. | Rozsochy | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
2 | Fiala Vít | Zvole | 1 | 57 | 57 | 57.00 | |
3 | Zemen Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 56 | 56 | 56.00 | |
4 | Čelechovský Martin | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
5 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
6 | Hloušek Pavel | Adamov | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
7 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
8 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 51 | 51 | 51.00 |
9 | Košina Pavel | Domanín | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
9 | Miček František | Křetín | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
11 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
11 | Fürbacherová Pavlína | Kloužovice | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
13 | Motl Vladimír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
13 | Sochor Jaroslav ml. | Hluboká nad Vltavou | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
15 | Elner Vladimír | Tábor | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
15 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 47 | 47 | 47.00 |
17 | Karlová Pavla | Kamenice nad Lipou | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
17 | Mokrá Jana | Najdek | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
19 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
19 | Pavlovič Marek | Chlum u Třeboně | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
21 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
21 | Lacina Vladimír | Vojtěchov | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
21 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
24 | Špatný Jan st. | Dolní Bukovsko | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
25 | Jány Pavel | České Budějovice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
25 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
27 | Vaváček Miloslav | Bechyně | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
28 | Hloušek David | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
28 | Jány Zdeněk | Trojany | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
30 | Herout Vít | Vojířov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
30 | Mann Pavel st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
32 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
32 | Fürbacher David | Kloužovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
34 | Kopačka Ondřej | Veselí nad Lužnicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
34 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
36 | Jirsa Petr | Soběslav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
36 | Sýs Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
38 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
38 | Pudil Jaroslav | Kardašova Řečice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
40 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
40 | Velíšek Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
42 | Kopačka Lukáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
42 | Vranka Josef | Bobrová | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
44 | Pavlík Jan | Tábor | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
44 | Vašátko Radek | Svitavy | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
46 | Binder František | Veselí nad Lužnicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
46 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
48 | Suchánek Michal | Česká Třebová | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
48 | Urban Martin | Hluboká nad Vltavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
50 | Hanych Jaroslav | Dalečín | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
50 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
50 | Rubick Miroslav | Hluboká nad Vltavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
53 | Mac Ludvík | Veselí nad Lužnicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
54 | Štěch Petr ml. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
54 | Živný Dominik | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
56 | Hroch Michal | Veselí nad Lužnicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
56 | Sláma Václav | Nové Město na Moravě | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
58 | Mišák Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
58 | Plánský Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
58 | Šťastný Ondřej | Telecí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
61 | Míchal Jiří | České Budějovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
62 | Moudrý Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
62 | Škorpík Daniel | Písečné | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
64 | Tezner Josef | Kardašova Řečice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
64 | Šimečková Michaela | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
66 | Laxa Antonín | Slaný | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
66 | Sekereš František | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
68 | Grecová Tereza | Maršovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
68 | Kaňka Petr | Bohouňovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
68 | Polotjanko Roman | Tábor | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
71 | Horák Jáchym | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
71 | Josífek Patrik | Žďár nad Sázavou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
71 | Krása Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
74 | Havlík Jiří | Dalečín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
74 | Pajgerth Jan | Tábor | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
74 | Žváček Michal | Nové Město na Moravě | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
77 | Šimečková Tereza | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
77 | Štěch Petr st. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
79 | Bursík Michal | Soběslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
79 | Pavlíček Václav ml. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
79 | Petr Radim | Nové Město na Moravě | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
82 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
82 | Dvořák Miroslav | Týn nad Vltavou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
82 | Roman Jakub | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
85 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
85 | Franěk Robert | Trutnov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
85 | Humplík Jakub | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
88 | Honek David | Rožná | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
88 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
88 | Stejkoza Miroslav | Dolní Bukovsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
91 | Bukal Marek | Bystřice nad Perštejnem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
91 | Hrbek Adam | Třeboň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
93 | Blažek Roman | Třeboň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
93 | Dvořáček Michal | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
93 | Pejša Tomáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
96 | Humplík Lukáš ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
97 | Kolář David | Veselí nad Lužnicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
97 | Ťupová Klára | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
99 | Beneš David | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
99 | Buček Jiří | Štěpánov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
99 | Buček Zdeněk | Nedvědice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
99 | Chudárek Vlastimil st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
99 | Dostál Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
99 | Kolínko David | Svitavy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
99 | Korbička Stanislav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
99 | Kosár Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
99 | Kroupa Jiří | Předklášteří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
99 | Mannová Lucie | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
99 | Meduna Ivan | Hradčany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
99 | Musil Jan | Dolní Rožínka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
99 | Měsíc Josef | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
99 | Němeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
99 | Pešta Ladislav | Domanín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
99 | Podlahová Václava | Veselí nad Lužnicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
99 | Sedláček Vít | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
99 | Smolík Milan | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
99 | Veselý Miroslav | Zlatkov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
99 | Viliš Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
99 | Čermák Jaromír st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
99 | Žváček Bohumír | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
121 | Schönbauer Jiří ml. | České Budějovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
121 | Škácha Radim | Benešov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
123 | Klouček Jan st. | Branná | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
123 | Mráz Tomáš | Soběslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
123 | Sochor Jaroslav st. | Hluboká nad Vltavou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
123 | Tisoň Petr | Třeboň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
127 | Boháč Josef | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Božovský Milan | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Brož Karel | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Bárta František | Branná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Domin Karel | Pavlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Dostál Vít | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Dvořák Miloš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Dvořáček Jan | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Gavlas Jiří st. | Dolní Bukovsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Harvan Patrik | Bystrice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Hlaváček Michal | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Hloušek Jakub | Rožná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Holas Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Hroch Robin | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Hála Jiří | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Juračka David | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Klapsa Petr | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Kopačka Jiří | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Krása Jakub | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Kříž Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Loskot Tomáš | Kardašova Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Loskota Jakub | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Matoušek Jaroslav | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Mayer Marek | Věchnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Mrhal Jaroslav | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Mádl František | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Novák Luboš | Měšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Novák Zikmund | Ponědrážka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Peška Jaroslav | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Pešta Dominik | Domanín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Pikal Vladimír | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Podlaha František | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Rataj Jaroslav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Schönbauer Jiří | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Schönbauer Michal | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Skokánková Hana | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Sochor Jan | Škrdlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Sokol Zbyněk | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Studený Tomáš | Kardašova Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Svatoč Zdeněk | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Svatoň Michal | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Tomek Petr | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Trsek Josef | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Vaváčková Lenka | Bechyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Wohlschlager Jiří | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Zahradník Petr | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Zichová Natálie | Domanín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Zunt Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
127 | Špatný Jan ml. | Dolní Bukovsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Štěch Miroslav | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
127 | Šťourač Radek | Střítež | 1 | 1 | 1 | 1.00 |