Žebříček - Celostátní - 01.01.2015 - 31.12.2015
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 272 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mareš Jan | Turnov | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
1 | Mareš Martin | Turnov | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
1 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
4 | Kaválek Michal | Letohrad | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
5 | Brzobohatý Jan | Mladá Boleslav | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
5 | Jirák Petr | Mladá Boleslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
5 | Marek Petr | Mladá Boleslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
5 | Vávra Luboš | Lanškroun | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
9 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
9 | NND1 | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
9 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
9 | Sklenská Jana | Žďár nad Sázavou | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
9 | Záruba Pavel | Kutná Hora | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
14 | Janda Pavel st. | Turnov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
14 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
14 | Podoubský Radek | Turnov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
14 | Sochor Jaroslav ml. | Hluboká nad Vltavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
14 | Sochor Jaroslav st. | Hluboká nad Vltavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
19 | NND5 | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
19 | Pokorný Petr | Nové Město nad Metují | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
19 | Rezek Oldřich | Mikulov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
19 | Svoboda Stanislav st. | Čejov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
19 | Zaňka Ondřej | Nové Město nad Metují | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
24 | Kaloš Michal | Benešov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
24 | Kaloš Zdeněk | Benešov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
24 | Kuběnka Miloš | Lanškroun | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
24 | Mikuška Jan | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
24 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
29 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Red Fish team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
29 | Neubauer Ladislav | Kutná Hora | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
29 | Švejda Jaroslav | Kutná Hora | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
29 | Šíma Josef | Soběslav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
29 | Šíma Martin | Soběslav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
34 | Ficner Jiří | Lanškroun | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
34 | Klaban | Mladá Boleslav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
34 | Starý Karel | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
34 | Starý Radek | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
38 | Dostálek Jan | Prosečné | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
38 | Jány Zdeněk | Trojany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
38 | Malovec Petr | Nové Hrady | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
38 | Votruba Michal | Prosečné | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
38 | Šimánek Jakub | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
43 | Darebný Jiří | Králíky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
43 | Junger Tomáš | Bezděčín | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
43 | Schönbauer Jan | České Budějovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
43 | Schönbauer Michal | České Budějovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
43 | Vlk Tomáš | Bezděčín | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
48 | Appl Jaroslav | Žamberk | Red Fish team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
48 | Hron Stanislav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
48 | Polišenský Jaroslav | Žulová | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
48 | Pospíšil Radek | Jilemnice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
48 | Sucharda Martin | Jilemnice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
53 | Blažek Michal | Soběslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
53 | Heřmánek Jakub | Rohovládová Bělá | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
53 | Hák Michal | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
53 | Kmoníček Ladislav | Rohovládová Bělá | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
53 | Rezek Jan | Lanškroun | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
53 | Sehnal Karel | Hustopeče | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
59 | Doležel Zdeněk | Přerov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
59 | Galko Daniel | Břilice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
59 | Galko Lubomír | Břilice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
59 | Krejčí Miroslav | Štětí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
59 | Liščák Jan | Lubná | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
59 | Procházka Ondřej | Kutná Hora | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
59 | Rutkowski Martin | Kutná Hora | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
59 | Vondra Jaroslav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
67 | Bureš Jindřich | Tovačov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
67 | Ciglová Veronika | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
67 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
67 | Ježek Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
67 | Rosol Viktor | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
67 | Čechura Vladimír | Kyšice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
67 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
67 | Škvor Roman | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
75 | Janda Vítězslav | Rakovník | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
75 | Majer Alexandr st. | Přerov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
75 | Unzeitig Kristián | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
75 | Vlček | Police nad Metují | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
75 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
75 | Čálek Jaroslav | Police nad Metují | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
81 | Binder David | Břilice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
81 | Binder Radek | Břilice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
81 | Duračka Robert | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
81 | Jaworecki Artur | Miedzylesie | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
81 | Mazánek Jiří st. | Podbořany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
81 | Navrátil Ladislav ml. | Přerov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
81 | Zaňka Zdeněk | Úpice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
81 | Šolc Milan | Úpice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
89 | Barát Richard | Brno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
89 | Cabicar Leoš | Jilemnice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
89 | Gotwalt Vlastimil | Jilemnice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
89 | Horáček Josef | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
89 | Mazánek František | Podbořany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
89 | Navrátil Pavel | Přerov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
89 | Otradovský Josef | Lanškroun | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
89 | Peška Pavel | Mladá Boleslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
89 | Podlaha Jiří | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
89 | Zvánovec Pavel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
99 | Brokl Vladimír | Skuteč | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
99 | Gavlas Jiří ml. | Dolní Bukovsko | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
99 | Gavlas Jiří st. | Dolní Bukovsko | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
99 | Klapal Kamil | Skuteč | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
99 | Kühn Vítězslav | Senomaty | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
99 | Majchrzak Tadeusz | Miedzylesie | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
99 | Nazad Jan | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
99 | Polák Jan | Podivín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
99 | Prachař Jaroslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
99 | Sklenář Pavel | Přerov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
99 | Vopelák Antonín | Zdice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
99 | Živný Pavel | Zdice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
111 | Casian Ivan | Humpolec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
111 | Fáber René | Přerov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
111 | Hubáček Aleš | Nové Město nad Metují | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
111 | Kolodzpejczyk Piotr | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
111 | Miklovič Lukáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
111 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
111 | Rychlík Pavel | Cerhenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
111 | Sejkora Martin | Nové Město nad Metují | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
111 | Turnovský Radek | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
111 | Zapletal | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
111 | Čížek Petr | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
111 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
123 | Bednář Miloš | Letohrad | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
123 | Běhůnek Patrik | Tovačov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
123 | Folc Jaroslav | Mladé Buky | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
123 | Hovorka František | Pacov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
123 | Kučera Radek | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
123 | Nekula Libor | Dobroutov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
123 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
123 | Netolický Lukáš | Skuteč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
123 | Netolický Milan | Hlinsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
123 | Potoma Pavol | Mladé Buky | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
123 | Vele Josef | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
123 | Zlechovec Stanislav ml. | Rakovník | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
135 | Bluma Jiří | Tovačov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
135 | Cibalský Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
135 | Doležal Ivo | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
135 | Dostál Matouš | Králíky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
135 | Ježek Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
135 | Kašpar Přemysl | Luže | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
135 | Mendel Milan | Pšovky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
135 | Raulová Helena | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
135 | Vyziblo Aleš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
135 | Zeman Jaroslav | Pacov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
145 | Cafurek Václav | Kravaře | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
145 | Dopšíček Jaroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
145 | Dopšíček Roman | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
145 | Dudek Petr | Kondrac | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
145 | Jemelka Michal | Lipník nad Bečvou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
145 | Juříček Jakub | České Budějovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
145 | Juříček Milan | České Budějovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
145 | Koníř Aleš | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
145 | Malý Josef | Medlešice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
145 | Matějka Oldřich | Kravaře | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
145 | Řeha Břetislav | Lipová-lázně | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
145 | Šmíd Vladimír | Benešov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
157 | Andrašovský Michal | Urbanice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
157 | Halabrin Dušan | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
157 | Jansa Rudolf | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
157 | Kabát Miroslav | Třemošná | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
157 | Kubík Štefan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
157 | Novák Bohumil | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
157 | Procházka Martin st. | Kutná Hora | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
157 | Rozum Pavel | Třemošná | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
157 | Vítovský Vítek | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
157 | Walter Jaroslav | Tovačov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
157 | Švajger Jaroslav | Kutná Hora | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
157 | Švanda Milan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
169 | Bejček David | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
169 | Bureš Stanislav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
169 | Jurák Kristián | Machová | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
169 | Kolín Josef | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
169 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
169 | Lacina Jiří | Rumburk | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
169 | Mišurec Oto | Žlutava | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
169 | Němec Jiří | Přerov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
169 | Olszewski Andrzej | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
169 | Pendl Karel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
169 | Sedlák Bohuslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
169 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
181 | Bílek Matěj | Lázně Bělohrad | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
181 | Bílková Monika | Lázně Bělohrad | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
181 | Kettner Václav | Česká Lípa | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
181 | Klauda Marcel | Tovačov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
181 | Mužíková Jana | Tuhaň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
181 | Pešek Milan | Skuteč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
181 | Rutkowski Ondřej | Tuhaň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
181 | Schatra David | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
181 | Soukal Jan | Vysoké Březno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
181 | Venc Václav | Horní Lipka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
181 | Váňa Milan | Vystrkov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
192 | Jakubčík Roman | Brno | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
192 | Kubaník Milan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
192 | Kučera Josef ml. | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
192 | Kučera Josef st. | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
192 | Lamač Jaroslav ml. | Bezděčín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
192 | Lamač Jaroslav st. | Bezděčín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
192 | Petr Jan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
192 | Pihávek David | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
192 | Síl Luděk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
192 | Špánik Ondřej | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
202 | Cína Milan | Lubenec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
202 | Frynta Jaroslav | Horní Branná | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
202 | Holý Ondřej | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
202 | Krouská Hana | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
202 | Kulštejn Ondřej | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
202 | Majerovič Michal | Prosečné | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
202 | Mikuška Tomáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
202 | Mišák Petr | Králíky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
202 | Zakopčan Dalibor | Vítkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
211 | Borek Stanislav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
211 | Hanuš Drahoslav | Úpice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
211 | Holub Karel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
211 | Jozífek Josef | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
211 | Kubík František | Přerov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
211 | Lafata Stanislav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
211 | Neumann Josef | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
211 | Vít Dušan | Libňatov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
219 | Císař Martin | Libáň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
219 | Doleželová Ilona | Přerov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
219 | Kaplan Jan | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
219 | Martikan Martin | Libáň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
223 | Dohnal Jiří | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
223 | Dvořák Vladimír | Lázně Bělohrad | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
223 | Klauda František | Přerov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
223 | Vojtíšek Daniel | Lázně Bělohrad | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
227 | Bohár Jiří | Lipová-lázně | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
227 | Novotný Milan | Mezihoří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
227 | Vojtěch Jaroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
227 | Vytrhlík Pavel | Přerov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
231 | Babjak Marcel | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Bačovský Petr | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Bílek Ondřej | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Bílý Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Daliman Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Dvorský Jiří | Přerov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Fikota Viktor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Hineš Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Hlaváček Karel | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Hošta Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Janderka J. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Kadlec Rostislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Kindl Jaroslav st. | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Klekner Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Kloužek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Knop Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Kusý Luboš | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | NND2 | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | NND3 | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | NND4 | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Netolický Zdeněk | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Nohýnek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Novák Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Pajer J. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Prudek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Purma Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Rada Josef | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Rajsigl Lukáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Ryšavý Pavel | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Slánský Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Slánský Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Socha František | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Sochor Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Stejkoza Miroslav | Dolní Bukovsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Vilím Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Vlk Vladimír | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Vrána Marek | Králíky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Všetečka Martin | Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Šlapák Bohumil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Štochl Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 |