Žebříček - Celostátní - 01.01.2023 - 31.12.2023
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 79 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radosta Zdeněk | Třeboň | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
2 | Pavlovič Marek | Chlum u Třeboně | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
3 | Neumann Zdeněk | Domanín | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
4 | Špatný Jan st. | Dolní Bukovsko | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
5 | Mistoler Martin | České Budějovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
6 | Vosejpka Václav | Lomnice nad Lužnicí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
7 | Chlupáčová Monika | Domanín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
8 | Dušák Patrik | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
9 | Havel Milan | Nová Bystřice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
10 | Krupička Vojtěch | Soběslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
11 | Plánský Petr ml. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
12 | Boháč Josef | Soběslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
13 | Velíšek Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
14 | Kopačka Ondřej | Veselí nad Lužnicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
15 | Štěch Petr st. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
16 | Svatoň Michal | Planá nad Lužnicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
17 | Vaváček Miloslav | Bechyně | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
18 | Viliš Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
19 | Míka Štěpán | Veselí nad Lužnicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
20 | Vávra Vilém | České Budějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
21 | Špatný Jakub | Dolní Bukovsko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
22 | Bureš Jan | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
23 | Polák Martin | Senomaty | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
23 | Schönbauer Michal | České Budějovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
25 | Lehký Dominik | Veselí nad Lužnicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
25 | Polák Lukáš | Senomaty | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
27 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
27 | Tezner Josef | Kardašova Řečice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
29 | Chlapovič Marek | Rakovník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
29 | Lískovec Milan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
31 | Opat Lukáš | Slabce | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
31 | Vaváčková Lenka | Bechyně | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
33 | Vojta Jan | Protivín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
33 | Šlesinger Martin | Rakovník | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
35 | Hlásek Václav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
35 | Král Petr | Čistá | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
37 | Krása Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
37 | Moravec Jiří ml. | Čejov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
39 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
39 | Plánský Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
41 | Moravec Jiří st. | Čejov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
41 | Sochor Jan | Škrdlovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
43 | Kačírek Pavel | Hořovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
43 | Kounovský Martin | Rakovník | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
45 | Kounovský Josef | Rakovník | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
45 | Polotjanko Roman | Tábor | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
47 | Jaroš Martin | Týniště nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
47 | Sobíšek Kristián | Bechyně | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
49 | Kopačka Jiří | Planá nad Lužnicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
50 | Jůn Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
51 | Sedláček Vít | Veselí nad Lužnicí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
52 | Zach Martin | Veselí nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
53 | Bareš Jaroslav | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Beroušek Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
53 | Brož Karel | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Buřič Karel | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Dušák Pavel ml. | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Dušák Pavel st. | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Dvořák Miloš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Dvořák Miroslav | Týn nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Frank Adam | Čistá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Hovorka Ivo | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Juračka David | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Kabát Petr | Smilovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Kos Jiří | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Krása Jakub | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Laxa Antonín | Slaný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Macháč Jiří | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Mendel Milan | Pšovky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Novák Zikmund | Ponědrážka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Podlahová Václava | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Průcha Luboš | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Rataj Jaroslav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Tomek Petr | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Trojanowisz Lukáš | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Trousil Lukáš | Libín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Vosátka Milan | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Vágner Miroslav | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Zasadil David | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 |