Žebříček - Kraj Vysočina - 01.01.2018 - 31.12.2018
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 55 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fejt Petr st. | Polička | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1 | Malý Jiří st. | Korouhev | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
3 | Šťastný Ondřej | Telecí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
4 | Břeň Zdeněk | Jimramov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
5 | Snášel Radek | Černá Hora | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
6 | Miček František | Křetín | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
6 | Raniak Martin | Třešť | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
8 | Pěta Jiří | Lazinov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
9 | Hegr Miroslav | Korouhev | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
10 | Matal Karel | Černá Hora | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
10 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
12 | Melezínek Vlastimil | Polička | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
13 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
14 | Klimeš Radek | Přibice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
14 | Zemen Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
16 | Pěta Josef | Lazinov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
17 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
18 | Šťastný Radek | Veverská Bítýška | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
19 | Kutal Vít | Jimramov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
20 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
20 | Peťovský Ivan | Želetava | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
20 | Tomšík Jan | Křižanov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
23 | Škorpík Daniel | Písečné | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
24 | Denemarek Jiří | Hrotovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
25 | Černý Radek | Třebíč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
26 | Malý Jiří ml. | Korouhev | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
27 | Fiala Michal | Žleby | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
28 | Vitásek Jiří | Červená Lhota | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
29 | Vašík Jakub | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
29 | Zavřel Jan | Pomezí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
31 | Jašková Aneta | Černá Hora | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
31 | Pečta Radek st. | Třebíč | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
33 | Kulka Štěpán ml. | Jimramov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
33 | Křenek Radek | Vodňany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
35 | Vašíková Kateřina | Jimramov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
35 | Vlasák Martin | Nové Syrovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
37 | Man Lukáš | Vodňany | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
38 | Novák Radek | Blatnice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
39 | Beneš Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
39 | Břeň Emil | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
39 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
39 | Jarušinský Michal | Korouhev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
39 | Pavelka Josef | Třebíč | Pohoda team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
39 | Procházka Pavel | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
39 | Prudil Josef | Křetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
39 | Satorie Jan | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
39 | Satorie Josef | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
39 | Schwarzberger Miroslav | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
39 | Schwarzberger Pavel | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
39 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
39 | Smrček Vladimír | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
39 | Čermák Jaromír st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
39 | Šoustarová Karolína | Lísek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
39 | Švejda Milan | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
39 | Šťastný Milan st. | Vitochov | 1 | 1 | 1 | 1.00 |