Žebříček - Kraj Vysočina - 01.01.2018 - 31.12.2018
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 108 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fric Adam | Rakovník | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
2 | Havlíček David | Tábor | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
3 | Urban Jaroslav | 1 | 49 | 49 | 49.00 | ||
4 | Glézlová Šárka | Kloužovice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
5 | Beránek Radomír | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
6 | Matějka Ondřej | Tábor | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
7 | Kout Otakar | Hradec Králové | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
8 | Mikulecký Jan | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
9 | Görčöš Ivan | Slovensko | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
10 | Prokop Josef | Praha | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
11 | Nový Jan | Tábor | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
12 | Novák Igor | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
13 | Ráža Aleš | Plzeň | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
14 | Šafář Jakub | Choceň | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
15 | Prokop Josef ml. | Jeníkov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
16 | Menčík Tomáš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
16 | Vorel Jaroslav | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
18 | Hoffmannová Hana | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
19 | Burakov Taras | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
20 | Král Josef | Holýšov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
21 | Leitl Miroslav | Holýšov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
21 | Prokop Josef st. | Jeníkov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
23 | Fabera Petr | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
24 | Šoltysová Denisa | Beroun | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
25 | Frelich Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
25 | Slavík Matěj | Choceň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
27 | Jílek Petr st. | Polička | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
27 | Jírovec Tomáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
27 | Vorel Aleš | Rakovník | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
30 | Degtarjev Sergej | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
30 | Kubín Lukáš | Soutice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
30 | Lukeš Jan | Rakovník | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
30 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
34 | Janeba Petr | Svratka | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
34 | Pešková Nikola | Tábor | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
36 | Hejda Filip | Rakovník | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
36 | Mohwald Jiří | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
36 | Šimota Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
39 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
39 | Stonawski Rudolf | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
39 | Truhlářová Daniela | Vlašim | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
42 | Juza Martin | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
42 | Marek Vojtěch | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
42 | Šafařík Petr | Pohřebačka | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
45 | Karšnak Radovan | Brandýs nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
45 | Kubík Milan ml. | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
45 | Pružina Lukáš | Uhříněves | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
45 | Straka Jan | Kloužovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
49 | Bradáč Michal | Velké Meziříčí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
49 | Hanko Jáchym | Rakovník | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
51 | Havlíčková Dominika | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
51 | Uličný Jan | Proseč | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
51 | Štorc Ladislav | Vlašim | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
54 | Filko Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
54 | Šibor Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
56 | Kozák Roman | Soutice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
56 | Leitlová Ivana | Holýšov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
56 | Mareš Michal | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
56 | Miřejovský Zdeněk | Opatovice nad Labem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
56 | Navara Miroslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
56 | Nikl Bedřich ml. | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
56 | Nový Miloslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
56 | Šedivý Vojtěch ml. | Mladá Boleslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
64 | Dokulil Jaroslav | Třebíč | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
64 | Pokorný Martin | Rakovník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
66 | Fišer Jan | Rakovník | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
66 | Vařák Jiří | Pokojov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
68 | Pěchouček Jiří | Lužná | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
68 | Schauer Martin | Polička | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
70 | Bureš Tomáš | Skuteč | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
70 | Netrval Marek | České Budějovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
70 | Vokáč Štěpán | Mladá Boleslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
73 | Nikl Tomáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
74 | Helcl Jaroslav | Rakovník | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
74 | Hoffmann Zdeněk | Vlašim | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
74 | Holejšovský Tomáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
74 | Schauer David | Polička | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
74 | Vokáč Šimon | Mladá Boleslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
74 | Šoltys Martin | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
80 | Kubík Milan st. | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
81 | Havel Ondřej | Konojedy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
81 | Kolda Jakub | Plzeň | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
81 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
84 | Bílý Samuel | Rakovník | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
84 | Jirkovský Jan | Rakovník | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
84 | Kepr Tomáš | České Budějovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
84 | Lněnička Martin | Pomezí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
84 | Pánek Pavel | Poděbrady | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
84 | Vojtíšek David | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
90 | Kubešová Denisa | Bolina | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
90 | Mokrý Jiří ml. | Hamry nad Sázavou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
92 | Cimburek František ml. | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
92 | Heinisch Marek | Záblatí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
94 | Kyncl Libor | Svratouch | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
95 | Samek Martin | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
96 | Beneš Denis | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
96 | Jankovský Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
96 | Kohlíček Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
96 | Kulaev Alexandr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
96 | Marek Vít | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
96 | Mičánek Martin | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
96 | Nikl Bedřich st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
96 | Pacholátko Richard | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
96 | Pánek Jan | Nučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
96 | Rychtařík Jiří | Zářická Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
96 | Ráža Filip | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
96 | Urban David | Opatovice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
96 | Volf Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 |