Žebříček - Celostátní - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 187 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 52 | 52 | 52.00 |
2 | Chovanec Jiří | Jihlava | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
3 | Mádl Petr | Jindřichův Hradec | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
3 | Vaváček Miloslav | Bechyně | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
3 | Vávra Luboš | Lanškroun | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
6 | Chytráček Jonáš | Tábor | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
6 | Mann Pavel st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
8 | Vičar Zdeněk | Dolní Rožínka | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
9 | Hos Martin | Otín | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
9 | Jůn Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
11 | Mráz Tomáš | Soběslav | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
11 | Škorpík Daniel | Písečné | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
13 | Baloun Radovan | Praha | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
13 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
15 | Jány Zdeněk | Trojany | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
15 | Čermák Jaromír st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
17 | Mokrá Jana | Najdek | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
17 | Míka Štěpán | Veselí nad Lužnicí | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
19 | Peška Robin | Žďár nad Sázavou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
19 | Sochor Jaroslav st. | Hluboká nad Vltavou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
21 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
21 | Trsek Josef | Veselí nad Lužnicí | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
23 | Svoboda Josef | Kozlov | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
23 | Špatný Jan ml. | Dolní Bukovsko | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
25 | Fürbacher David | Kloužovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
25 | Merunka Petr | Hamry nad Sázavou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
27 | Lacina Vladimír | Vojtěchov | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
27 | Urban Martin | Hluboká nad Vltavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
27 | Zemen Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
30 | Dvořák Martin | Veselí nad Lužnicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
30 | Plutnar Martin | Chotěboř | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
32 | Frejka Lukáš | České Budějovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
32 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
34 | Merunka Martin | Pohledec | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
34 | Špatný Jan st. | Dolní Bukovsko | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
36 | Kopačka Lukáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
36 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
38 | Perich Oleg | Žďár nad Sázavou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
39 | Polotjanko Roman | Tábor | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
39 | Rambousek Stanislav | Třebíč | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
41 | Falář Jaroslav | Planá nad Lužnicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
41 | Klapálek Zdeněk | Jimramov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
41 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
44 | Němec Jan | České Budějovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
44 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
44 | Zvánovec Václav | Praha | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
47 | Pavelka Josef | Třebíč | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
48 | Kříž Vojtěch | Luka nad Jihlavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
48 | Podlahová Václava | Veselí nad Lužnicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
50 | Preisler Jaroslav | Vír | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
50 | Sedláček David | Blanné | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
50 | Tomek Petr | České Budějovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
53 | Schönbauer Michal | České Budějovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
53 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
55 | Mann Aleš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
55 | Štrouf Vladimír | Jihlava | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
57 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
57 | Suchánek Aleš | Dymokury | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
57 | Štěpán | České Budějovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
60 | Matal Karel | Černá Hora | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
60 | Vlk Miloslav | Jindřichův Hradec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
62 | Hlaváček Michal | Benešov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
62 | Žváček Bohumír | Nové Město na Moravě | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
64 | Novák Zikmund | Ponědrážka | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
65 | Nováček Jan ml. | České Budějovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
66 | Hlavsa Karel | Deštná | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
67 | Mlejnek Milan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
67 | Vlk Petr | Kardašova Řečice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
69 | Dvořák Miloš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
70 | Kopačka Ondřej | Veselí nad Lužnicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
70 | Kučera Jiří | Lužná | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
72 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
73 | Kožíšek Martin | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
73 | Polák Luděk | Praha | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
73 | Staněk František | Praha | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
76 | Dohnal Martin | Opatov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
76 | Drobček Andy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
76 | Valda Josef | Kardašova Řečice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
79 | Píry Karol | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
79 | Schönbauer Jan | České Budějovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
79 | Zelenka Jaroslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
82 | Borč Luboš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
82 | Kazda Martin | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
82 | Mátl František | Jindřichův Hradec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
82 | Zeman Pavel | Velešín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
86 | Hucek Jan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
86 | Máslo Miloš | Benešov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
86 | Opasek Josef | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
86 | Štěch Petr st. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
90 | Junger Tomáš | Bezděčín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
90 | Stegbauer Josef | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
90 | Tecl Petr | Tábor | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
90 | Voráč Ondřej | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
90 | Zubryn Ivan | Kloužovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
95 | Bervid Miroslav | Lísek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
95 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
95 | Dostál Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
95 | Dufek Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
95 | Hedvábný Jiří | Tišnov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
95 | Hloušek David | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
95 | Kosár Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
95 | Kršek Miroslav | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
95 | Kšica Roman | Černovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
95 | Mikeš Rostislav | Slavkovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
95 | Moučka Oldřich | Černovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
95 | Palička Jakub | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
95 | Paďourek Drahomír | Tišnov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
95 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
95 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
95 | Šesták František | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
95 | Šimečková Michaela | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
112 | Boubal Jiří | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
112 | Chlupsa David | 2 | 7 | 7 | 3.50 | ||
112 | Rataj Jaroslav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
112 | Ševela Miroslav | Dubňany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
116 | Plesník Michal | Valašské Meziříčí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
116 | Rubick Miroslav | Hluboká nad Vltavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
118 | Kozák Tomáš | Dolní Dvořiště | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
118 | Zahradník Petr | České Budějovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
120 | Tezner Josef | Kardašova Řečice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
121 | Hudec Zdeněk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
121 | Lukš Jiří | České Budějovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
121 | Trčka Bronislav | Břeclav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
121 | Varga Miroslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
125 | Hanuš Karel | České Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
125 | Jurkovič Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
125 | Marek Karel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
125 | Zgarba Adam | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
129 | Brůha Milan | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Dobeš Václav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Faber Zdeněk ml. | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Faber Zdeněk st. | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Fejfar | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Gavlas Jiří st. | Dolní Bukovsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Hanušin Martin | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Hastrman Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Hastrman Tomáš | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Havel Tobias | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Holas Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Holický Rostislav | Malešovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Hrdlička Richard | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Jombík Petr | Netvořice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Jůn Karel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Karas Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Kotaška Václav | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Kouba Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
129 | Kozel Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Kozáková Veronika | Kaplice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Kyrian Bohumil | Písek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Kříž Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Kříž Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
129 | Langer Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
129 | Laxa Antonín | Slaný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Majrich Jiří | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Michajlov Jakub | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Mrhal Jaroslav | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Nováček Jakub | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Nováček Jan st. | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Nováček Ondřej | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Pajgerth Jan | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Pavlát Alex | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Pavlík Vladislav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Pejša Tomáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Pilný Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
129 | Podlaha František | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Přibyl Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
129 | Rajn Jaroslav | Husinec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Semrád Oldřich | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Sosnar Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
129 | Souček Martin | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Szabó Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
129 | Tisoň Petr | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Viliš Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Vondra Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
129 | Vondruška Zbyněk | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Zahradník Jaroslav | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Zahrádka František | Tmaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Říha Milan | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Říha Tomáš | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Šašek Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Šimůnek Luboš st. | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Škácha Radim | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Štefko Milan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Štefko Radim | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Štrob Jaromír | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Štěch Petr ml. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
129 | Štěpán Jiří | Dačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |