Žebříček - Celostátní - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 45 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 52 | 52 | 52.00 |
2 | Chovanec Jiří | Jihlava | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
3 | Vávra Luboš | Lanškroun | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
4 | Mann Pavel st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
5 | Vičar Zdeněk | Dolní Rožínka | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
6 | Hos Martin | Otín | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
7 | Škorpík Daniel | Písečné | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
8 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
9 | Čermák Jaromír st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
10 | Mokrá Jana | Najdek | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
11 | Peška Robin | Žďár nad Sázavou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
12 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
13 | Svoboda Josef | Kozlov | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
14 | Merunka Petr | Hamry nad Sázavou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
15 | Zemen Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
16 | Plutnar Martin | Chotěboř | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
17 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
18 | Merunka Martin | Pohledec | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
19 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
20 | Perich Oleg | Žďár nad Sázavou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
21 | Rambousek Stanislav | Třebíč | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
22 | Klapálek Zdeněk | Jimramov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
22 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
24 | Pavelka Josef | Třebíč | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
25 | Kříž Vojtěch | Luka nad Jihlavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
26 | Preisler Jaroslav | Vír | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
27 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
28 | Mann Aleš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
29 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
30 | Matal Karel | Černá Hora | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
31 | Žváček Bohumír | Nové Město na Moravě | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
32 | Bervid Miroslav | Lísek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Dostál Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Dufek Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Hedvábný Jiří | Tišnov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Hloušek David | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Kosár Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Kršek Miroslav | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Kšica Roman | Černovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Mikeš Rostislav | Slavkovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Moučka Oldřich | Černovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Paďourek Drahomír | Tišnov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Šimečková Michaela | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 |