Žebříček - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 179 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hlaváček Michal | Benešov | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
1 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 56 | 56 | 56.00 | |
3 | Škorpík Daniel | Písečné | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
4 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
5 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
6 | Raniak Martin | Třešť | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
7 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
8 | Trešl Milan | Myslkovice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
8 | Šťastný Milan st. | Vitochov | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
10 | Doležal David | Vodňany | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
10 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 1 | 49 | 49 | 49.00 |
12 | Boháč Josef | Soběslav | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
12 | Tichopád Marek | Žďár nad Sázavou | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
12 | Vaváček Miloslav | Bechyně | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
15 | Doležal Jaroslav | Vodňany | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
15 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 47 | 47 | 47.00 |
17 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
17 | Sochor Jaroslav ml. | Hluboká nad Vltavou | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
19 | Mann Aleš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
19 | Špatný Jan ml. | Dolní Bukovsko | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
21 | Košina Pavel | Domanín | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
21 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
23 | Peška Robin | Žďár nad Sázavou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
23 | Špatný Jan st. | Dolní Bukovsko | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
25 | Bartoš Lubomír | Brandýs nad Labem | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
25 | Dostál Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
27 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
28 | Jirsa Petr | Soběslav | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
28 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
30 | Baček Stanislav | České Budějovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
30 | Němeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
32 | Moudrý Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
32 | Šťastný Jaroslav | Dalečín | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
34 | Baloun Radovan | Praha | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
34 | Baran Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
34 | Polotjanko Roman | Tábor | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
34 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
38 | Juračka David | České Budějovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
39 | Grec Michal | Maršovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
39 | Weber Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
41 | Brückner Martin | Velké Meziříčí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
41 | Fürbacher David | Kloužovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
43 | Nunvář Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
43 | Velíšek Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
45 | Svoboda Josef | Kozlov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
45 | Vaváčková Lenka | Bechyně | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
47 | Hora Milan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
47 | Mokrá Jana | Najdek | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
49 | Bárta František | Branná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
49 | Hloušek David | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
51 | Matal Karel | Černá Hora | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
51 | Motrinec Daniel | Sepekov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
53 | Hron Jaroslav | Soběslav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
53 | Korbička Adam | Rožná | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
55 | Kopačka Jiří | Planá nad Lužnicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
55 | Sýs Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
57 | Dvořák Miloš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
57 | Čermák Jaromír st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
59 | Mann Pavel st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
59 | Rubick Miroslav | Hluboká nad Vltavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
61 | Laxa Antonín | Slaný | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
61 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
63 | Chovanec Jiří | Jihlava | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
63 | Kratochvíl Martin | Tábor | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
63 | Petržílka Lukáš | Praha | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
63 | Tecl Petr | Tábor | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
67 | Jány Zdeněk | Trojany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
67 | Malenický Jan | Tábor | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
69 | Němec Jan | České Budějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
70 | Barda Jan | Milevsko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
70 | Lacina Vladimír | Vojtěchov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
72 | Lippert František | Černýšovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
73 | Chytráček Jonáš | Tábor | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
74 | Trantýr Radek | Planá nad Lužnicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
74 | Zelený Filip | Veselí nad Lužnicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
76 | Sochor Jaroslav st. | Hluboká nad Vltavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
77 | Kotaška Václav | Tábor | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
78 | Bedri Pavel | Planá nad Lužnicí | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
78 | Tezner Josef | Kardašova Řečice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
78 | Tomšů Svatopluk | Mladá Vožice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
81 | Pajgerth Jan | Tábor | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
82 | Beneš Milan | Tušť | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
83 | Elner Vladimír | Tábor | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
83 | Říha Milan | Tábor | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
85 | Svatoň Michal | Planá nad Lužnicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
85 | Vápeník Marcel | Tábor | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
87 | Havlík Jiří | Dalečín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
87 | Huserek Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
87 | Kalášek Michal | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
87 | Karásek Michal | Těchobuz | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
87 | Klípa Pavel st. | Nová Bystřice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
87 | Kosár Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
87 | Kroupa Jiří | Předklášteří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
87 | Mannová Lucie | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
87 | Motl Vladimír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
87 | Moučka Oldřich | Černovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
87 | Měsíc Josef | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
87 | Raniak Milan | Třešť | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
87 | Trnka Lukáš | Sviny | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
87 | Urbánek Stanislav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
87 | Vičar Zdeněk | Dolní Rožínka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
87 | Živný Dominik | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
87 | Žváček Bohumír | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
104 | Matoušek Jaroslav | Soběslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
104 | Švec Jakub | Zhořec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
106 | Fürbacherová Pavlína | Kloužovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
106 | Šobek Jaroslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
108 | Novák Tomáš | Tábor | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
108 | Viliš Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
110 | Holý Kamil | Tábor | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
110 | Nováček Jan ml. | České Budějovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
112 | Schönbauer Michal | České Budějovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
113 | Semrád Oldřich | Tábor | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
113 | Škácha Radim | Benešov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
115 | Bartoň Jan | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Bertok Milan | Dublovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Bezděková Alena | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Chlaň Libor | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Falář Jaroslav | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Fanc Zdeněk | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Fiala Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Filip Jaroslav | Uhlířské Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Gavlas Jiří st. | Dolní Bukovsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Habara Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Hanuš Karel | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Hanušin Martin | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Holas Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Juriček Jakub | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Juriček Milan | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Jůn Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Jůn Karel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Karas Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Klouček Jan st. | Branná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Klípa Pavel ml. | Nová Bystřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Kodada David | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Kopačka Lukáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Kopačka Ondřej | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Kovář Karel | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Kozel Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Kyrian Bohumil | Písek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Kyrian Petr | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Loskot Tomáš | Kardašova Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Mareš Jan | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Mareš Petr | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Matějka Václav | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Mašek Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Motrinec Jiří | Sepekov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Mrhal Jaroslav | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Mráz Tomáš | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Mádl Petr | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Míka Štěpán | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Novák Zikmund | Ponědrážka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Nováček Jakub | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Nováček Jan st. | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Nováček Ondřej | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Pavlík Vladimír | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Pecher Roman | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Peřka Josef | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Podlaha František | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Podlahová Václava | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Rataj Jaroslav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Schönbauer Jan | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Schönbauer Jiří | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Sedláček Karel | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Sodomka Miroslav | Kralupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Sokol Zbyněk | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Spěvák Milan st. | České Velenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Tomek Petr | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Trsek Josef | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Tvrdík Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Urban Martin | Hluboká nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Urban Otto | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Zahradník Petr | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Zeman Václav | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Zvánovec Václav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Štěch Petr ml. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Štěch Petr st. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Šíma Josef | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
115 | Šíma Martin | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 |