Žebříček - Celostátní - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 180 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trsek Josef | Veselí nad Lužnicí | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
2 | Novák Vratislav | Všeteč | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
3 | Moudrý Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
4 | Kopačka Ondřej | Veselí nad Lužnicí | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
5 | Fürbacher David | Kloužovice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
6 | Polotjanko Roman | Tábor | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
7 | Sochor Jaroslav st. | Hluboká nad Vltavou | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
8 | Vlk Petr | Kardašova Řečice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
9 | Kopačka Lukáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
10 | Brom Michal | Týn nad Vltavou | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
11 | Špatný Jan st. | Dolní Bukovsko | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
12 | Hlaváček Michal | Benešov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
13 | Schönbauer Jan | České Budějovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
14 | Falář Jaroslav | Planá nad Lužnicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
15 | Velíšek Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
16 | Vondruška Zdeněk | Tábor | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
17 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
17 | Motrinec Daniel | Sepekov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
19 | Doležal Jaroslav | Vodňany | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
19 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
21 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
21 | Štěch Petr st. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
23 | Dvořák Martin | Veselí nad Lužnicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
23 | Kovář Karel | Soběslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
23 | Vávra Luboš | Lanškroun | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
26 | Slováček Alois | Mořina | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
27 | Otradovský Josef | Lanškroun | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
27 | Špatný Jan ml. | Dolní Bukovsko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
29 | Kaválek Michal | Letohrad | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
29 | Kodat Martin | Kardašova Řečice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
31 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
31 | Rezek Oldřich | Mikulov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
33 | Jány Zdeněk | Trojany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
33 | Rezek Jan | Lanškroun | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
35 | Glocar Jaromír | Žichlínek | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
35 | Vaváček Miloslav | Bechyně | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
37 | Fröhlichová Diana | Bedworth | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
37 | Mráz Tomáš | Soběslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
39 | Dvořák Miloš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
39 | Horký Vojtěch | Zábřeh na Moravě | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
39 | Vrtěl Petr | Přerov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
42 | Jaworecki Artur | Miedzylesie | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
42 | Ondrušek Libor | Tovačov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
42 | Polák Luděk | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
45 | Kovařík Miroslav | Karlštejn | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
45 | Ondrušek Roman | Tovačov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
45 | Vlk Miloslav | Jindřichův Hradec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
48 | Klauda František | Přerov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
48 | Kolečkář Tomáš | Mohelnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
48 | Semrád Oldřich | Tábor | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
51 | Bednář Miloš | Letohrad | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
51 | Konvalinka David | Tábor | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
51 | Röss Martin | Přerov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
54 | Kozák Tomáš | Dolní Dvořiště | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
54 | Lorenc Lukáš | Přerov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
54 | Suška Pavel | Lipová-lázně | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
57 | Bluma Marek | Přerov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
57 | Hořejší Dominik | Říčany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
57 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
57 | Míka Štěpán | Veselí nad Lužnicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
61 | Appl Jaroslav | Žamberk | Red Fish team | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
61 | Jagl Andrej | Bratislava | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
61 | Moudrá Vladislava | Veselí nad Lužnicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
61 | Navrátil Ladislav ml. | Přerov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
65 | Borovka Luboš | Vodňany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
65 | Patěk Jan | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
65 | Řeha Břetislav | Lipová-lázně | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
65 | Šebík Miloslav | Přerov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
69 | Navrátil Ladislav st. | Přerov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
69 | Potěšil Marián | Vyškov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
69 | Schönbauer Jiří | České Budějovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
69 | Tubl Ivo | Praha | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
73 | Ficner Jiří | Lanškroun | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
73 | Motrinec Jiří | Sepekov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
73 | Pohůnek Martin | Přestavlky | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
73 | Zouhar Alois | Přerov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
77 | Majer Alexandr st. | Přerov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
77 | Mazurkiewicz Tomasz | Chocianow | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
77 | Nagy Lukáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
77 | Šimůnek Luboš st. | Benešov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
81 | Doležel Zdeněk | Přerov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
81 | Dostál Matouš | Králíky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
81 | Juříček Jakub | České Budějovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
81 | Sklenář Petr | Broumy | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
85 | Doleželová Ilona | Přerov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
85 | Kurfürst Bedřich | Tovačov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
85 | Uhlíř Karel | Letohrad | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
85 | Vondrák Jiří | Vožice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
85 | Čálek Jaroslav | Police nad Metují | Pára z navijáku | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
90 | Majchrzak Tadeusz | Miedzylesie | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
90 | Nováček Jakub | České Budějovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
90 | Zmrzlý Marek | Kublov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
93 | Dulski Janusz | Klodzko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
93 | Dulski Ryszard | Klodzko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
93 | Hetmer Dušan | Zwiesel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
93 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
93 | Oszvald Jan | Lipová-lázně | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
93 | Stejskal Miroslav | Přerov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
93 | Vrba Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
100 | Kubík František | Přerov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
100 | Schönbauer Michal | České Budějovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
100 | Slunéčko Radek | Praha | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
103 | Bečvář Evžen | Veselí nad Lužnicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
103 | Mencl Ondřej | Březová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
103 | Neuls Jakub | Tovačov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
103 | Staněk Lukáš | Tovačov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
107 | Rataj Jaroslav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
107 | Staněk František | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
109 | Hadač Pavel | Horní Lipka | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
109 | Kozáková Veronika | Kaplice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
109 | Košárek Radim | Bohumín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
109 | Podzimek Michal | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
113 | Bača František | Břeclav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
113 | Knapp František | Planá nad Lužnicí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
113 | Němec Jan | Králíky | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
113 | Sklenář Pavel | Přerov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
113 | Zahrádka František | Tmaň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
118 | Domin Martin | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
118 | Grundza Ladislav | Břeclav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
118 | Kysela Petr | Husinec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
118 | Staněk Jaroslav | Přerov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
118 | Venc Václav | Horní Lipka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
123 | Bezděková Alena | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Fürbacherová Pavlína | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Gavlas Jiří st. | Dolní Bukovsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Hanuš Karel | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Havralík Josef | Husinec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Herout Vít | Vojířov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Hora Milan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Hovorka Milan | Mirotice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Janoud Jiří | Jeseník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Juříček Milan | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Jůn Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Jůn Karel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Karas Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Klauda Marcel | Tovačov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Kodada David | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Kovář Jan | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Krása Jakub | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Kříž Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Michalovič Martin | Břeclav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Mlejnek Roman | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Motlík Jonáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Motrinec Marcel | Sepekov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Mrhal Jaroslav | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Mráz Štěpán | Husinec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Mrázová Ivana | Husinec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Mátl František | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Nohava Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Nohava Tomáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Novák Zikmund | Ponědrážka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Nováček Jan ml. | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Nováček Jan st. | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Němec Lukáš | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Pajgerth Jan | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Pavlát Alex | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Pavlík Ladislav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Peprný Vladimír | Hluboká nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Pešek Jan | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Pils Karel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Podlaha František | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Podlahová Václava | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Rubick Miroslav | Hluboká nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Růžička Vlastimil | Týn nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Sekalová Michala | Vožice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Sobotka Lukáš | Kardašova Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Sochor Jaroslav ml. | Hluboká nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Studený Tomáš | Kardašova Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Tezner Josef | Kardašova Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Tkáč Jan | Volary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Vachta Martin | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Viliš Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Vlk Václav | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Záboj Daniel | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Šimůnek Luboš ml. | Sázava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Šimůnek Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Škácha Radim | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Štrouf Vladimír | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Štěch Petr ml. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 |