Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2018 - 31.12.2018
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 38 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimek Pavel | Horní Brusnice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
2 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
3 | Franěk Robert | Trutnov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
4 | Procházka Ota | Rudník | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
5 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
6 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
7 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
8 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
9 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
10 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
11 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
12 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
13 | Macháně Radek | Krčín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
14 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
15 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
16 | Charvát David | Slatiny | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
17 | Pirkl Martin | Stárkov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
18 | Jón Richard | Chlum | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
19 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
20 | Macho Bohuslav | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
21 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
22 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
23 | Illner Jiří | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
24 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
25 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
26 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
27 | Bříza Petr | Hostinné | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
28 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
29 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
30 | Hrubý Václav | Orlová | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
31 | Zajíček Josef | Veselice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Kadlec František | Zlíč | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
33 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
34 | Novák Zbyněk | Vrchlabí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
35 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
36 | Erban Jiří | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
36 | Faktor Martin | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
36 | Čožík Marek | Horní Maršov | 1 | 1 | 1 | 1.00 |