Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2018 - 31.12.2018
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 54 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Němec Jan | České Budějovice | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
2 | Vojta Jan | Protivín | 4 | 79 | 79 | 19.75 | |
3 | Pavlovič Marek | Chlum u Třeboně | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
4 | Svoboda Jiří | České Budějovice | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
5 | Mlčák Luboš | Domanín | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
6 | Košina Pavel | Domanín | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
7 | Mikeš Pavel | Nadějkov | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
8 | Doležal Jaroslav | Vodňany | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
8 | Pešek Emil | Tábor | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
10 | Bejsta Tomáš | České Budějovice | 4 | 53 | 53 | 13.25 | |
11 | Materna Jan | Písek | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
12 | Lédl David | Mirovice | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
13 | Pešková Nikola | Tábor | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
14 | Borovka Luboš | Vodňany | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
15 | Křenek Radek | Vodňany | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
16 | Tikal Jan | Soběslav | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
17 | Pužej Štěpán | Netolice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
18 | Vančata Vladimír | Milevsko | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
19 | Černý Radek | Třebíč | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
20 | Krakowitzer Jiří | Třeboň | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
20 | Lédl Pavel | Mirovice | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
20 | Míchal Jiří | České Budějovice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
23 | Novák Vratislav | Všeteč | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
24 | Dvořák Jaroslav | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
25 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
25 | Šmitmajer Marek | Křečice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
27 | Havel Milan | Nová Bystřice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
28 | Tomšík Jan | Křižanov | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
29 | Doležal David | Vodňany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
29 | Dvořák Dominik | Tábor | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
31 | Plocek Jiří | Mirovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
31 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
33 | Vyskočil Michal | Planá nad Lužnicí | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
34 | Řezníček Petr | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
35 | Cihlář Jakub | Planá nad Lužnicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
35 | Vávra Michal | Vodňany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
37 | Barda Jan | Milevsko | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
37 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
37 | Zvoníček Radim | Kamenice nad Lipou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
40 | Kubešová Denisa | Bolina | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
40 | Podlaha František | Veselí nad Lužnicí | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
42 | Mestl Lukáš | Netolice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
43 | Bertok Milan | Dublovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
44 | Kotaška Tomáš | Tábor | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
45 | Polotjanko Roman | Tábor | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
45 | Řádek Jaroslav | Kaplice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
47 | Prokop Bohumil | Planá nad Lužnicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
47 | Švejda Milan | Třebíč | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
49 | Šedivý Pavel | Planá nad Lužnicí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
50 | Holý Josef ml. | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
51 | Maťák Filip | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Musílek Petr | Nová Včelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Černý Jakub | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Žemlička Marek | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 |