Žebříček - Celostátní - 01.01.2017 - 31.12.2017
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 494 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 10 | 405 | 405 | 40.50 | |
2 | Srb Roman | Bobnice | 13 | 391 | 405 | 31.15 | |
3 | Hájek Ondřej | Praha | 8 | 334 | 334 | 41.75 | |
4 | Velebný Pavel | Praha | 10 | 322 | 322 | 32.20 | |
5 | Černý Radek | Třebíč | 12 | 315 | 315 | 26.25 | |
6 | Kameník Jaroslav | Mladá Boleslav | 8 | 295 | 295 | 36.88 | |
7 | Štěpnička Martin | Český Šternberk | 9 | 289 | 289 | 32.11 | |
8 | Vydra Filip | Čelákovice | 10 | 265 | 265 | 26.50 | |
9 | Šabata Jakub | Moravský Krumlov | 9 | 260 | 260 | 28.89 | |
10 | Holčák Radek | Barrandov | 8 | 258 | 258 | 32.25 | |
11 | Pečta Radek st. | Třebíč | 10 | 256 | 256 | 25.60 | |
11 | Vitásek Jiří | Červená Lhota | 14 | 256 | 266 | 19.00 | |
13 | Štěpnička Radek | Český Šternberk | 9 | 251 | 251 | 27.89 | |
14 | Bromovský Petr | Český Šternberk | 11 | 240 | 240 | 21.82 | |
15 | Maťák Martin | Brno | 8 | 235 | 235 | 29.38 | |
16 | Kunst Antonín | Jaroměřice nad Rokytnou | 10 | 231 | 231 | 23.10 | |
16 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 8 | 231 | 231 | 28.88 | |
18 | Prepsl Jan | Praha | 12 | 228 | 228 | 19.00 | |
19 | Štětina Petr | Praha | 9 | 225 | 225 | 25.00 | |
20 | Ludvík Jiří | Kutná Hora | 8 | 220 | 220 | 27.50 | |
21 | Plzák Karel | Roudnice nad Labem | 9 | 216 | 216 | 24.00 | |
21 | Zavřel Jan | Pomezí | 11 | 216 | 216 | 19.64 | |
23 | Tvarůžek Miroslav | Brandýsek | 8 | 204 | 204 | 25.50 | |
24 | Mikeš Pavel | Nadějkov | 10 | 200 | 200 | 20.00 | |
25 | Hrabal Vladimír | Uničov | 9 | 199 | 199 | 22.11 | |
25 | Křenek Radek | Vodňany | 11 | 199 | 199 | 18.09 | |
27 | Novák Zdeněk | Litoměřice | 7 | 197 | 197 | 28.14 | |
28 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 10 | 195 | 195 | 19.50 | |
29 | Štěpnička Milan ml. | Český Šternberk | 7 | 194 | 194 | 27.71 | |
30 | Špánek Milan | Žleby | 9 | 191 | 191 | 21.22 | |
31 | Havlíček Petr | Kutná Hora | 7 | 190 | 190 | 27.14 | |
32 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 8 | 180 | 180 | 22.50 | |
33 | Denemarek Jiří | Hrotovice | 9 | 176 | 176 | 19.56 | |
34 | Tichý Rudolf | Bečváry | 6 | 167 | 167 | 27.83 | |
35 | Dorotík Tomáš | Valašské Meziříčí | 6 | 166 | 166 | 27.67 | |
36 | Grofová Lenka | Kostelec nad Labem | 9 | 162 | 162 | 18.00 | |
37 | Staněk Karel | Smečno | 15 | 161 | 167 | 11.13 | |
38 | Melezínek Vlastimil | Polička | 7 | 159 | 159 | 22.71 | |
39 | Černý Tomáš st. | Přišimasy | 7 | 158 | 158 | 22.57 | |
40 | Radil Miroslav | Český Šternberk | 5 | 154 | 154 | 30.80 | |
40 | Varga Ladislav | Brandýs nad Labem | 7 | 154 | 154 | 22.00 | |
42 | Polívka Stanislav | Litoměřice | 4 | 153 | 153 | 38.25 | |
43 | Tikal Jan | Soběslav | 7 | 146 | 146 | 20.86 | |
44 | Sičák Pavel | Jaroměř | 10 | 145 | 145 | 14.50 | |
45 | Přidal Petr | Přerov | 8 | 144 | 144 | 18.00 | |
46 | Kabourek Václav | Česká Kamenice | 6 | 143 | 143 | 23.83 | |
46 | Šurgota Juraj | Smečno | 4 | 143 | 143 | 35.75 | |
48 | Janečka Martin | Velký Týnec | 8 | 141 | 141 | 17.63 | |
49 | Svoboda Jiří | České Budějovice | 7 | 139 | 139 | 19.86 | |
50 | Pavlovič Marek | Chlum u Třeboně | 8 | 137 | 137 | 17.13 | |
50 | Shershen Volodymyr | Praha | 10 | 137 | 137 | 13.70 | |
52 | Nerad Rostislav | Jílové | 8 | 136 | 136 | 17.00 | |
52 | Stárek Jan | Hamry nad Sázavou | 10 | 136 | 136 | 13.60 | |
54 | Zeman Tomáš | Hostinné | 4 | 135 | 135 | 33.75 | |
55 | Pietrzyk Piotr | Brandýs nad Labem | 7 | 134 | 134 | 19.14 | |
55 | Tichý Jan | Veltruby | 8 | 134 | 134 | 16.75 | |
57 | Materna Jan | Písek | 7 | 130 | 130 | 18.57 | |
58 | Chadraba Petr | Ždánice | 10 | 129 | 129 | 12.90 | |
58 | Kos Jaroslav | Praha | 4 | 129 | 129 | 32.25 | |
60 | Leibl Luděk | Kamenický Šenov | 9 | 128 | 128 | 14.22 | |
61 | Tomšík Jan | Křižanov | 9 | 126 | 126 | 14.00 | |
62 | Janiš Jiří | Valašské Meziříčí | 6 | 125 | 125 | 20.83 | |
62 | Pužej Štěpán | Netolice | 7 | 125 | 125 | 17.86 | |
62 | Vik Marek | Olomouc | 8 | 125 | 125 | 15.63 | |
65 | Řezáč Jan ml. | Brandýs nad Labem | 8 | 123 | 123 | 15.38 | |
66 | Horák Vladimír | Hůrka | 6 | 121 | 121 | 20.17 | |
67 | Reichert Petr | Český Šternberk | 6 | 119 | 119 | 19.83 | |
68 | Douša Jan | Neratovice | 8 | 118 | 118 | 14.75 | |
68 | Oliva Vladimír | Třebíč | 7 | 118 | 118 | 16.86 | |
68 | Rajko Josef | Kostelec nad Labem | 7 | 118 | 118 | 16.86 | |
71 | Lédl David | Mirovice | 6 | 114 | 114 | 19.00 | |
72 | Halík Jan | Sázava | 4 | 113 | 113 | 28.25 | |
72 | Vrtěl Petr | Přerov | 5 | 113 | 113 | 22.60 | |
74 | Pluchta Petr | Smečno | 7 | 111 | 111 | 15.86 | |
75 | Viktorín Tomáš | Mělník | 5 | 110 | 110 | 22.00 | |
76 | Strnad Lukáš | Praha | 4 | 109 | 109 | 27.25 | |
77 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 4 | 108 | 108 | 27.00 | |
77 | Rajdl Jaroslav | Chlístovice | 4 | 108 | 108 | 27.00 | |
79 | Černý Tomáš ml. | Přišimasy | 5 | 104 | 104 | 20.80 | |
80 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 8 | 102 | 102 | 12.75 | |
81 | Brückner Martin | Velké Meziříčí | 7 | 100 | 100 | 14.29 | |
82 | Filák František | Lužná | 4 | 99 | 99 | 24.75 | |
83 | Podlaha Adam | Beroun | 6 | 96 | 96 | 16.00 | |
84 | Soukup Michal | Plzeň | 3 | 95 | 95 | 31.67 | |
84 | Toman Vítězslav | Týn nad Vltavou | 5 | 95 | 95 | 19.00 | |
86 | Horálek Miroslav | Habartov | 5 | 93 | 93 | 18.60 | |
86 | Štěpnička Milan st. | Český Šternberk | 3 | 93 | 93 | 31.00 | |
88 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 2 | 92 | 92 | 46.00 | |
88 | Man Lukáš | Vodňany | 6 | 92 | 92 | 15.33 | |
88 | Pešek Emil | Tábor | 6 | 92 | 92 | 15.33 | |
91 | Chmelík Martin | 3 | 91 | 91 | 30.33 | ||
91 | Váňa Martin | Beroun | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
93 | Ohera Tomáš | Litovel | 6 | 90 | 90 | 15.00 | |
93 | Pešková Nikola | Tábor | 6 | 90 | 90 | 15.00 | |
95 | Doležal David | Vodňany | 6 | 89 | 89 | 14.83 | |
95 | Pečta Radek ml. | Třebíč | 5 | 89 | 89 | 17.80 | |
95 | Vrtěl Ondřej | Přerov | 4 | 89 | 89 | 22.25 | |
98 | Kortiš Ladislav | Hrušovany nad Jevišovkou | 6 | 88 | 88 | 14.67 | |
98 | Koubek František | Neratovice | 8 | 88 | 88 | 11.00 | |
98 | Peřina Josef | Olomouc | 6 | 88 | 88 | 14.67 | |
98 | Vacek Jan | Praha | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
102 | Zink František | Polička | 4 | 87 | 87 | 21.75 | |
103 | Kapek Jaroslav | 3 | 86 | 86 | 28.67 | ||
103 | Němec Jan | České Budějovice | 6 | 86 | 86 | 14.33 | |
103 | Prucek Miroslav | Olomouc | 5 | 86 | 86 | 17.20 | |
103 | Ruman Slavomír | Tovačov | 7 | 86 | 86 | 12.29 | |
103 | Zálešáková Sabina | Veselí nad Moravou | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
103 | Česal Ondřej | Litoměřice | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
109 | Beneš Petr | Praha | 6 | 85 | 85 | 14.17 | |
110 | Buriánek Jaroslav | Přepeře | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
110 | Seiler Ota | Zruč nad Sázavou | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
112 | Vymazal Petr | Bakov nad Jizerou | 8 | 83 | 83 | 10.38 | |
113 | Veselý Marek | Český Šternberk | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
114 | Dědík Vladimír | Bašť | MAXIK TEAM | 2 | 80 | 80 | 40.00 |
114 | Fejt Petr st. | Polička | 6 | 80 | 80 | 13.33 | |
114 | Svoboda Přemysl | Praha | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
117 | Koch Radek | 4 | 79 | 79 | 19.75 | ||
117 | Koucký Miloslav | Žabice | 6 | 79 | 79 | 13.17 | |
119 | Bank Jan | Řečany nad Labem | 7 | 78 | 78 | 11.14 | |
119 | Hladík Roman | Blovice | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
121 | Fiala Michal | Žleby | 5 | 77 | 77 | 15.40 | |
122 | Dvořák Dominik | Tábor | 6 | 74 | 74 | 12.33 | |
122 | Hanousek Václav | Olomouc | 5 | 74 | 74 | 14.80 | |
124 | Doležal Jaroslav | Vodňany | 7 | 73 | 73 | 10.43 | |
124 | Šerý Kamil | Třebechovice pod Orebem | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
126 | Břoušek Jaroslav | Vyškov | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
126 | Holubec Milan | Ostrov | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
128 | Hradil Jakub | Domašov nad Bystřicí | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
128 | Párys Tomáš | Praha | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
128 | Staněk Petr | Smečno | 5 | 69 | 69 | 13.80 | |
131 | Podskalský Jiří | Čižice | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
132 | Krieger Roman | Chřenovice | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
132 | Mareček Stanislav | Chotěboř | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
132 | Zeman Michal | České Budějovice | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
135 | Bejsta Tomáš | České Budějovice | 5 | 63 | 63 | 12.60 | |
136 | Sigmund David | Litoměřice | 5 | 62 | 62 | 12.40 | |
137 | Malý Jiří ml. | Korouhev | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
138 | Kabát Petr | Smilovice | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
138 | Krištofy Roman | Žatec | 5 | 60 | 60 | 12.00 | |
138 | Lédl Pavel | Mirovice | 6 | 60 | 60 | 10.00 | |
138 | Sochor Václav | Přeštice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
142 | Nimko Marian | Praha | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
143 | Ondráček Petr | Žďár nad Sázavou | 6 | 58 | 58 | 9.67 | |
144 | Kubát Luboš | Český Šternberk | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
144 | Podlaha Jaroslav | Beroun | 5 | 57 | 57 | 11.40 | |
144 | Psohlavec Roman | Protivín | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
147 | Fedas Ondřej | Tovačov | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
147 | Kroča Jiří | Tovačov | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
149 | Bartl Petr | 6 | 54 | 54 | 9.00 | ||
149 | Beroušek Petr | Plzeň | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
149 | Senft Jaromír | 2 | 54 | 54 | 27.00 | ||
152 | Edl Milan | Plzeň | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
152 | Fedas Michal | Tovačov | 4 | 52 | 52 | 13.00 | |
154 | Janeček Robin | Tovačov | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
154 | Kuchař Petr | Zápy | 7 | 51 | 51 | 7.29 | |
154 | Vančata Vladimír | Milevsko | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
154 | Vrabec Jiří | Plzeň | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
154 | Škrobánek Michal | Neratovice | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
159 | Konopásek Jaroslav | Libčice nad Vltavou | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
159 | Landvojtovič Jan | Smečno | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
159 | Pagáč Pavel | Tovačov | 6 | 50 | 50 | 8.33 | |
162 | Karásek Pavel | Klášterec | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
162 | Kazda Jan | Nýrsko | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
162 | Zálešák Petr | Veselí nad Moravou | 5 | 49 | 49 | 9.80 | |
162 | Říha Stanislav | České Budějovice | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
166 | Herynk František | Újezd nad Lesy | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
166 | Kokoška Petr | Přeštice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
166 | Würz Dalibor | Hořesedly | 4 | 48 | 48 | 12.00 | |
169 | Bárta Jakub | Přeštice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
169 | Hampejs David | Bílina | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
169 | Hoke Daniel | Praha | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
169 | Nocar Pavel | Plzeň | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
169 | Rada Milan | Praha | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
169 | Šorguta Juraj | Smečno | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
175 | Hejda Richard | Břežany | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
175 | Omamik Ján | Plzeň | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
175 | Revai Miroslav | 6 | 46 | 46 | 7.67 | ||
175 | Zavadil Lukáš | Tovačov | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
175 | Špitálský Václav st. | Čelákovice | 5 | 46 | 46 | 9.20 | |
180 | Fejfar Kamil | Radčice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
180 | Zeman Michal | Planá nad Lužnicí | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
182 | Doubravský Přemysl | Praha | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
182 | Funda Petr st. | Kutná Hora | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
182 | Popadinec Richard | 3 | 44 | 44 | 14.67 | ||
182 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
186 | Končický Tomáš | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
186 | Kořínek Lukáš | Nakvasovice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
186 | Kudláček Jan | Ocmanice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
186 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
186 | Pichl Vladislav | Smečno | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
186 | Špinar Zdeněk | Praha | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
192 | Baranka Vladimír | Rataje nad Sázavou | 4 | 42 | 42 | 10.50 | |
192 | Hozman Jan | Nepomuk | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
192 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
192 | Vican Roman | Přeštice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
196 | Bouzek Tomáš | Plánice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
196 | Franěk Robert | Trutnov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
196 | Kejnar Zdeněk | Němčice nad Hanou | 6 | 41 | 41 | 6.83 | |
196 | Kodad Daniel | Bílina | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
196 | Zvěřina Petr | Praha | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
196 | Štefanica Josef | Tehov | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
202 | Fabík Zdeněk | Radostín nad Oslavou | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
202 | Kovařík Radovan | Hrušovany nad Jevišovkou | 5 | 40 | 40 | 8.00 | |
202 | Kudláček Václav | Náměšť nad Oslavou | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
202 | Kuneš Luboš | Horní Bříza | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
202 | Ondrušek Roman | Tovačov | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
202 | Sládek Vladislav | Nýrsko | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
202 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
209 | Langr Martin | Tovačov | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
209 | Ouředníček Jan | Praha | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
209 | Zajíček Josef | Veselice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
212 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
212 | Pavelka Karel | Valašské Meziříčí | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
212 | Vosáhlo Pavel | Strašov | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
215 | Hataš Martin | Kladno | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
215 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
215 | Král Vítězslav ml. | Hovorčovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
215 | Uher František | Olomouc | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
219 | Císař Martin | Plzeň | Feedershop Plzeň | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
219 | Enft Jaromír | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
219 | Frič Michal | Koválovice | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
219 | Kameník Jiří | Mladá Boleslav | 4 | 36 | 36 | 9.00 | |
219 | Kapusta Lukáš st. | Čelákovice | 5 | 36 | 36 | 7.20 | |
219 | Pirkl Martin | Stárkov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
219 | Weis Jiří | Plzeň | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
226 | Borovka Luboš | Vodňany | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
226 | Burak Oleh | Praha | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
226 | Klimentík Jaroslav | 3 | 35 | 35 | 11.67 | ||
226 | Louda Václav | Plzeň | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
226 | Půta Roman | Plzeň | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
226 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
232 | Bárta Martin | Přeštice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
232 | Bárta Václav | Přeštice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
232 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
232 | Kapusta Lukáš ml. | Čelákovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
232 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
232 | Pešout Petr | Sázava | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
232 | Stejskal Miroslav | Praha | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
239 | Bultas Petr | Přeštice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
239 | Holub David | Nepomuk | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
239 | Hrubý Václav | Orlová | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
239 | Král Vítězslav nejml. | Hovorčovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
239 | Krýsl Pavel | Ledce | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
239 | Nagy Jakub | Kladno | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
239 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
239 | Unzeitig Jiří | Uničov | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
239 | Vicher Milan | Plzeň | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
239 | Vojta Jan | Protivín | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
249 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
249 | Kadlec František | Zlíč | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
249 | Košina Pavel | Domanín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
249 | Linhart Luděk | Český Šternberk | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
249 | Müller Radek | Praha | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
249 | Ševčík Ladislav | Třebíč | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
255 | Chovanec Jiří | Jihlava | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
255 | Ouředníček Jiří | Praha | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
255 | Šimek Pavel | Horní Brusnice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
258 | Macháně Radek | Krčín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
258 | Šedivý Pavel | Planá nad Lužnicí | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
258 | Šťovčík Viktor | Brno | 4 | 30 | 30 | 7.50 | |
261 | Stach Miloslav | Plzeň | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
261 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
263 | Kalčík Matěj | Plzeň | Feedershop Plzeň | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
263 | Konopásek Josef | Polička | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
263 | Pešout Milan | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
263 | Procházka Ota | Rudník | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
263 | Prokop Bohumil | Planá nad Lužnicí | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
263 | Richter Pavel | Plzeň | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
263 | Svitek Ferdinand | Tovačov | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
263 | Vyskočil Michal | Planá nad Lužnicí | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
271 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
271 | Chalupa Ladislav | Ostrov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
271 | Cihlář Jakub | Planá nad Lužnicí | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
271 | Kasl Luboš | Plzeň | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
271 | Landovojtovič Jan | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
276 | Malý Jiří st. | Korouhev | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
276 | Mlčák Luboš | Domanín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
276 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
276 | Rezek Petr | Říčany | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
276 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
276 | Řeháček Matěj | Nová Paka | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
282 | Frýdek Jiří | Praha | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
282 | Schwarzberger Pavel | Jimramov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
284 | Bursík Michal | Soběslav | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
284 | Macho Jakub | Planá nad Lužnicí | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
284 | Mucala Karel | Novosedly | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
284 | Novák Vratislav | Všeteč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
284 | Rambousek Stanislav | Třebíč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
284 | Zahrádka František | Tmaň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
290 | Bartoš František | Chotěšov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
290 | Břeň Zdeněk | Jimramov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
290 | Hrabáň Radim | Čáslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
290 | Matouš Jan | Praha | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
290 | Novák Lukáš | Hustopeče nad Bečvou | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
290 | Pavelka Tomáš | Valašské Meziříčí | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
290 | Štenclová Pavlína | Praha | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
297 | Hamerník Daniel | Planá nad Lužnicí | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
297 | Hos Martin | Otín | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
297 | Klement Jiří | Světlá nad Sázavou | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
297 | Klír Jiří | Dobřany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
297 | Kovanda Jiří | Rataje nad Sázavou | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
297 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
303 | Novák Jan | Choceň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
303 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
303 | Vejvoda Jan | Praha | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
303 | Vican Marek | Přeštice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
303 | Vobořil Karel | Říčany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
303 | Zvoníček Radim | Kamenice nad Lipou | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
303 | Šifta Stanislav | Přeštice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
303 | Škorpík Daniel | Písečné | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
311 | Břeň Emil | Jimramov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
311 | Bříza Petr | Hostinné | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
311 | Frauenberg Michal | Český Šternberk | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
311 | Matula Palo | Bratislava | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
311 | Raniak Martin | Třešť | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
311 | Zoul Artur | Žatec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
311 | Černý Jakub | Planá nad Lužnicí | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
311 | Šebek Vladislav | Beroun | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
311 | Šimánek Petr | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
311 | Škubal Hanuš | Sokolov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
321 | Hamerník Marek | Planá nad Lužnicí | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
321 | Kolařík David | Šumperk | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
321 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
321 | Pavelka Josef | Třebíč | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
321 | Peťovský Ivan | Želetava | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
321 | Zumr Michal | Čelákovice | 6 | 19 | 19 | 3.17 | |
327 | Havlík Jiří | Dalečín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
327 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
327 | Musílek Petr | Nová Včelnice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
327 | Novotný Erik | 3 | 18 | 18 | 6.00 | ||
327 | Sedláková Leontýna | Planá nad Lužnicí | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
332 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
332 | Hudeček František | Chýšť | 4 | 17 | 17 | 4.25 | |
332 | Klír Michal | Dobřany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
332 | Meisner Jakub | Ústí nad Labem | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
332 | Papež František | Sezimovo Ústí | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
332 | Rezek Oldřich | Mikulov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
332 | Špitálská Aneta | Čelákovice | 6 | 17 | 17 | 2.83 | |
339 | Hrubeš Petr | Plzeň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
339 | Moravec Miroslav | Polička | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
339 | Pásler Vlastimil | Spyta | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
339 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
339 | Škrobák Michal | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
339 | Šofrle Petr | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
339 | Švejda Milan | Třebíč | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
346 | Janouš Petr | Nepomuk | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
346 | Jurkovič Jan | Žatec | 3 | 15 | 15 | 5.00 | |
346 | Klouda Michal | České Budějovice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
346 | Matas Miroslav | Plzeň | 4 | 15 | 15 | 3.75 | |
346 | Mokryš Marian | 2 | 15 | 15 | 7.50 | ||
346 | Nocar Dominik | Plzeň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
346 | Samuel Marek | Rudíkov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
346 | Stecher Jindřich | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
346 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
346 | Švanda Radek | Česká Skalice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
356 | Cepák Josef | Česká Kamenice | 4 | 14 | 14 | 3.50 | |
356 | Horák Vladislav | Neratovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
356 | Hošek Martin | České Budějovice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
356 | Macho Bohuslav | Vrchlabí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
356 | Prášek Josef | 2 | 14 | 14 | 7.00 | ||
356 | Pěta Jiří | Lazinov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
356 | Rakovanová Eva | Rataje nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
356 | Svoboda Josef | Kozlov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
356 | Šajbelová Zuzana | Slovensko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
356 | Šimice Jan | Plzeň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
366 | Běle David | Všeruby | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
366 | Kořenský Jakub | Planá nad Lužnicí | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
366 | Krakowitzer Jiří | Třeboň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
366 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
366 | Mašek Filip | Nepomuk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
366 | Michal Jiří | České Budějovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
366 | Pitrmoc Václav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
373 | Flandera Šimon | Nepomuk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
373 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
373 | Holub Ondřej | Nepomuk | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
373 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
373 | Černý Václav | Merklín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
373 | Štětinová Iva | Praha | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
373 | Šťastný Milan st. | Vitochov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
380 | Bednář Jakub | Třebíč | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
380 | Bělka Tomáš | Tovačov | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
380 | Duraj Filip | Nepomuk | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
380 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
380 | Kovanda Karel | Čičenice | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
380 | Milota Martin | Plzeň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
380 | Opiela Vladimír st. | Přeštice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
380 | Svoboda Václav | Planá nad Lužnicí | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
380 | Čermák Jaromír st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
389 | Košťál Miloslav | Trutnov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
389 | Novotný Milan | Dešná | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
389 | Sedláček Mikuláš | Planá nad Lužnicí | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
389 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
389 | Strnadová Hana | Rokycany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
389 | Stříbrský Viktor | Praha | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
389 | Trager Martin | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
389 | Škorpík František | Písečné | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
397 | Cermanová Marie | Jičín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
397 | Drahovzal Václav | Velim | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
397 | Duchek Jaromír | Přeštice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
397 | Dufek Jan | Kralovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
397 | Funda Petr ml. | Kutná Hora | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
397 | Pachovský František | Jimramov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
397 | Rezková Martina | Říčany | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
404 | Dvořáková Zuzana | Veselí nad Lužnicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
404 | Dítě Ladislav | Třebíč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
404 | Klement jiří | Světlá nad Sázavou | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
404 | Králová Nella | Hovorčovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
404 | Miler Tomáš | Český Šternberk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
404 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
404 | Pěta Josef | Lazinov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
404 | Schneiderová Tereza | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
404 | Tůma Ondřej | Planá nad Lužnicí | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
404 | Vaňkát Richard | Český Šternberk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
404 | Vejvančický Matěj | Nepomuk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
404 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
416 | Kohout Vladislav ml. | Vlčí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
416 | Malinovský Petr | Krnov | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
416 | Rezek Jan | Klentnice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
416 | Silverthorn Matyáš | Tábor | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
416 | Tesco Matěj | Všeruby | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
421 | Benda Petr | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
421 | Berbr Tobiáš | Kralovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
421 | Budský Viktor | Čelákovice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
421 | Hubáček Martin | Písek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
421 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
421 | Matal Karel | Černá Hora | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
421 | Opelík Lukáš | Tovačov | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
421 | Raidl Jaroslav | Malešov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
421 | Ryp Pavel ml. | Stříbro | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
421 | Vondra Martin | Němčice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
421 | Řehoř Michal | Kytlice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
432 | Dlask Tomáš | České Budějovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
432 | Dohnal František | Ostrov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
432 | Hrubý Ondřej | Plzeň | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
432 | Voda Radek | Brno | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
432 | Zeman Michal ml. | Planá nad Lužnicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
432 | Čožík Marek | Horní Maršov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
432 | Čížek Petr | Olomouc | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
439 | Budský Milan | Čelákovice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
439 | Buček Zdeněk | Nedvědice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
439 | Capák Josef | Česká Kamenice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
439 | Holas Karel | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
439 | Kučera Tomáš | Pardubice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
439 | Psohlavec Jan | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
439 | Semecký Fillip | Český Šternberk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
439 | Strnad Václav | Rokycany | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
439 | Vlasák Martin | Nové Syrovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
439 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
439 | Šašek Jaroslav | Stránecká Zhoř | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
450 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
450 | Jirák Jan | Volárna | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
450 | Jurkovič Alois | Staňkovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
450 | Kohout Vladislav st. | Vlčí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
450 | Nosál Tomáš | Plzeň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
450 | Plocek Jiří | Mirovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
450 | Přívratský Tadeáš | Vrchlabí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
450 | Strolený Miroslav | Nepomuk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
458 | Bišonka Jiří | Plzeň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
458 | Havránek David | Stříbro | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
458 | Hromádka Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
458 | Kocour Jakub | Písek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
458 | Lalák Jiří | Krnov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
458 | Magurová Karolína | Český Šternberk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
458 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
458 | Černý Robert | Ledeč nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
458 | Žán Sebastien | Plzeň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
467 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
467 | Bromovský Petr ml. | Český Šternberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
467 | Dlask Jakub | Úvaly | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
467 | Holý Josef ml. | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
467 | Hora Václav | Dobřany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
467 | Jandus Marek | Sázava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
467 | Jech Jiří | Lešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
467 | Kamasová Kristýna | Nepomuk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
467 | Kroc František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
467 | Kuvik Ondřej | žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
467 | Linhart Pavel | Český Šternberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
467 | Lofmannová Karolína | Český Šternberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
467 | Martinka Denis | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
467 | Maršálek Jakub | Ptenín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
467 | Maršálek Radek | Ptenín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
467 | Pašek Daniel | Všeruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
467 | Pech Jiří | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
467 | Pelíšek František | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
467 | Plutnar Jiří | Chotěboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
467 | Repšová Jana | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
467 | Ráclavský Ladislav | Krnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
467 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
467 | Sochor Martin | Petrohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
467 | Soukup Vlastimil | Stod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
467 | Staněk Jan | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
467 | Vaněček Jiří | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
467 | Volencová Karolína | Český Šternberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
467 | Špitálský Václav ml. | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |