Žebříček - Celostátní - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Zavody týmů
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
Hodnotíme jednotlivce, kteří se zúčastnili týmových závodů. Nelze hodnotit pod názvy týmů jako celku, protože kromě ligových soutěží ČRS a MRS neexistují stálé soupisky a závodník se může účastnit týmových závodů pod různými názvy týmů.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 62 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Holčák Radek | Barrandov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
1 | Hájek Ondřej | Praha | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
1 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
4 | Grofová Lenka | Kostelec nad Labem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
4 | Kos Jaroslav | Praha | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
4 | Špánek Milan | Žleby | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
7 | Chmelík Martin | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
7 | Enft Jaromír | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
7 | Halík Jan | Sázava | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
10 | Svoboda Přemysl | Praha | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
10 | Tikal Jan | Soběslav | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
10 | Toman Vítězslav | Týn nad Vltavou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
13 | Douša Jan | Neratovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
13 | Tvarůžek Miroslav | Brandýsek | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
13 | Šurgota Juraj | Smečno | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
16 | Kuchař Petr | Zápy | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
16 | Křenek Radek | Vodňany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
16 | Man Lukáš | Vodňany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
16 | Mikeš Pavel | Nadějkov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
20 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
20 | Shershen Volodymyr | Praha | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
20 | Řezáč Jan ml. | Brandýs nad Labem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
23 | Herynk František | Újezd nad Lesy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
23 | Klement Jiří | Světlá nad Sázavou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
23 | Krýsl Pavel | Ledce | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
23 | Nocar Pavel | Plzeň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
23 | Rada Milan | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
23 | Soukup Michal | Plzeň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
29 | Karásek Pavel | Klášterec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
29 | Koch Radek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
29 | Rajko Josef | Kostelec nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
29 | Černý Tomáš ml. | Přišimasy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
29 | Černý Tomáš st. | Přišimasy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
29 | Špinar Zdeněk | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
35 | Kapek Jaroslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
35 | Končický Tomáš | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
35 | Stecher Jindřich | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
35 | Vacek Jan | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
35 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
40 | Hoke Daniel | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
40 | Müller Radek | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
40 | Radil Miroslav | Český Šternberk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
40 | Rajdl Jaroslav | Chlístovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
40 | Seiler Ota | Zruč nad Sázavou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
45 | Holubec Milan | Ostrov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
45 | Horálek Miroslav | Habartov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
45 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
45 | Ouředníček Jan | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
45 | Ouředníček Jiří | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
45 | Stejskal Miroslav | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
51 | Fiala Michal | Žleby | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
51 | Kabourek Václav | Česká Kamenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
51 | Krieger Roman | Chřenovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
51 | Mareček Stanislav | Chotěboř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
51 | Nerad Rostislav | Jílové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
51 | Staněk Karel | Smečno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
57 | Budský Milan | Čelákovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
57 | Budský Viktor | Čelákovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
57 | Cepák Josef | Česká Kamenice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
57 | Leibl Luděk | Kamenický Šenov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
57 | Popadinec Richard | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
57 | Vejvoda Jan | Praha | 1 | 3 | 3 | 3.00 |