Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 69 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Halík Jan | Sázava | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
2 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
3 | Moravec Miroslav | Praha | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
4 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
5 | Mareček Stanislav | Chotěboř | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
6 | Kučera Václav | Sázava | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
7 | Matas Miroslav | Plzeň | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
8 | Černý Tomáš ml. | Přišimasy | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
9 | Šuliman Vít | Bolehošť | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
10 | Trager Martin | Praha | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
11 | Dědík Vladimír | Bašť | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
12 | Zavřel Jan | Pomezí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
13 | Prepsl Jan | Praha | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
14 | Vitásek Jiří | Červená Lhota | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
15 | Shershen Volodymyr | Praha | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
16 | Řezáč Jan ml. | Brandýs nad Labem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
17 | Würz Dalibor | Hořesedly | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
18 | Funda Petr st. | Kutná Hora | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
19 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
20 | Fejt Petr st. | Polička | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
21 | Vymazal Petr | Bakov nad Jizerou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
22 | Melezínek Vlastimil | Polička | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
23 | Kučera Marcel | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
24 | Zumr Michal | Čelákovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
25 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
26 | Frýdek Jiří | Praha | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
27 | Norov Vadim | Čáslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
28 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
29 | Holas Karel | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
30 | Kos Jaroslav | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
31 | Rychecký Jiří | Ledeč nad Sázavou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
32 | Špitálský Václav ml. | Čelákovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
33 | Špitálský Václav st. | Čelákovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
34 | Hrubeš Petr | Plzeň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
35 | Špitálská Aneta | Čelákovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
36 | Nerad Rostislav | Jílové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
37 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
38 | Černý Tomáš st. | Přišimasy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
39 | Štenclová Pavlína | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
40 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
41 | Staněk Karel | Smečno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
42 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
43 | Rezek Petr | Říčany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
44 | Funda Petr ml. | Kutná Hora | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
45 | Grofová Lenka | Kostelec nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
46 | Vyroubalová Jana | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
47 | Linhart Luděk | Český Šternberk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
48 | Kubát Luboš | Český Šternberk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
49 | Bišonka Jiří | Plzeň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
50 | Baranka Vladimír | Rataje nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
50 | Beneš Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
50 | David Pavel | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
50 | De Brenner Jiří | Přeštice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
50 | Doubravský Přemysl | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
50 | Holas Stanislav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
50 | Hutník Jan | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
50 | Kapusta Lukáš ml. | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
50 | Kovanda Jiří | Rataje nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
50 | Krieger Roman | Chřenovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
50 | Lapšanský Marcel | Petržalka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
50 | Nimko Marian | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
50 | Rezková Martina | Říčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
50 | Schneiderová Marie | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
50 | Staněk Karel ml. | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
50 | Staněk Petr | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
50 | Staňková Marie | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
50 | Zink František | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
50 | Špánek Milan | Žleby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
50 | Štěpnička Milan ml. | Český Šternberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 |