Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2022 - 31.12.2022
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 44 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karásek Pavel | Klášterec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
2 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
3 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
4 | Rejnart Jan | Teplice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
5 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
6 | Pišna Celestýn | Kamenice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
7 | Polák Martin | Rakovník | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
8 | Pánek Petr | Rakovník | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
9 | Liščák Jan | Lubná | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
10 | Čori Petr | Chodová Planá | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
11 | Výborný Jiří | Teplá | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
12 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
12 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
14 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
15 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
16 | Hložek František | Bílina | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
17 | Kabát Miroslav | Třemošná | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
18 | Kounovský Jan | Rakovník | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
19 | Poláček Petr st. | Příbram | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
20 | Würz Dalibor | Hořesedly | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
21 | Koštálek Jiří | Oplany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
22 | Pavlíček Michal | Lužná | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
23 | Beneš Karel | Bílina | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
24 | Bartoš František | Chotěšov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
25 | Staněk Petr | Smečno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
26 | Schingler Karel | Lovosice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
27 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
28 | Horník Milan | Senec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
29 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
30 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
31 | Polák Lukáš | Senomaty | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
32 | Vidman Václav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
33 | Hovorka Jan | Teplá | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
34 | Mendel Milan | Pšovky | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
35 | Šlesinger Martin | Rakovník | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
36 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
37 | Poláček Oldřich | Hole | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
38 | Rozum Pavel | Třemošná | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
39 | Zelenka Daniel | Senec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
40 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
40 | Hora František st. | Václavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Kratochvíl Jiří | Slabce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Miklian Roman | Petrovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |