Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2019 - 31.12.2019
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 49 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 56 | 56 | 56.00 |
2 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
3 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
4 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
5 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
6 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
7 | Machatý David | Jaroměř | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
8 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 49 | 49 | 49.00 |
9 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
10 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
11 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
12 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
13 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
14 | Pirkl Martin | Stárkov | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
15 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
16 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
17 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
18 | Mareš Jan | Turnov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
19 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
20 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
21 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
22 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
23 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
24 | Macháně Radek | Krčín | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
25 | Jón Richard | Chlum | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
26 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
27 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
28 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
29 | Franěk Robert | Trutnov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
30 | Zajíček Josef | Veselice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
31 | Faktor Martin | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
32 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
33 | Jezbera Milan | Obora | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
34 | Illner Jiří | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
35 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
36 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
37 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
37 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
39 | John Roman | Opočno | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
40 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
41 | Bříza Petr | Hostinné | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
42 | Erban Jiří | Hostinné | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
43 | Babka Pavel | Chloumek | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
44 | Malý Petr | Turnov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
45 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
46 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
46 | Křištak Milan | Zálesní Lhota | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
46 | Pudil Petr | Kolín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
46 | Přibyl Vlastimil | Tětín | 1 | 8 | 8 | 8.00 |