Žebříček - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 327 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 4 | 151 | 151 | 37.75 | |
2 | Černý Tomáš st. | Přišimasy | 3 | 127 | 127 | 42.33 | |
3 | Špánek Milan | Žleby | 4 | 110 | 110 | 27.50 | |
4 | Zavřel Jan | Pomezí | 3 | 106 | 106 | 35.33 | |
5 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
6 | Vitásek Jiří | Červená Lhota | 3 | 91 | 91 | 30.33 | |
7 | Tichý Jan | Veltruby | 2 | 83 | 83 | 41.50 | |
8 | Němec Jan | České Budějovice | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
9 | Vojta Jan | Protivín | 4 | 79 | 79 | 19.75 | |
10 | Pavlovič Marek | Chlum u Třeboně | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
10 | Štětina Petr | Praha | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
12 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
13 | Bank Jan | Řečany nad Labem | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
14 | Würz Dalibor | Hořesedly | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
15 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
15 | Svoboda Jiří | České Budějovice | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
17 | Mlčák Luboš | Domanín | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
18 | Melezínek Vlastimil | Polička | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
18 | Velebný Pavel | Praha | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
20 | Vymazal Petr | Bakov nad Jizerou | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
21 | Vican Roman | Přeštice | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
22 | Moravec Miroslav | Polička | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
22 | Varga Ladislav | Brandýs nad Labem | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
24 | Bultas Petr | Přeštice | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
24 | Košina Pavel | Domanín | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
24 | Staněk Karel | Smečno | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
24 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 5 | 61 | 61 | 12.20 | |
28 | Fejfar Kamil | Radčice | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
29 | Grofová Lenka | Kostelec nad Labem | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
30 | Mikeš Pavel | Nadějkov | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
31 | Edl Milan | Plzeň | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
32 | Doležal Jaroslav | Vodňany | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
32 | Pešek Emil | Tábor | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
34 | Soukup Michal | Plzeň | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
35 | Havlíček Petr | Kutná Hora | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
35 | Koubek František | Neratovice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
37 | Bejsta Tomáš | České Budějovice | 4 | 53 | 53 | 13.25 | |
38 | Malý Jiří st. | Korouhev | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
38 | Materna Jan | Písek | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
40 | Kazda Jan | Nýrsko | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
41 | Křenek Radek | Vodňany | 5 | 49 | 49 | 9.80 | |
41 | Lédl David | Mirovice | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
41 | Pojar Radek | Točník | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
41 | Prepsl Jan | Praha | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
41 | Černý Radek | Třebíč | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
46 | Hrabáň Radim | Čáslav | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
46 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
46 | Pešková Nikola | Tábor | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
49 | Hájek Ondřej | Praha | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
49 | Rezek Petr | Říčany | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
49 | Slíž Václav | Přeštice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
49 | Štěpnička Martin | Český Šternberk | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
53 | Borovka Luboš | Vodňany | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
53 | Bárta Jakub | Přeštice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
53 | Řehoř Michal | Kytlice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
53 | Špitálský Václav st. | Čelákovice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
57 | Beroušek Petr | Plzeň | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
57 | Hanousek Jiří | Přelouč | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
57 | Štěpnička Radek | Český Šternberk | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
60 | Beneš Petr | Praha | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
60 | Hrabal Vladimír | Uničov | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
60 | Sochor Václav | Přeštice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
63 | Hejda Richard | Břežany | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
63 | Herynk František | Újezd nad Lesy | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
63 | Holčák Radek | Barrandov | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
63 | Kapusta Lukáš st. | Čelákovice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
63 | Kunst Antonín | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
68 | Burak Oleh | Praha | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
68 | Duchek Jaromír | Přeštice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
68 | Horálek Miroslav | Habartov | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
68 | Hrubeš Petr | Plzeň | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
68 | Hrubeš Petr | Rokycany | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
68 | Kasl Luboš | Plzeň | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
68 | Krýsl Pavel | Ledce | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
68 | Půta Roman | Plzeň | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
68 | Shershen Volodymyr | Praha | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
68 | Tikal Jan | Soběslav | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
78 | Beneš Milan | Tušť | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
79 | Bárta Martin | Přeštice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
79 | Pužej Štěpán | Netolice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
79 | Tomšík Jan | Křižanov | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
82 | Bartoň Štěpán | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
82 | Kabourek Václav | Česká Kamenice | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
82 | Matula Palo | Bratislava | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
82 | Ungr Jiří | Klatovy | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
82 | Vančata Vladimír | Milevsko | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
82 | Šimek Pavel | Horní Brusnice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
88 | Douša Jan | Neratovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
88 | Funda Petr ml. | Kutná Hora | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
88 | Podskalský Jiří | Čižice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
88 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
88 | Černý Václav | Merklín | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
88 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
94 | Franěk Robert | Trutnov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
94 | Šurgota Juraj | Smečno | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
96 | Bromovský Petr | Český Šternberk | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
96 | Fejt Petr st. | Polička | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
96 | Kokoška Petr | Přeštice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
96 | Procházka Ota | Rudník | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
96 | Zink František | Polička | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
101 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
101 | Kalčík Matěj | Plzeň | Feedershop Plzeň | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
101 | Richter Pavel | Plzeň | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
101 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
105 | Hladík Roman | Blovice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
105 | Krakowitzer Jiří | Třeboň | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
105 | Lédl Pavel | Mirovice | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
105 | Míchal Jiří | České Budějovice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
105 | Pecka Zdeněk | Hošťálkovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
105 | Tvarůžek Miroslav | Brandýsek | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
105 | Veselý Marek | Český Šternberk | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
105 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
105 | Šťastný Ondřej | Telecí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
114 | Novák Vratislav | Všeteč | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
114 | Oliva Vladimír | Třebíč | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
114 | Plíšek Radoslav | Klatovy | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
117 | Břeň Zdeněk | Jimramov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
117 | Halíř Lukáš | Osek | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
117 | Král Vítězslav ml. | Hovorčovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
117 | Nerad Rostislav | Jílové | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
117 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
122 | Horák Jiří | Praha | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
122 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
122 | Snášel Radek | Černá Hora | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
122 | Srb Roman | Bobnice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
122 | Strnad Roman | Mariánské Lázně | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
127 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
127 | Miček František | Křetín | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
127 | Raniak Martin | Třešť | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
127 | Štefanica Josef | Tehov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
131 | Dvořák Jaroslav | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
131 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
131 | Pěta Jiří | Lazinov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
131 | Rada Milan | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
131 | Vydra Filip | Čelákovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
136 | Funda Petr st. | Kutná Hora | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
136 | Hegr Miroslav | Korouhev | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
136 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
136 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
136 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
136 | Vicher Milan | Plzeň | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
136 | Řezáč Jan ml. | Brandýs nad Labem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
136 | Šmitmajer Marek | Křečice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
144 | Macháně Radek | Krčín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
144 | Matal Karel | Černá Hora | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
144 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
147 | Havel Milan | Nová Bystřice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
147 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
147 | Kodad Daniel | Bílina | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
147 | Staňková Marie | Smečno | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
147 | Vacek Jan | Praha | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
147 | Šifta Stanislav | Přeštice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
153 | Kabát Petr | Smilovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
153 | Král Vítězslav nejml. | Hovorčovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
153 | Repšová Jana | Bakov nad Jizerou | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
156 | Charvát David | Slatiny | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
156 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
158 | Bišonka Jiří | Plzeň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
158 | Doležal David | Vodňany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
158 | Dvořák Dominik | Tábor | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
158 | Hampejs David | Bílina | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
158 | Klimeš Radek | Přibice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
158 | Pešout Petr | Sázava | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
158 | Pirkl Martin | Stárkov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
158 | Sládek Vladislav | Nýrsko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
158 | Zemen Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
167 | Bárta Václav | Přeštice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
167 | Jón Richard | Chlum | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
167 | Plocek Jiří | Mirovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
167 | Strnad Lukáš | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
167 | Vosáhlo Pavel | Strašov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
172 | David Pavel | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
172 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
172 | Ludvík Jiří | Kutná Hora | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
172 | Pěta Josef | Lazinov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
172 | Stříbrský Pavel | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
177 | Macho Bohuslav | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
177 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
177 | Vican Michal | Přeštice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
177 | Vyskočil Michal | Planá nad Lužnicí | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
181 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
181 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
181 | Řezníček Petr | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
181 | Šťastný Radek | Veverská Bítýška | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
185 | Cihlář Jakub | Planá nad Lužnicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
185 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
185 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
185 | Konopásek Ladislav | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
185 | Kutal Vít | Jimramov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
185 | Staněk Petr | Smečno | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
185 | Vávra Michal | Vodňany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
192 | Baranka Vladimír | Rataje nad Sázavou | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
192 | Barda Jan | Milevsko | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
192 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
192 | Illner Jiří | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
192 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
192 | Peťovský Ivan | Želetava | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
192 | Sudoma Radek | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
192 | Zvoníček Radim | Kamenice nad Lipou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
200 | Kubešová Denisa | Bolina | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
200 | Podlaha František | Veselí nad Lužnicí | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
200 | Vican Marek | Přeštice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
200 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
204 | De Brenner Jiří | Přeštice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
204 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
204 | Nocar Pavel | Plzeň | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
204 | Pešout Milan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
204 | Stach Miloslav | Plzeň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
204 | Škorpík Daniel | Písečné | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
204 | Šudoma Radek | Dolní Loučky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
211 | Bartoš František | Chotěšov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
211 | Bulag Sergey | Praha | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
211 | Běle David | Všeruby | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
211 | Denemarek Jiří | Hrotovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
211 | Leibl Luděk | Kamenický Šenov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
211 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
211 | Špitálská Aneta | Čelákovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
218 | Bulak Serhiy | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
218 | Bříza Petr | Hostinné | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
218 | Kohout Vladislav ml. | Vlčí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
218 | Malý Jiří ml. | Korouhev | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
218 | Mestl Lukáš | Netolice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
218 | Schneider Filip | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
224 | Brzobohatý Jan | Mladá Boleslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
224 | Vatěra Miroslav | Smečno | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
224 | Volencová Karolína | Český Šternberk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
224 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
228 | Fiala Michal | Žleby | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
228 | Frauenberg Michal | Český Šternberk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
228 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
228 | Vrabec Jiří | Plzeň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
232 | Bertok Milan | Dublovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
232 | Hrubý Václav | Orlová | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
232 | Zaoral Tomáš | Smečno | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
232 | Šimůnek Jiří | Klatovy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
236 | Kadlec František | Zlíč | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
236 | Králová Nella | Hovorčovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
236 | Solnařová Kateřina | Český Šternberk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
236 | Tureček Jan | Klatovy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
236 | Vašík Jakub | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
236 | Zajíček Josef | Veselice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
242 | Cepák Josef | Česká Kamenice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
242 | Hofta Jiří | Bělá pod Bezdězem | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
242 | Jašková Aneta | Černá Hora | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
242 | Kohout Vladislav st. | Vlčí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
242 | Pečta Radek st. | Třebíč | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
242 | Schneiderová Marie | Praha | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
248 | Hozman Jan | Nepomuk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
248 | Kotaška Tomáš | Tábor | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
248 | Kotek Vojtěch | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
248 | Kulka Štěpán ml. | Jimramov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
248 | Landvojtovič Jan | Smečno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
248 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
248 | Sochor Rudolf ml. | Petrohrad | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
248 | Zumr Michal | Čelákovice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
256 | Brzobohatý Jan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
256 | Kočí Jaroslav | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
256 | Novák Zbyněk | Vrchlabí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
256 | Polotjanko Roman | Tábor | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
256 | Rezková Martina | Říčany | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
256 | Vašíková Kateřina | Jimramov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
256 | Vlasák Martin | Nové Syrovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
256 | Řádek Jaroslav | Kaplice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
256 | Švejda Milan | Třebíč | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
265 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
265 | Janečka Martin | Velký Týnec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
265 | Man Lukáš | Vodňany | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
265 | Milo Ivan | Nepomuk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
265 | Prokop Bohumil | Planá nad Lužnicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
265 | Vejvoda Jan | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
271 | Bouzek Tomáš | Plánice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
271 | Hladík Antonín | Žákava | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
271 | Novák Radek | Blatnice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
271 | Zeman Martin | Smečno | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
271 | Šedivý Pavel | Planá nad Lužnicí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
276 | Holý Josef ml. | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
276 | Kryštofy Roman | Žatec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
276 | Lang Radek | Brandýs nad Labem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
276 | Nocar Dominik | Plzeň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
276 | Rjaboj Sergej | Plzeň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
276 | Strnad Jakub | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
276 | Tvarůžek David | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
276 | Zahrádka František | Tmaň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
276 | Zoul Artur | Žatec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
285 | Břeň Emil | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Drahovzal Václav | Velim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Erban Jiří | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Faktor Martin | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Hořáková Ivana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
285 | Hájek Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
285 | Jarušinský Michal | Korouhev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Kočí Vladimír | Kozárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Krieger Roman | Chřenovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Krištofy Roman | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Král Vítězslav st. | Hovorčovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Kubát Luboš | Český Šternberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Kuchař Petr | Zápy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Maťák Filip | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Miler Tomáš | Český Šternberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Musílek Petr | Nová Včelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Myslivec Miroslav | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Novák Zdeněk | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Pavelka Josef | Třebíč | Pohoda team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
285 | Pešout Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
285 | Pluchta Petr | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Procházka Pavel | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Prudil Josef | Křetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Pásler Vlastimil | Spyta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Rychetský Jiří | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Satorie Jan | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Satorie Josef | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Schwarzberger Miroslav | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Schwarzberger Pavel | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Smrček Vladimír | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Staněk Karel ml. | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Staněk Petr ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
285 | Stejskal Miroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Tykal Lukáš | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Volenec Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
285 | Čermák Jaromír st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Černý Jakub | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Čožík Marek | Horní Maršov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Šoustarová Karolína | Lísek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Šťastný Milan st. | Vitochov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
285 | Žemlička Marek | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 |