Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 22 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 5 | 61 | 61 | 12.20 | |
2 | Franěk Robert | Trutnov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
3 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
3 | Kalčík Matěj | Plzeň | Feedershop Plzeň | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
3 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
6 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
7 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
8 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
9 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
9 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
11 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
12 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
13 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
14 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
15 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
15 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
17 | Kubešová Denisa | Bolina | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
18 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
19 | Bertok Milan | Dublovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
20 | Kadlec František | Zlíč | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
21 | Pavelka Josef | Třebíč | Pohoda team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
21 | Pásler Vlastimil | Spyta | 1 | 1 | 1 | 1.00 |