Žebříček - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 64 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Padrtka Stanislav st. | Rozsochy | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
2 | Fiala Vít | Zvole | 1 | 57 | 57 | 57.00 | |
3 | Zemen Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 56 | 56 | 56.00 | |
4 | Čelechovský Martin | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
5 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
6 | Hloušek Pavel | Adamov | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
7 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
8 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 51 | 51 | 51.00 |
9 | Miček František | Křetín | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
10 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
11 | Motl Vladimír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
12 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 47 | 47 | 47.00 |
13 | Mokrá Jana | Najdek | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
14 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
15 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
15 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
17 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
18 | Hloušek David | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
19 | Mann Pavel st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
20 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
21 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
22 | Sýs Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
23 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
24 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
25 | Vranka Josef | Bobrová | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
26 | Vašátko Radek | Svitavy | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
27 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
28 | Suchánek Michal | Česká Třebová | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
29 | Hanych Jaroslav | Dalečín | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
29 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
31 | Živný Dominik | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
32 | Sláma Václav | Nové Město na Moravě | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
33 | Mišák Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
33 | Šťastný Ondřej | Telecí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
35 | Škorpík Daniel | Písečné | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
36 | Šimečková Michaela | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
37 | Sekereš František | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
38 | Kaňka Petr | Bohouňovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
39 | Josífek Patrik | Žďár nad Sázavou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
40 | Havlík Jiří | Dalečín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
41 | Pavlíček Václav ml. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
42 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
43 | Franěk Robert | Trutnov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
44 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
45 | Beneš David | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
45 | Buček Jiří | Štěpánov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
45 | Buček Zdeněk | Nedvědice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
45 | Chudárek Vlastimil st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
45 | Dostál Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
45 | Kolínko David | Svitavy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
45 | Korbička Stanislav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
45 | Kosár Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
45 | Kroupa Jiří | Předklášteří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
45 | Mannová Lucie | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
45 | Meduna Ivan | Hradčany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
45 | Musil Jan | Dolní Rožínka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
45 | Měsíc Josef | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
45 | Němeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
45 | Pešta Ladislav | Domanín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
45 | Sedláček Vít | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
45 | Smolík Milan | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
45 | Veselý Miroslav | Zlatkov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
45 | Čermák Jaromír st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
45 | Žváček Bohumír | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 |