Žebříček - Kraj Olomoucký - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 89 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dorotík Tomáš | Valašské Meziříčí | 3 | 100 | 100 | 33.33 | |
2 | Přidal Petr | Přerov | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
3 | Maťák Martin | Brno | 2 | 84 | 84 | 42.00 | |
3 | Černý Radek | Třebíč | 2 | 84 | 84 | 42.00 | |
5 | Vitásek Jiří | Červená Lhota | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
6 | Janiš Jiří | Valašské Meziříčí | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
7 | Šabata Jakub | Moravský Krumlov | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
8 | Hrabal Vladimír | Uničov | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
9 | Srb Roman | Bobnice | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
10 | Kameník Jaroslav | Mladá Boleslav | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
11 | Novák Zdeněk | Litoměřice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
12 | Vik Marek | Olomouc | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
13 | Štěpnička Martin | Český Šternberk | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
14 | Vrtěl Ondřej | Přerov | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
14 | Vrtěl Petr | Přerov | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
16 | Fedas Ondřej | Tovačov | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
16 | Kroča Jiří | Tovačov | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
18 | Plzák Karel | Roudnice nad Labem | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
18 | Štěpnička Radek | Český Šternberk | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
20 | Fedas Michal | Tovačov | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
21 | Brückner Martin | Velké Meziříčí | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
21 | Janeček Robin | Tovačov | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
23 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
24 | Zavadil Lukáš | Tovačov | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
25 | Kořínek Lukáš | Nakvasovice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
25 | Štěpnička Milan ml. | Český Šternberk | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
27 | Kortiš Ladislav | Hrušovany nad Jevišovkou | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
27 | Zálešáková Sabina | Veselí nad Moravou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
29 | Kunst Antonín | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
29 | Pečta Radek st. | Třebíč | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
29 | Velebný Pavel | Praha | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
32 | Janečka Martin | Velký Týnec | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
32 | Langr Martin | Tovačov | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
32 | Prucek Miroslav | Olomouc | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
32 | Vymazal Petr | Bakov nad Jizerou | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
36 | Pavelka Karel | Valašské Meziříčí | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
37 | Denemarek Jiří | Hrotovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
37 | Hájek Ondřej | Praha | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
37 | Tichý Jan | Veltruby | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
37 | Uher František | Olomouc | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
41 | Ruman Slavomír | Tovačov | 4 | 36 | 36 | 9.00 | |
42 | Polívka Stanislav | Litoměřice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
43 | Peřina Josef | Olomouc | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
43 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
45 | Viktorín Tomáš | Mělník | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
46 | Filák František | Lužná | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
46 | Unzeitig Jiří | Uničov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
48 | Prepsl Jan | Praha | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
48 | Zeman Tomáš | Hostinné | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
48 | Štětina Petr | Praha | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
51 | Buriánek Jaroslav | Přepeře | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
51 | Svitek Ferdinand | Tovačov | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
53 | Reichert Petr | Český Šternberk | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
54 | Ludvík Jiří | Kutná Hora | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
54 | Oliva Vladimír | Třebíč | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
56 | Novák Lukáš | Hustopeče nad Bečvou | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
56 | Pavelka Tomáš | Valašské Meziříčí | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
58 | Zálešák Petr | Veselí nad Moravou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
59 | Holčák Radek | Barrandov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
60 | Ohera Tomáš | Litovel | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
60 | Pagáč Pavel | Tovačov | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
62 | Kolařík David | Šumperk | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
63 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
64 | Chadraba Petr | Ždánice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
64 | Kejnar Zdeněk | Němčice nad Hanou | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
66 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
67 | Vydra Filip | Čelákovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
68 | Bromovský Petr | Český Šternberk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
68 | Bělka Tomáš | Tovačov | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
68 | Kameník Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
71 | Leibl Luděk | Kamenický Šenov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
71 | Škrobánek Michal | Neratovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
73 | Sičák Pavel | Jaroměř | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
74 | Koubek František | Neratovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
74 | Malinovský Petr | Krnov | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
76 | Hanousek Václav | Olomouc | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
76 | Havlíček Petr | Kutná Hora | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
76 | Opelík Lukáš | Tovačov | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
76 | Shershen Volodymyr | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
80 | Staněk Karel | Smečno | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
81 | Kovařík Radovan | Hrušovany nad Jevišovkou | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
82 | Lalák Jiří | Krnov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
82 | Nimko Marian | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
84 | Jirák Jan | Volárna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
84 | Nerad Rostislav | Jílové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
84 | Rajko Josef | Kostelec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
84 | Ráclavský Ladislav | Krnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
84 | Šerý Kamil | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
84 | Štětinová Iva | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 |