Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2015 - 31.12.2015
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 65 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
2 | Kaválek Michal | Letohrad | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
3 | Vávra Luboš | Lanškroun | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
4 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
5 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
6 | Rezek Oldřich | Mikulov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
7 | Kuběnka Miloš | Lanškroun | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
8 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Red Fish team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
9 | Ficner Jiří | Lanškroun | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
10 | Šimánek Jakub | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
11 | Darebný Jiří | Králíky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
12 | Appl Jaroslav | Žamberk | Red Fish team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
13 | Rezek Jan | Lanškroun | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
14 | Vondra Jaroslav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
15 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
16 | Unzeitig Kristián | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
17 | Jaworecki Artur | Miedzylesie | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
18 | Barát Richard | Brno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
18 | Otradovský Josef | Lanškroun | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
18 | Peška Pavel | Mladá Boleslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
21 | Brokl Vladimír | Skuteč | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
21 | Klapal Kamil | Skuteč | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
21 | Majchrzak Tadeusz | Miedzylesie | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
24 | Kolodzpejczyk Piotr | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
24 | Turnovský Radek | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
24 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
27 | Bednář Miloš | Letohrad | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
27 | Netolický Lukáš | Skuteč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
27 | Netolický Milan | Hlinsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
30 | Dostál Matouš | Králíky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
30 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
30 | Sklenská Jana | Žďár nad Sázavou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
33 | Koníř Aleš | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
33 | Malý Josef | Medlešice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
33 | Řeha Břetislav | Lipová-lázně | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
36 | Andrašovský Michal | Urbanice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
36 | Halabrin Dušan | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
36 | Jansa Rudolf | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
39 | Kolín Josef | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
39 | Olszewski Andrzej | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
39 | Sedlák Bohuslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
42 | Pešek Milan | Skuteč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
42 | Venc Václav | Horní Lipka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
42 | Váňa Milan | Vystrkov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
45 | Kubaník Milan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
46 | Mišák Petr | Králíky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
47 | Neumann Josef | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
48 | Kaplan Jan | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
49 | Dohnal Jiří | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
50 | Bohár Jiří | Lipová-lázně | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
51 | Babjak Marcel | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Bačovský Petr | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Janderka J. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
51 | Kindl Jaroslav st. | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Klekner Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
51 | Kusý Luboš | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Netolický Zdeněk | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Novák Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
51 | Pajer J. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
51 | Rada Josef | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Rajsigl Lukáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Ryšavý Pavel | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Socha František | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Vrána Marek | Králíky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Všetečka Martin | Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 |