Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2015 - 31.12.2015
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 57 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sochor Jaroslav ml. | Hluboká nad Vltavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
1 | Sochor Jaroslav st. | Hluboká nad Vltavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
3 | NND5 | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
3 | Svoboda Stanislav st. | Čejov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
5 | Mikuška Jan | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
5 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
7 | Šíma Josef | Soběslav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
7 | Šíma Martin | Soběslav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
9 | Starý Karel | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
9 | Starý Radek | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
11 | Jány Zdeněk | Trojany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
11 | Malovec Petr | Nové Hrady | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
13 | Schönbauer Jan | České Budějovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
13 | Schönbauer Michal | České Budějovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
15 | Hron Stanislav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
15 | Polišenský Jaroslav | Žulová | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
17 | Blažek Michal | Soběslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
17 | Hák Michal | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
19 | Galko Daniel | Břilice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
19 | Galko Lubomír | Břilice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
21 | Rosol Viktor | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
21 | Škvor Roman | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
23 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
23 | Sklenská Jana | Žďár nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
25 | Binder David | Břilice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
25 | Binder Radek | Břilice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
27 | Podlaha Jiří | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
27 | Zvánovec Pavel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
29 | Gavlas Jiří ml. | Dolní Bukovsko | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
29 | Gavlas Jiří st. | Dolní Bukovsko | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
31 | Casian Ivan | Humpolec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
31 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
33 | Nekula Libor | Dobroutov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
33 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
35 | Vyziblo Aleš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
35 | Zeman Jaroslav | Pacov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
37 | Juříček Jakub | České Budějovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
37 | Juříček Milan | České Budějovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
39 | Novák Bohumil | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
39 | Vítovský Vítek | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
41 | Bureš Stanislav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
41 | Pendl Karel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
43 | Kettner Václav | Česká Lípa | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
44 | Pihávek David | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
44 | Špánik Ondřej | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
46 | Kulštejn Ondřej | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
46 | Mikuška Tomáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
48 | Bílý Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
48 | Fikota Viktor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
48 | Hlaváček Karel | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Kadlec Rostislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
48 | NND3 | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
48 | NND4 | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
48 | Prudek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
48 | Stejkoza Miroslav | Dolní Bukovsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Šlapák Bohumil | 1 | 1 | 1 | 1.00 |