Žebříček - Kraj Ústecký - 01.01.2015 - 31.12.2015
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 40 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krejčí Miroslav | Štětí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1 | Liščák Jan | Lubná | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3 | Čechura Vladimír | Kyšice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
5 | Janda Vítězslav | Rakovník | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
5 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
7 | Duračka Robert | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
7 | Mazánek Jiří st. | Podbořany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
9 | Horáček Josef | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
9 | Mazánek František | Podbořany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
11 | Kühn Vítězslav | Senomaty | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
11 | Polák Jan | Podivín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
13 | Miklovič Lukáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
13 | Zapletal | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
15 | Hovorka František | Pacov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
15 | Zlechovec Stanislav ml. | Rakovník | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
17 | Cibalský Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
17 | Mendel Milan | Pšovky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
19 | Dopšíček Jaroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
19 | Dopšíček Roman | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
21 | Kabát Miroslav | Třemošná | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
21 | Rozum Pavel | Třemošná | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
23 | Bejček David | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
23 | Lacina Jiří | Rumburk | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
25 | Schatra David | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
25 | Soukal Jan | Vysoké Březno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
27 | Petr Jan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
27 | Síl Luděk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
29 | Cína Milan | Lubenec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
29 | Holý Ondřej | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
31 | Holub Karel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
31 | Lafata Stanislav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
33 | Daliman Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
33 | Hineš Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
33 | Hošta Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
33 | Kloužek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
33 | Knop Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
33 | Sochor Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
33 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Štochl Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 |