Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 48 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
2 | Grzybczyk Jacek | Polsko | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
3 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
4 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
5 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
6 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
7 | John Roman | Opočno | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
8 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
9 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
10 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
11 | Waligóra Jan | Polsko | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
12 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
13 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
14 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
15 | Kubeš David | Kněžice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
15 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
17 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
18 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
19 | Zdanowicz Piotr | Polsko | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
20 | Erban Jiří | Hostinné | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
20 | Macháně Radek | Krčín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
22 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
23 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
24 | Pětík Marek | Libišany | Michalové a spol. | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
25 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
26 | Vomáčka Jan | Trutnov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
26 | Říčař Zdeněk | Vítězná | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
28 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
29 | Erben Ladislav st. | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
30 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
31 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
32 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
33 | Figura Piotr | Polsko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
33 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
35 | Přibyl Vlastimil | Tětín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
36 | Rožnovský Josef | Vrchlabí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
37 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
38 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
39 | Babka Pavel | Chloumek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
39 | Bárta Milan | Trutnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
39 | Bříza Matěj | Hostinné | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
39 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
39 | Kolbe Libor | Trutnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
39 | Košťál Miloslav | Trutnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
39 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
39 | Polák Martin | Vrchlabí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
39 | Šimon Martin | Vrchlabí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
39 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 |