Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2023 - 31.12.2023
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 31 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 2 | 64 | 64 | 32.00 |
2 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
2 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
4 | Pětík Marek | Libišany | Michalové a spol. | 2 | 55 | 55 | 27.50 |
5 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
6 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
7 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
8 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
9 | Würz Dalibor | Hořesedly | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
10 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
11 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
12 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
13 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
13 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
15 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
16 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
17 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
18 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
19 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
20 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
20 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
22 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
22 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
24 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
25 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
26 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
26 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
28 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
29 | Rubina Vladimír | Liblice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
30 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
30 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 1 | 1 | 1 | 1.00 |