Žebříček - Kraj Jihomoravský - 01.01.2014 - 31.12.2014
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 39 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chupil Igor | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
2 | Ruman Slavomír | Tovačov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
3 | Palyuga Andrej | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
4 | Gregor Tomáš | Věcov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
5 | Matal Karel | Černá Hora | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
6 | Hnilička Radomír | Kunštát | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
7 | Škorpík Daniel | Písečné | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
8 | Kolařík Libor | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
9 | Diviš Pavel | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
10 | Jirman Michal | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
11 | Urban Vítěslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
12 | Urban Václav | Černá Hora | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
13 | Jež Antonín | Březí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
14 | Pouzar Aleš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
15 | Gregor Martin | Herálec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
16 | Diviš Adam | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
17 | Šindelář Martin | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
18 | Vícha | Černá Hora | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
19 | Rut Libor | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
20 | Šafář Radek | Kunštát | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
21 | Alexa Vilém | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
22 | Kadlec Petr | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
23 | Margecin Tomáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
24 | Hejč Jindřich | Kunštát | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
25 | Alexa Tomáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
25 | Hrnčíř Dušan | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
27 | Havlík Jiří | Dalečín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
28 | Dáňa Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
28 | Hrůza Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
28 | Jakeš Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
28 | Janáček Dušan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
28 | Konhauser Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
28 | Konhauser Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
28 | Maloň Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
28 | Olejník Dolfa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
28 | Sikyta Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
28 | Umlauf Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
28 | Zborník Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
28 | Řežábek Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 |